Telegram Group Search
❄️Різдво та Новий рік 2025 в Києві: гід найцікавішими заходами

Виставки та події в Києві, які варто відвідати цієї зими за посиланням
🥕 Робоча група погодила передання Житнього ринку в оренду

Робоча група з питань Житнього ринку схвалила умови оренду будівлі на Подолі в Києві, повідомив заступник міського голови Валентин Мондриївський, який очолює групу.

За його словами, це рішення гарантує збереження Житнього ринку як єдиного комплексу з функцію ринку.

👨‍🍳 Клопотенко пропоновував модель партнерства, яка передбачає участь громадськості, представників бізнесу та експертів у прийнятті ключових рішень щодо розвитку Житнього ринку.

Читайте більше за посиланням

Підписуйтесь на @hmarochos
🟩 ПриватБанк запустив обмін готівкової валюти в банкоматах

За одну операцію дозволено продати до 1000 доларів або євро.
📣 Фонд Нормана Фостера оголосив результати конкурсу на відновлення будівлі Харківської ОДА. Що з ними не так?

Журі вирішило рівномірно розподілити призові кошти між трьома проєктами з Австралії, Ізраїлю та Індії.

▫️Ізраїльський проєкт пропонує стриманий редизайн площі Свободи, зберігаючи її масштаб і додаючи сучасні акценти. Головна ідея — напівпрозорий фасад для будівлі Харківської ОДА.

▫️Індійський проєкт передбачає сезонне озеленення площі Свободи, яке зберігає її монументальність і додає гнучкі громадські простори.

▫️Австралійський проєкт передбачає створення підземного меморіалу, який стане місцем для вшанування стійкості та історії Харкова.

Але рішення викликало неоднозначну реакцію, так, наприклад у телеграм каналі спільноти NE:Urban зазначили, що проєкти відірвані від контексту Харкова. До того ж передбачається, що їх поєднають у щось одне і поки не зрозуміло як саме. Також скляний фасад не враховує безпекову ситуацію.

Читайте більше за посиланням

Підписуйтесь на @hmarochos
🚂 У Києві та Львові курсуватимуть Магічні ретропоїзди. Як потрапити?

Всі рейси — безкоштовні, потрапити на них можна лише через форму реєстрації, яка для Києва відкрита до кінця доби 29 грудня; для Львова — вже закрита. Алгоритм обиратиме пасажирів випадковим чином. 80% місць віддадуть дітям з родин переселенців, дітям військових тощо.

Магічні експреси вирушатимуть з платформи 9 ¾. На пероні пасажирів зустріне професійний фотограф, який зробить безкоштовні фото. У вагонах для дітей підготували розважальну програму, аніматори та подарунки.

У Львові поїзди відправлятимуться тричі на день з 25 по 29 грудня. У Києві експреси їздитимуть з 1 по 5 січня.

Підписуйтесь на @hmarochos
🏆 В Івано-Франківську провели конкурс на найкращий підлітковий урбан-проєкт. Перемогли школярі з Вінниці

Урбанрух «У міста є Я» стартував у березні 2024 року. Ідея його створення з’явилася завдяки Ірині Озимок, засновниці руху та авторці однойменної книги. Проєкт втілили у життя за співпраці з архітекторками та урбаністками Зінаїдою Карман, Оленою Козаковою, Соломією Щегольською та за підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund.

За пів року існування руху пройшло дві «хвилі» навчання, загалом в ньому взяло участь 800 підлітків й одна собака із 39 осередків у 27 містах України.

Переможцями конкурсу стали школярі з Вінниці, які створили та вже почали втілювати проєкт «Open City», в рамках якого хочуть показати, що у місті є проблеми з безбар’єрністю середовища та спонукати мешканців та владу розв’язувати ці проблеми.

Читайте більше за посиланням

Підписуйтесь на @hmarochos
📍У Києві проведуть благодійну Маланку

В останню неділю року, 29 грудня у столиці проведуть Київську Маланку — костюмоване фольклорне дійство з піснями, музикою, Козою та Чортом. Маланкарі пройдуться київськими барами, книгарнями та галереями.

Організаторка Альона Дєньга вивчає традицію Маланки з 2016 року, відвідуючи це дійство в різних куточках України.

📆 Новорічна Маланка розпочнеться 29 грудня у парку Шевченка о 15:30.

Ті, хто хочуть долучитися та підтримати гурт, можуть пройти з маланкарями увесь маршрут або дочекатися їх у зручному для себе місці.

Детальніше за посиланням

Підписуйтесь на @hmarochos
🏗️ На Байковому цвинтарі може з’явитися п’ятиповерхівка замість туалету

На цвинтарі вже триває будівництво: зносять історичний паркан і будують новий із цегли та клінкерної плитки. Водночас кияни помітили лиття бетонних паль скраю території цвинтаря на вулиці Грінченка.

Раніше тут був підземний громадський туалет площею 123 квадратних метри. «Туалетною схемою» називають отримання ділянок у власність під приводом розміщення на них дрібних споруд, як гаражі, склади чи туалети. У даному разі забудовник скористався буквально туалетом.

📑 У державних реєстрах тепер вказано, що на ділянці розміщено нежитлову будівлю площею 638 квадратних метри. Її власник з 2022 року — «Інвест-промоушен».

Читайте далі за посиланням

Підписуйтесь на @hmarochos
🔑 У 2024 році за програмою «єОселя» оформлено понад вісім тисяч кредитів

Міністерство економіки повідомляє, що з початку 2024 року в рамках програми доступної іпотеки «єОселя» українці уклали 8 515 кредитних угод на загальну суму 14,6 мільярда гривень.

Разом з тим у 2023 році програмою скористалося 6 073 родини на суму дев’ять мільярдів гривень.

Підписуйтесь на @hmarochos
2024/12/25 16:38:21
Back to Top
HTML Embed Code: