Telegram Group Search
Якісна підготовка та вдосконалення професійних навичок суттєво підвищують ефективність військових підрозділів під час виконання бойових завдань.

Під час тренувань із вогневої підготовки із 146 батальйоном, досвідчені інструктори 116-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ навчають військовослужбовців не лише ефективному веденню бою, а й правилам особистої безпеки. Вони демонструють, як діяти у різних бойових умовах вдень і вночі, щоб зберегти життя та виконати поставлені завдання.

Ніхто не приходить у цей світ, аби воювати, але коли ворог загрожує твоєму дому, іншого шляху немає — потрібно боротися.
Нещодавно військовослужбовці 147 батальйону здійснили екскурсійну поїздку до Чернігова – одного з найдавніших міст України, багатого на історичну та культурну спадщину.

Під час подорожі вони відвідали знакові місця міста, зокрема Дитинець (Вал) – історичний центр Чернігова, де розташовані старовинні гармати та величні храми. Воїни мали змогу побачити Спасо-Преображенський собор, один із найдавніших храмів Київської Русі, а також Борисоглібський собор, який вражає своєю архітектурою.

Окрім цього, військові завітали до Антонієвих печер, які є частиною давнього монастиря. Тут вони дізналися про життя монахів у середньовіччі та історію цього унікального місця.

Такі екскурсії є важливими для морально-психологічної підтримки особового складу. Вони допомагають не лише дізнатися більше про історію рідного краю, а й переключитися після виконання завдань.
Військовослужбовець 146 батальйону 116 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Михайло з позивним «Міхо» разом із товаришем долучилися до бригади з першого дня повномасштабного.

«Жорік ще раніше пройшов АТО, і ці його знання стали безцінними, ми тренувалися, готувалися, коли нас відправили під Соледар. П’ятниця, 13-те 2023 року – дата, яку я запам’ятаю назавжди. Ми вийшли звідти живими.

Далі – Авдіївка. Руsnя не шкодувала нічого: артилерія, авіація, постійні штурми. Але ми трималися, як говорить наш комбат Миколайович: «Хлопці, окопуйтеся!». Потім була Мар’їнка. Там взаємодіяли з іншими бригадами, працювали, як єдиний механізм.

Є в нас такі хлопці – «Ухилянт» і «Палочка». Водії від Бога, для них немає неможливих маршрутів. Під Новомихайлівкою «Палочка» мало не заїздив на позиції – там навіть пішки дійти було важко. Але страху в нього не було. У нас взагалі таких багато – тих, хто звик дивитися смерті в очі й продовжувати боротьбу.

Продовження
До 1 березня 2025 року військовослужбовці, які вперше самовільно залишили частину, можуть повернутися на службу за спрощеним алгоритмом без кримінальної відповідальності. Однак це не стосується тих, хто здійснив СЗЧ після 29 листопада 2024 року.

Для цієї категорії військових діє загальна процедура, що вимагає:

- письмової згоди командира частини
- проведення кримінального розслідування
- рішення суду за клопотанням прокурора

Поновлення на службі та відновлення грошового забезпечення можливе лише після судового рішення. Процес може тривати кілька місяців.

Докладніше: https://bit.ly/40PDQ9f
Деталі за номером телефону:
063 141 12 40.
«Парканчик і будиночок, біля якого я так мирно сидів усього кілька місяців тому, – тепер передові позиції сил оборони.

Часто військові завчасно попереджають про щось цивільне населення. Так було і з цим населеним пунктом. Більшість виїхала завчасно. Не ігноруйте те, що вам кажуть військові під час війни – це може врятувати життя.

Продовжуємо стояти, боротися й рухатися вперед, щоб досягти нашої спільної мети. За мирне небо для наших дітей і нащадків! За Україну, яку ми любимо і яку ніхто не має права у нас відібрати!», – Артем військовослужбовець 144 батальйону
116 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.
Рівно три роки тому, за три тижні до повномасштабного вторгнення, Сили територіальної оборони розпочали важливу співпрацю з Фондом Повернись живим. Тоді це був новостворений рід Сил ЗСУ, якому Фонд допоміг запустити роботу командування для швидкого розгортання Тероборони по всій країні.

Зокрема, завдяки вашим донатам, у надважливий момент Сили ТрО були підготовлені, аби прийняти до своїх лав десятки тисяч людей.

За ці три роки Фонд забезпечив Сили територіальної оборони на понад 1, 37 млрд грн! На що пішли ці кошти:

— 600 одиниць колективного піхотного озброєння в рамках «ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів»;
— в межах проєкту «ДОВГІ РУКи ТрО» забезпечили бригади пікапами, дронами та 186 одиницями 120-мм мінометів тощо;
— реалізували «Вишкіл капітанів»;
— разом з @leb1gaa передали 821 гранатомет для розвідрот Тероборони;
— допомагаємо бійцям робити ворогу «Дронопад», а також перекриваємо поточні потреби захисників.

Далі — буде. Тож не зупиняємось.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
«Нудьгуєте»?
«Мало руху»?
«Все занадто спокійно»?
Що ж - отримуйте окупанти!

Наші хлопці з FPV-екіпажів Solovey 146 батальйону 116 окремої бригади Сил
ТрО ЗСУ знають, як раз і назавжди втамувати жагу загарбників до нових відчуттів.

Трішки бойової роботи - у новій відеонарізці.

Бажаєш долучитися? Влітай до Соловʼїв!
Заповнюй форму та ставай до наших лав:

https://forms.gle/V3qaekMefpPdzWvBA
Лев – кіт, як і багато його одноплемінників котячого роду, він живе і служить разом з тероборонівцями 147 батальйону 116 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

«Звичайно, у Лева лапки, і він, можливо, не народжений для війни. Але він про це не думає: підіймаючи настрій нашим воїнам, він також робить свій внесок у нашу спільну справу боротьби з російськими окупантами», – Юлія, військовослужбовиця 147 батальйону, 116 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

У важкі моменти Лев нагадує бійцям про тепло та затишок, який вони захищають. Коли поруч мурчить чотирилапий друг, навіть найскладніший день стає трохи легшим, а усмішка з’являється навіть у найсуворіших воїнів.
Лікар Андрій із позивним «Шлях» працював за кордоном у складі антарктичної експедиції 26-ї Української антарктичної експедиції.

«Після завершення контракту із Антарктиди я повернувся до Полтави, оновив дані у військкоматі й чекав на завершення всіх формальностей, аби стати на захист України. Спочатку долучився до однієї з бригад, а згодом перевівся до 116-ї окремої бригади Сил ТрО, коли дізнався, що в січні 2023 року вона вирушає на Донеччину.

Мені подобаються відрядження — завдяки їм побував на багатьох стабілізаційних пунктах. Перше відрядження як анестезіолога було тоді в Желанне. В одному з виїздів зустрів однокурсника — після випуску не бачилися, а тут випадково перетнулися на стабіку. Світ Донбасу тісний.

Випадки трапляються різні, а інтенсивність завжди висока. Не завжди працюю саме як анестезіолог, але завжди — за спеціальністю. Зазвичай основне навантаження лягає на хірургів, а моя роль — забезпечити загальне знеболення, венозний доступ, медикацію.

Продовження
Мінветеранів та НСЗУ Національна служба здоров'я України запускають проєкт, який розширює перелік безоплатних послуг первинної медичної допомоги для ветеранів війни. Кабінет Міністрів України ухвалив відповідну постанову.

Розширений перелік безоплатних послуг зможуть отримати учасники бойових дій, звільнені з військової служби, та люди з інвалідністю внаслідок війни.

Йдеться, зокрема, про:
- складання індивідуального плану спостереження та ведення відповідно до стану здоров’я ветерана війни;
- проведення розширеного скринінгу на стани, пов’язані з наслідками бойових дій;
- надання психологічної допомоги;
- лікування хронічних станів та наслідків бойових травм;
- участь в реалізації індивідуальних реабілітаційних планів для відновлення після травм та захворювань;
- участь у лікуванні захворювань та травм опорно-рухової системи, зокрема, артриту, артрозу та хвороб суглобів.

Деталі
2025/02/06 07:39:01
Back to Top
HTML Embed Code: