Telegram Group Search
ПРОКАЧУЄМО МЕДІЙКУ: У КИЄВІ ВІДБУЛАСЯ IV МЕДІА ШКОЛА ЦЕНТУРІЇ

В Києві успішно відбувся випуск IV медіа школи Центурії, на яку з'їхалось понад 40 медійників з усіх регіонів України.

Медіа-референти вивчали, як правильно комунікувати зі ЗМІ та сучасними лідерами суспільних думок, вчили ідеологію Центурії, занурювались у сфери СММ, дизайну, таргетингу та копірайтингу.

Без практики не обійшлося. Медійники вчилися знімати та обробляти фото за новим стилем, писали цікаві текста, адаптовуючи їх під сучасний Tone Of Voice, аналізували потреби Nашої цільової аудиторії. Разом з експертами галузі перевіряли домашні завдання, які учасники виконували упродовж школи.

Гостем школи став боєць РДК, легіонер та хорунжий Центурії - Олексій Льовкін, друг «Молоток». Він провів лекцію, яка наголошує про важливість медійної діяльності в боротьбі за Nашу Ідею.

Якщо ти ще не в темі — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
УРОК МУЖНОСТІ ДЛЯ ПАВЛОГРАДСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

Нещодавно, в одному з ліцеїв Павлограда відбувся урок мужності , організований місцевим осередком ГО Центурії.

Під час заходу школярі дізналися більше про діяльність організації, яка об’єднує молодь навколо ідей націоналізму, фізичного розвитку та побудови сильної нації.

Програма уроку включала в собі:
• ознайомлення з складовими зброї: школярам показали процес розбору та збору автомата, а також дали можливість попрактикуватися під наглядом інструкторів.
• основи тактичної медицини: учням пояснили принципи використання турнікетів, що допомагає врятувати життя в умовах сьогодення.

Ці знання та практичні навички є надзвичайно важливими для молоді адже формують відповідальність, впевненість у своїх силах і вміння діяти в критичних ситуаціях.

Хочеш подібний урок у своєму навчальному закладі? Пиши нам!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️ TikTok ▫️ Instagram
ЦЕНТУРІЯ ВІТАЄ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні Україна відзначає День Соборності. Свято, що є символом об'єднання Українських земель та нагадуванням про велику історичну подію 1919 року - Акт Злуки.

Перші перемовини про злуку Наддніпрянської та Наддністрянської України почалися ще між делегацією Української Держави, проголошеної у Львові 01.11.1918 після розпаду Австро-Угорської імперії та гетьманом Павло Скоропадським, що очолював однойменне державне утворення з центром у Києві, що сформувалося після розпаду Російської імперії.

Гетьман оперативно відреагував на прохання зі Львова - вони мали отримати зброю, продовольчу і фінансову допомогу, а Січові Стрільці Євгена Коновальця мали вирушити на львівський фронт проти поляків. Втім антигетьманське повстання змінило усі плани й головним представником Наддніпрянської України в перемовинах про об'єднання стала Директорія Української Nародної Республіки.

01.12.1918 у Фастові було підписано попередній договір між УNР і ЗУNP про злуку обох республік в одну державу. А вже 03.01.1919 Українська Nаціональна рада Західноукраїнської Nародної Республіки у Станіславові (нині – Івано-Франківськ) ратифікувала цей договір і прийняла ухвалу про наступне об’єднання двох частин України в одну державу.

22.01.1919 на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УNР та ЗУNР в Соборну державу.

У зачитаному на зборах «Універсалі соборності», зокрема, відзначалося: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили та за які умирали кращі сини України».
Наступного дня Акт злуки майже одностайно був ратифікований Трудовим конгресом - парламентом єдиної України.

Акт Соборності навічно довів усім скептикам і ворогам, що Українська Nація є не штучним твором австрійського генштабу чи польських кабінетних істориків - а живим організмом, що прагне єдності усіх своїх частин в єдиному державному тілі.

Майбутня Велика Україна починається з тебе — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
ЗИМОВИЙ ПОХІД НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

День збору: 26.01;

Час збору: 08:30;

Форма одягу: тактичний, зручний;

З собою мати: воду мінімум 2 літри, їжа та теплий одяг.

❗️Місце збору та іншу додаткову інформацію уточнюйте в коментарях❗️

Вступай до Центурії - новітньої Організації Українських Nаціоналістів!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️TikTok ▫️Instagram
ЦЕНТУРІЯ ПРОВЕЛА ЗАНЯТТЯ ДЛЯ КИЇВСЬКИХ КУРСАНТІВ-ГВАРДІЙЦІВ

Мілітарна ідеологія є частиною будь-якої Nаціональної ідеології, так само, як і Мілітарна ідентичність. Вона передбачає поширення і розпаковку мілітарних сенсів. Сучасне військо в цифрову добу потребує потужної і коректної мілітарної ідеологічної матриці. Стійка ідеологічна матриця без глибокої і коректної історичної спадщини не можлива.

Державницька мілітарна ідеологія - це ефективний інструмент консолідації суспільства в період екзистенційних випробувань, на кшталт нашої багаторічної «повномасштабки».

Мілітарна ідентичність — Nаш багатовимірний простір, де ми знаходимо свою єдність - силу в єдності, тяглість, традиції, силу, активацію войовничих атомів Nаших душ.

Такими були основі тези лекції, яку нещодавно провів український історик і хорунжий Центурії Сергій Червінський в Київському інституті Національної Гвардії України.

Зміни майбутнє України — включайся в Центурії!

#Ідеологія_Центурії

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
ЦЕНТУРІЯ ВІДПРАЦЮВАЛА ДРАЙВОВУ ТАКТИКУ В КИЄВІ

Бійці Криворізького, Київського та Бучанського осередків Центурії та легіонери організували стрільби в Києві.

Відпрацювали роботу в команді, холостіння, рух двійками, стрільбу як одиночними, так і чергами.

Подібні тренування вдосконалюють влучність стрільби та навички з володіння зброї.

Влучай в мішені — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook▫️YouTube
▫️
Instagram ▫️TikTok▫️Сайт
2025/02/06 01:58:06
Back to Top
HTML Embed Code: