Telegram Group Search
Трамп сказав: "Ми не можемо передати Панамський канал китайцям. Він буде американським!"
Про Україну більш ніц не казав, але сказав що американці будуть рулити світом.

Кінець промови

Хор
20 січня - день Захисників донецького аеропорту.

Вони - витримали. Не витримав - бетон
Трамп реально сказав, що буде будувати Штати за принципом меритократії?

В Україні ж теж меритократія, хтось казав.

*переобувається в анархопримітивіста*
На цьому моменті всесвітньої історії ми можемо пошизувати🤔
Залишається тоді що? Правильно - донатити на Айдар!

Все ще потребуємо ваших донатів на ремонт машини для наших Захисників з 4-ї роти Айдару

Загальна сума 150к

Реквізити:

Картка: 4441 1111 2982 1025

Банка: https://send.monobank.ua/jar/47tybYpcUF
Forwarded from SPRAVDI
🇺🇦 Ми стоїмо, поки разом

22 січня – День Соборності України. Саме цього дня 1919 року Акт Злуки об’єднав схід і захід України, закріпивши нашу спільну мету – жити у вільній, незалежній державі.

Підписатись на Spravdi у Telegram
25 січня ВГО Солідарна молодь Запоріжжя запрошує на лекції на теми - «107-ма річниця бою під Крутами, подвиг української молоді в умовах радянської агресії. Відносини Павла Скоропадського та вільного козацтва». Вивчаючи досвід минулих поколінь, ми зможемо краще розуміти сьогодення та зробити корисні кроки для майбутнього. Лекція буде проходити за адресою: вул. Перемоги, 71 офіс «Європейської Солідарності».Початок заходу 14:00
Панство!

Дізналися про петицію щодо можливості особам, виключеним з війського обліку, підписувати контракт за згодою бригади: https://petition.president.gov.ua/petition/240596

Чому це потрібно? Це якраз таки про ту правильну інклюзію, коли особи що виключені з військового обліку, добровільно, при згоді бригади, зможуть підписати контраки з зс.
Насправді, тема - годна. Нам потрібно розвивати сфери залучення осіб, що потребують додаткових умов (осіб з інвалідністю) і така петиція є вирішенням. При цьому немає імперативної вимоги, що бригади зобов'язані приймати. Це дозволило б тим, людям, що мають інвалідність, продовжити або розпочати службу, якщо для них є місце з обов'язками, які вони реально можуть виконувати, що дозволяє таким людям бути задіяними. Навіть з моральної точки зору це важливо для багатьох, адже дає надію бути корисним Батьківщині і навіть може мотивувати залишатись в Україні надалі.

Так що... Підписуємо!
У зв’язку з тимчасовим припиненням фінансування США справді багато знайомих проектів почали заявляти про призупинення діяльності або її перехід на платну основу.

Це викликало різні реакції: одні цим фактом вкрай засмучені, інші скоріш раді. Справа в тому, що USAID фінансувало широкий спектр проектів, корисність і доцільність яких – різна. Наприклад, за цією програмою фінансувались і проекти такі як тренінги з домедичної допомоги, деякі програми з перекваліфікації або підвищення навичок, проекти інклюзивності (котрі затребувані у зв’язку з великою кількістю інвалідностей унаслідок війни).

Оскільки наразі йдеться про призупинення програми на 90 днів, а не про остаточну зупинку – казати, що всі проекти вмерли, було б неправдою. Питання в тому – скільки з них і які зможуть пережити цей період, а також – щодо яких буде відновлено фінансування (якщо буде).

Чому це погано?

▪️З грошей USAID виплачувались зарплати. Зараз цих коштів немає. Отже, спеціалісти можуть або продовжити тимчасово працювати на волонтерських засадах, якщо мають фінансову подушку, або повинні йти шукати підробіток в іншому місці. Це впливає на їх витрати та на структуру цих витрат.
За результатами опитування по волонтерці – зниження або зростання доходу – основний фактор, що впливає на донати. Менший дохід – зменшення кількості/суми донатів. Якщо хтось хотів би сказати, що люди, які працювали на грантові кошти – не донатили, то мушу розчарувати – це не так.
▪️Грантові кошти часто розподілялись на програми у малих населених пунктах, тим самим впливаючи на рівень життя. Оскільки перелік програм USAID – доволі широкий, то відсутність у людей зарплат з цих коштів може завдати збитків локальному бізнесу, що у свою чергу призводить до потенційного припинення діяльності та зменшення робочих місць. Зважаючи на те, що багато закладів наразі теж збирають донати на свої монобанки, то і на збори це теж може негативно впливати.
▪️Ще одна проблема – перехід проектів на платну основу або збір донатів на їх власну діяльність. Фактично, ще один тягар, котрий переходить на плечі платників податків: не хочеш, щоб проект, який ти вважаєш важливим, закрився – плати. Щоб продовжувати діяльність – потрібні немалі кошти, а отже, після донатів на підтримку діяльності – залишиться менше вільних коштів, зокрема і з тих, що люди витрачали на допомогу ЗСУ. Збори, якщо чесно, останнім часом і так йдуть вкрай паршиво, тому є сенс поборотися навіть за пару гривень (а конкуренція тепер зросла).

Що можна зробити?

Скоріш за все, якщо ви вже визначились з проектами, які вважаєте важливими, то справді туди задонатите, незалежно від позиції інших. Якщо ж ви скептично ставились до грантових програм, то це шанс внести зміни.
Придивіться ближче до ініціатив, котрі призупиняють діяльність. Раніше ви ніяк не могли на них вплинути, оскільки фінансувались вони не вами. Зараз же у вас є можливість розібратись, які ініціативи узагалі існували на грантові кошти і підтримати саме ті, в яких вбачаєте користь. Таким чином ви можете допомогти їм перебути цей період у 90 днів і бути в живому стані тоді, коли USAID потенційно відновлять. Тобто так, це можливість показати на практиці, які проекти в Україні – життєздатні і взагалі потрібні. Якщо населення готове щось підтримувати самотужки – то це свідчить про затребуваність.

💠У моєму топі підтримки: тренінги з медички, доступна освіта, програми з інклюзивності, направлені на підвищення самостійності осіб з інвалідністю.

Медичка – те, що треба знати і вміти усім, незалежно від місця проживання, віку, соціального статусу тощо.
Освіта – підвищення якості людського капіталу, шанс на здатність до збереження як нації навіть при зменшенні кількості населення (плюс здатність зробити більше, вкладаючи менше, бо працюючи на трьох роботах не дуже є час і мотивація підтримувати демографію)
Програми з інклюзивності – зменшення кількості населення, залежного від держави, коштів платників податків, задіяння людського капіталу, що поки не реалізований

Можете додати до списку, якщо знаєте щось важливе, але не назване тут
Інлюзивність взагалі - цікава штука і неочевидна. У мене от вдома старий совковий ліфт, по якому можна визначити чи він їде - онлі по звуку, бо він може іноді не їхати, коли є світло, а ніяких візуальних показників, що він працює - нема. Як можете зрозуміти, іноді я підіймаюсь додому пішки, бо ліфт не їде надто довго і я починаю думати, що він вмер😅
2025/04/13 23:17:44

❌Photos not found?❌Click here to update cache.


Back to Top
HTML Embed Code: