Telegram Group Search
Forwarded from Zelenskiy / Official
У різних наших регіонах – і в тилу, і в прифронтових та прикордонних районах України – 24/7, після всього того, що Росія приносить своїм терором, є люди, які не вагаються й прибувають на місце та роблять абсолютно все, щоб допомогти якнайшвидше. Працівники нашої ДСНС, поліція, медики, волонтери – усі, хто попри небезпеку не відступає й дає надію в найскладніші моменти.

Кожному й кожній із вас, хто виїжджає на місця після російських ударів у всіх наших областях, розбирає завали, гасить пожежі, надає першу медичну допомогу та загалом забезпечує порятунок наших людей, ми всі в Україні вдячні.

Фото: Костянтин і Влада Ліберови, ДСНС України, Pavlo Petrov.
Forwarded from Zelenskiy / Official
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні багато нарад.

Міністерство оборони та Генштаб – усі пакети, які доступні, а також наші потреби. Предметно ми готуємось до «Рамштайну».

Доповідь Служби зовнішньої розвідки – багато питань, наші перспективи.

Також сьогодні обговорили деякі деталі нашої роботи з Євросоюзом – щодо переговорного процесу. Були спікер Верховної Ради, урядовці, команда Офісу. Цей рік у нас має бути саме таким результативним у перемовинах щодо вступу України в ЄС, як це потрібно Україні, а отже, безпеці всієї нашої Європи. Цьогоріч у ЄС головування спочатку Польщі, друге півріччя – головування Данії. Наші дуже відповідальні партнери. З української сторони ми забезпечимо все необхідне для того, щоб зробити правильні кроки.
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Росіяни завдали удару авіабомбами по Запоріжжю. Свідомий удар по місту.

Станом на зараз відомо про десятки поранених. Усім надається необхідна допомога. На жаль, відомо про 13 убитих людей. Мої співчуття рідним і близьким. На жаль, кількість жертв може збільшитись.

Немає нічого більш жорстокого, ніж авіабомби по місту, усвідомлюючи, що постраждають звичайні цивільні люди.

Потрібен тиск на Росію за терор. Потрібно підтримувати захист життів в Україні.

Завершити таку війну надійним миром можливо лише завдяки силі.
Очолив Координаційний центр із питань управління регіонами, де ведуться або велися бойові дії, а також територіями, які були тимчасово окуповані. Його головна мета – об’єднати зусилля задля оперативного реагування на виклики війни у прифронтових регіонах.

Робота Центру охоплює ключові напрями. Це координація дій органів влади для підтримки соціально-економічної стабільності та оперативного вирішення проблем громад, які перебувають під постійним тиском бойових дій. Значну увагу приділено питанням воєнної логістики, забезпеченню евакуаційних шляхів, максимальне узгодження роботи військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та державних структур.

До складу Координаційного центру увійшли представники центральних органів влади, зокрема ключових міністерств – Мінрозвитку, МВС, Міноборони, Мінсоцполітики, а також начальники військових адміністрацій прифронтових регіонів: Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Запорізької, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. Також залучено заступника Секретаря РНБО, представника Офісу Президента та народних депутатів України.

Заступник голови Центру – начальника Запорізької ОВА Іван Федоров.

У найближчий час проводимо перше засідання. Маємо максимлаьно синхронізувати зусилля на всіх рівнях влади, щоб гарантувати ефективну підтримку людей, які живуть в прифронтових громадах, забезпечити підтримку війська, а також – гуманітарну допомогу та відновлення територій, постраждалих від війни.
Forwarded from Zelenskiy / Official
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
День почався з військових питань. Доповідь щодо фронту, наших потреб у зброї та відповідного постачання.

Окрема розмова з командувачем Повітряних сил. Сьогодні було багато різної інформації, обурення та обговорень – по переведеннях. Я доручив прояснити все суспільству й не зменшувати склад фахівців, які потрібні Повітряним силам для виконання бойових завдань – нашій авіації, ППО та мобільним вогневим групам.

Була щойно доповідь Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Обговорювали кадрові питання.
12-те засідання Керівного комітету Української платформи донорів: наші ключові пріоритети

Взяв участь у першому в цьому році засіданні Української платформи донорів. Подякував країнам-партнерам та міжнародним інституціям за незмінну для України підтримку, допомогу та співпрацю.

Напрям відновлення України залишається пріоритетним у роботі Платформи на 2025 рік. Серед ключових завдань:

▪️стійкість у зимовий період – децентралізація енергетичної системи, модернізація та оптимізація водної інфраструктури, відновлення водопостачання та водовідведення у південних областях України;
▪️енергетика — відновлення пошкоджених об’єктів, зведення захисних споруд для енергетичної інфраструктури;
▪️житло — продовження успішного механізму компенсації за пошкоджене та знищене житло, розбудова соціального житла та доступних програм для ВПО;
▪️соціальна інфраструктура — відновлення шкіл, лікарень та інших важливих об’єктів;
▪️транспорт та логістика — розвиток портової інфраструктури; відновлення доріг і залізниці, що є критичним для економічної стійкості країни в умовах війни, адже в першу чергу мова йде про евакуаційні шляхи та порятунок людей;
▪️підтримка бізнесу — програми для малих і середніх підприємств, підтримка сільгоспвиробництва, страхування ризиків, капітальні інвестиції;
▪️потреби сектору гуманітарного розмінування;
▪️збереження культурної спадщини.

Впроваджуємо реформу управління публічними інвестиціями, яка має на меті збільшити ефективність та прозорість відбудови. Минулоріч Стратегічна інвестиційна рада затвердила Єдиний портфель публічних інвестицій — 787 проєктів, з яких 92 проєкти відібрали на цей рік.

Разом зі Світовим банком завершуємо роботу над Четвертою Швидкою оцінкою завданої шкоди та потреб на відновлення України (RDNA4). Вже наприкінці лютого Україна надасть оновлену інформацію про потреби на 2025-й рік.

🤝 Відновлення – запорука безпеки та стійкості для наших громад. Для цього важливо посилити координацію з донорами, тому особливо вдячний за підтримку ініціативи про створення «Recovery Operational Group» для більш ефективної роботи у питаннях відновлення. Першу зустріч заплановано вже у лютому 2025 року.
Forwarded from Zelenskiy / Official
Черговий російський масований удар. Середина зими, і мішень для росіян незмінна: наша енергетика. Серед цілей – газова інфраструктура та енергетичні обʼєкти, які забезпечують нормальне життя людей. Понад 40 ракет було в цьому ударі, зокрема й балістика. Щонайменше 30 знищено. Також за ніч було понад 70 російських ударних дронів. Завдяки нашій ППО, усім задіяним підрозділам зберігаємо роботу нашої енергетичної системи.

Але постійно потребуємо посилення наявних спроможностей українського повітряного щита. Партнери на саміті НАТО у Вашингтоні та у форматі «Рамштайн» дали обіцянки, які досі не реалізовані повністю. Ми говорили і про ліцензії на виробництво систем ППО та протиракет, що може стати однією з дієвих гарантій безпеки для України, і це теж реалістично й потрібно виконати.

Ми вдячні всім, хто допомагає нашій державі. Але йдеться не тільки про нашу державу. Саме зараз захистом України зʼясовується, чи здатна Європа і загалом демократичний світ зупиняти війни – надійно та на довгий час.
Зустріч зі Спеціальним уповноваженим Президента Франції П’єром Ельброном. Обговорили ключові напрями співпраці у відновленні України та реалізацію спільних проєктів у рамках Фонду підтримки критичної інфраструктури.

Серед основних питань — модернізація транспортної інфраструктури, відновлення систем водопостачання та водовідведення, підтримка постраждалих регіонів.

Вдячний країні-партнеру за допомогу та підтримку України, реалізацію конкретних ініціатив, зокрема постачання рейок для української залізниці. У фокусі – співпраця у сфері модернізації аеронавігаційної системи та підтримка авіаційної галузі, а також постачання до Одеського регіону спецтехніки.

Наголосив, що регіональна політика є ключовою в Мінрозвитку. Пріоритетно для нас впроваджувати реформу децентралізації, політику внутрішньої згуртованості, прикладом якої є національний проєкт "Пліч-о-Пліч: згуртовані громади".

Запросили французьку сторону долучитися до ініціативи «Recovery Operational Group», щоб прискорити реалізацію проєктів відбудови.

Дякую нашим французьким партнерам за незмінну підтримку, яка зміцнює нашу державу та допомагає будувати стабільне майбутнє.
🇺🇦🇪🇺 Відкрив засідання Спільного Комітету Угоди про лібералізацію вантажних перевезень з ЄС.

Угода дозволяє забезпечити нам безперебійне виконання вантажних перевезень між Україною та ЄС. Йдеться про так званий “транспортний безвіз”, коли для виконання перевезень Україна – ЄС більше не потрібно спеціальних дозволів.

Сьогодні для нас це про економічну стійкість, адже дорогами ми у першу чергу експортуємо товари з доданою вартістю. І це підтверджують дані. Так, завдяки “транспортному безвізу” експорт України автомобільним транспортом до ЄС зріс на 42%, імпорт з країн ЄС до України – на 37%.

Під час засідання було схвалено два важливих рішення, над якими тривалий час ми спільно працювали з Єврокомісією.

▪️Перше – це створення спеціальної Робочої групи. У червні минулого року під час пролонгування відповідної Угоди було погоджено створення такої групи. Її ключове завдання – на експертному рівні моніторити ефективність виконання положень Угоди, працювати над проблемними питаннями, шукати взаємовигідні рішення. Аналітика та дані цієї групи стануть основою для подальшого продовження “транспортного безвізу”.

▪️Друге – це визнання смарт-тахографів. Цим рішенням даємо можливість українським перевізникам без проблем використовувати нові вантажівки, куплені за кордоном. Тривалий час вітчизняні компанії не могли повноцінно використовувати такий транспорт, адже Україна просто не мала відповідних ключів для смарт-тахографів. Вони доступні лише країнам-членам ЄС. Тепер же Єврокомісія поділиться з нами такими ключами і наші перевізники зможуть, як і компанії країн ЄС, використовувати цифрові тахографи. Це дозволить повноцінно забезпечити режим відпочинку та праці водія.

Продовжуємо роботу над зміцненням економіки та спрощенням умов роботи нашим перевізникам.
Forwarded from Zelenskiy / Official
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Кривий Ріг. Російська армія вдарила по місту ракетами, балістикою.

Пошкоджені звичайні житлові будинки, навчальний заклад, інша міська інфраструктура.

На жаль, є загиблі. Станом на цей час відомо про чотири життя, які забрав цей удар. Мої співчуття рідним і близьким.

Зараз на місці працюють рятувальники, екстрені служби. Триває рятувальна операція.

Кожен такий терористичний удар – це чергове нагадування, з ким маємо справу. Росія не зупиняється сама – її можна тільки зупинити спільним тиском. Тиском усіх у світі, хто цінує життя.
2025/01/18 01:18:30
Back to Top
HTML Embed Code: