Telegram Group Search
Гайді Клум надихнула нарешті подивитися цю милоту

E.T., 1982
100 років минуло, а все ще можна полюбити такого самого козла

PHANTOM CARRIAGE, 1921

*та один з найвідоміших кадрів в історії горорів (THE SHINING, 1980)
Та це горор, а не Міадзакі. Але, як і завжди, його останній фільм про життя та прийняття у ній смерті

THE BOY AND THE HERON, 2024
Жак Одіяр підтримує Україну, але значно важливіше, що знімає мощне кіно.

Його кримінально-комедійний мюзикл «Емілія Перес» (досі в прокаті — біжіть), для мене особисто, один з найкращих фільмів року. І зірки так склалися, що вийшло цим поділитися з режисером особисто.

Втім, наша розмова — це не лише про мій захват фільмом, а і про чутливі моменти, що стосуються репрезентації чужого досвіду в «Емілії Перес» та про деякі творчі деталі.

Інтерв’ю тут
Не можливо описати одним кадром стан цілої країни за увесь тиждень

Цей один кадр:
BROKEN BLOSSOMS, 1919
Вже запланували похід в кіно на «Редакцію» з 28 листопада?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
We are Malkovich.

Роздвоєння особистості чи наркотики? Коли в ходить такий сценарій як у Чарлі Кауфмана — це неважливо. Я в шоці. 

І вкотре переконуюсь, що 1999 рік — найкращий в історії кіно! Але цей фільм не вписується навіть у нього своєю прогресивністю

BEING JOHN MALKOVICH, 1999
Спілберг — чоловік, який дорого обходився студіям. Як не гвинтокрили, так динозаври, що намальовані у супер якості

JURASSIC PARK, 1993
Дивіться хороше кіно та не зневажайте жіночий досвід.

Повертаю рубрику #прокінопідїжу з подкасту «Опівнічний сеанс» про фільм «Білявка в законі».

У дитинстві він мені запав у душу. І довго я соромилась цього та вважала guilty pleasure. Але цей подкаст відкрив мені класні погляди та факти про силу цього фільму у бік фемінізму в нульові.

Слухала на Apple Podcasts
OST до якого фільму могла стати ця українська пісня:
«Спекотно» DOROFEEVA feat. OTOY

Єдина пісня, яка мені сподобалось в новому альбомі Наді, здається, могла би стати класним саундтреком до фільму SUNDOWN Мішеля Франко про нещадну спеку, що стає фоном для пристрастей у британській родині під час їхньої відпустки в Акапулько.

Цей фільм я дивилась у літньому потязі Чернівці-Львів, де не відкривалося жодне вікно. Тож, це був досвід 7Dx
Не приймаю участь в #Noirvember , але всі мають подивитися український НЕОМЕТАнуар «Морена»
Не забувайте, будь ласка
Якщо ви теж у шоці, що настала зима — ловіть осінній настрій з українськими режисерами та режисерками.

Спитала їхні улюблені фільм з вайбом осені. І наголошую дивитися їхні стрічки — «Редакція» та «Назавжди Назавжди» якраз у прокаті, інші фільми шукайте легально онлай
На каналі Алекса Малишенка «Закадровий текст» розпочався адвент-календар про алкоголь у кіно!

Весь грудень, щодня, він розповідатиме про один фільм/серіал та про один алкогольний напій (чистий — у будні, коктейль — у вихідні), який там засвітився.

Підписуйтеся та слідкуйте:
https://www.group-telegram.com/zkdrvtxt
Що подивитися, щоб врятувати 2024 рік?

Тут залишився місяць, а майже всі відомі та культові цьогоріч відверто розчарували своїми новими фільмами. Тому я вирішила розповісти свої неочікувані відкриття, що ще можуть покращити ваш глядацький досвід. На жаль, не всі ці фільми доступні в Україні для легального перегляду, але не поділитися своїми стрічками з фестивалів в мене не вийде.

Обрала різножанровий досвід, щоб ви змогли знайти щось своє. Але якщо вам не сподобається, то відповідь одна: кіно — субʼєктивна штука.

1. A DIFFERENT MAN/«Інша людина»
Інша Субстанція або де насправді вразив цього року Себастіан Стан більше, ніж у ролі Трампа.

Чорно-комедійний психологічний трилер я подивилась на Берлінале і це було так смішно, що після сеансу ми зустрілися з випадковою дівчиною, з якою сиділи поруч на сеансі. Краще ніж фільм ми запам’ятали тільки сміх одна одної. Таких стрічок не вистачало! Тому вона має високі шанси потрапити у мій топ-5.

За сюжетом, актор-початківець Едвард наважується на радикальну медичну процедуру, щоб кардинально змінити свою зовнішність. Але його нове обличчя красунчика швидко перетворюється на кошмар, оскільки він втрачає роль, для якої був народжений, і стає одержимим поверненням загублених можливостей усюди.

2. EMILIA PERES/«Емілія Перес»
у кіно з 7 листопада

Найбільш виправданим мюзиклом, на відміну від «Джокера 2», стала стрічку французького 72-річного режисера Жака Одіяра. Єдиний режисер поважного віку, який цього року показав наявність працюючого на відмінно розуму.

Кримінальний мюзикл з найкращими акторками Канн розповідає про жінок, що оточують Емілію - трансгендерну жінку, яка після переходу спокутує нароблені гріхи з минулого життя.

3. YOUR MONSTER/«Твій монстр»
Ще один мюзикл або як нарешті відпочити під час перегляду.

Казковий фільм про закоханість у свої приховані особистості у стилі «Красуня в чудовисько» у 2024, о боже, що може бути краще.

Це історія, де єдиний мінус (для мене) - це акторка, що підтримує Палестину. Головна героїня - не успішна театральна акторка Лаура Франко знову знаходить свій голос, коли зустрічає жахливого, але дивно чарівного Монстра, який живе в її шафі.

4. KNEECAP

Фільм про ірландський реп-гурт, що курить траву, агітує приймати наркотики та відстоює власну мову за цілу країну.

Скільки я не дивилась фільми з категорії «Рокетмен» чи «Богемської рапсодії», все воно недостатньо трушне. Сприйняття музичних байопіків змінилося на цій стрічці. Члени гурту грають самих себе, їбошаться під свій же реп і говорять про дуже близьке Україні - відстоювання мови.

5. «Морена»
у кіно з 5 грудня

Я вже писала яке це видатне кіно. Але тут зайві слова, просто йдіть і дивіться. Особливо якщо "Конотопська відьма" вас розчарувала. Тут не буде захвату, тут буде шок. Такого в українському кіно ви ще не бачили. А варто.
Forwarded from Moviegram
Компанія Романа Копполи Decentralized Pictures, RIBBON та київський продакшен «Кінотрон» підтримають українських кінематографістів/кінематографісток.

Заснована ними ініціатива отримала назву Full Short і пропонує $20 000 на створення короткого метру. Усього профінансують чотири фільми, які обере професійне журі.

Подати можна фільм будь-якого жанру — ігровий, документальний чи анімаційний. Заявки мають чітко формулювати бачення, потенціал та мистецьку цінність проєкту. Авторські права та творчий контроль залишаються за командою фільму.

Взяти участь можуть громадян(-к)и України, зокрема, ті, що перебувають за кордоном. У портфоліо команди має бути принаймні один завершений короткий метр.

Прийом заявок триває з 3 грудня 2024 року до 31 січня 2025 року. Переможців оголосять 28 лютого 2025 року.

Деталі та подача за лінком
Майже два роки тому я зробила великий матеріал з розмов з українськими продюсерками. Ми говорили про те, як знімати кіно зараз майже без державного фінансування, коли конкуруєш не з українськими колегами, а з країнами на міжнародних пітчингах.

Тоді з Юлією Сінькевич ми познайомилися вперше. А потім разом працювали над промо фільму «Я, Ніна». У грудні 2024 Юля проведе перший курс на освітній платформі SALT CINEMA!

«Кіноіндустрія зсередини» продюсерки Юлії Сінькевич 💫
Старт курсу: 18 грудня
Тривалість: 1 місяць

Якщо ви не знали, то:

💡 Юлія Сінькевич — продюсерка та засновниця кінокомпанії JS Films, співзасновниця Української кіноакадемії та премії «Золота Дзиґа» (2016), екс-генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю та членкиня Європейської Кіноакадемії.

Тож буде ну дуже зсередини. Детальніше про курс за посиланням.
2025/01/06 10:43:53
Back to Top
HTML Embed Code: