Telegram Group Search
Перша місія: супровід бійців, звільнених з полону 24 серпня.

24 серпня, у День Незалежності України, на рідну землю були повернуті солдати-строковики в/ч 3057. Із допомоги та реабілітації цих військовослужбовців «Супровід» і розпочав свою діяльність.

Команда служби має великий досвід спілкування з військовослужбовцями, які пройшли полон. Всі вони індивідуальні, їхні потреби відрізняються в залежності від наявних поранень та отриманого досвіду. Але ми все ж відзначили кілька загальних моментів:

▪️Хлопці відразу пішли на контакт, хотіли читати українські книжки, питали про музику, політичні зміни. Але, в першу чергу, їх цікавила ситуація на фронті.

▪️Пріоритетом для нас стало забезпечення психологічного комфорту та першочергових потреб звільнених бійців. Спостерігати за тим, як військовослужбовець наново відкриває себе, міцнішає тілом та духом – це безцінний досвід.

▪️З кожним днем реабілітації бійці виявляли все більше бажання продовжити нести службу, розвиватись у війську або у цивільному житті. Також вони чекають на повернення кожного, хто до сих пір знаходиться в полоні.

Кожен військовослужбовець самостійно обирає для себе шлях після реабілітації. Наше головне завдання: зробити максимально комфортними усі можливі варіанти вибору, який зробить боєць.

Поширюйте цей пост, слідкуйте за нами і підтримуйте нашу діяльність. Разом ми допоможемо азовцям відновитися і повернутися до здорового життя.

Фото: Костянтин і Влада Ліберови
АЗОВ.Супровід. Відділ соціалізації та реадаптації:

Сьогодні ми розпочнемо знайомство з нашими відділами. Вони безпосередньо беруть участь у підтримці і супроводі бійців та їхніх сімей.

Цей допис присвячений відділу соціалізації та реадаптації. Він прагне досягти глобальної мети – зміни свідомості як військовослужбовців, так і суспільства, яке повинно змінюватись. Змінюватись, щоб стати дружнім для захисників і створити гідні умови для їхнього повернення у звичний ритм життя.

Відділ підтримує бійців та їхні сім’ї у сферах:
🔹Психологічної підтримки і доступу до професійної терапії;
🔹Навчання. Підтримка для здобуття нових вмінь і навичок. Як для служби, так і для цивільного життя;
🔹Професійної підготовки. Можливість перекваліфікації для пошуку роботи у мирний час;
🔹Суспільної свідомості. Сприяння позитивному ставленню до військовослужбовців з боку цивільного населення.

Діяльність відділу підтримуватиме бійців та їхні сім’ї на фінальному етапі відновлення після отриманих поранень або завершення служби.
Лікарі 12-ої бригади «Азов» на міжнародному конгресі «Легка черепно-мозкова травма: автограф війни».

Продовжуємо вчитися і вчити: представники медичної служби 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» відвідали міжнародний конгрес «Легка черепно-мозкова травма: автограф війни», яку організував центр психічного здоров'я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна».

В межах заходу азовські медики поділилися власним досвідом обстеження та ведення пацієнтів з лЧМТ на базі медичної роти бригади, відповідно до протоколів лікування Міністерства оборони США. Говорили про необхідність зменшення обсягів поліпрагмазії, ймовірні розширення терапевтичних та діагностичних можливостей на догоспітальних етапах.

Крім того, обговорювали діючі та нові, готові до імплементації, українські протоколи надання допомоги при акустичній травмі, та доцільність і обсяг медикаментозного лікування. Ознайомилися з особливостями різних нейрореабілітаційних методик, що використовуються спеціалістами з реабілітації центру «Лісової поляни» для швидшого відновлення пацієнтів, що мають виражені наслідки травмування.
«Азов.Супровід» та Благодійний фонд «Твоє майбутнє» заклали фундамент довгої дружби та взаємодопомоги, підписавши меморандум про співпрацю.

Обидві організації займаються підтримкою бійців під час лікування. Фонд «Твоє майбутнє» забезпечив бійців 12-ої бригади «Азов», які повернулися з полону та потребували фізичного відновлення, ефективною реабілітацією.

Попереду — багато спільної роботи і ще більше бійців, які пройшли відновлення і можуть комфортніше повертатись до звичного життя.
Так виглядають звільнені з полону бійці 12-ої бригади «Азов». Наразі вони проходять медичний огляд.

Тортури, знущання, погане харчування, відсутність постійного доступу до засобів гігієни – ці фактори перебування в російських тюрмах відображаються як на фізичному, так і на психологічному стані звільнених азовців. Окупанти продовжують використовувати свої «класичні» інструменти геноциду українців так само, як робили це майже 100 років тому.

Після звільнення кожен боєць проходить обов'язковий скринінг здоров'я і, за необхідності, подальше лікування. Ми супроводжуємо військовослужбовців на усіх етапах реабілітації, надаємо необхідні консультації та допомогу сім'ям азовців, звільнених з полону.

У подальших публікаціях ми розповімо більше про реабілітацію полонених захисників і процес їхнього відновлення. Поширюйте цей пост, слідкуйте за нами і підтримуйте нашу діяльність. Разом ми допоможемо азовцям відновитися і повернутися до здорового життя.
2025/01/14 08:54:29
Back to Top
HTML Embed Code: