Telegram Group & Telegram Channel
Bugun Mirobod tumanidagi 158-sonli umumta'lim maktabida yangi baholash tizimi va uning muhim jihatlariga bag‘ishlangan ochiq muloqot o’tkazildi.
❇️Unda Maktabgacha va maktab taʼlimi vaziri o‘rinbosari Sardor Radjabov, Pedagogik mahorat va xalqaro baholash ilmiy-amaliy markazi direktori Dilrabo Davidova, Toshkent shahar maktabgacha va maktab ta'limi boshqarmasi boshlig'i birinchi o'rinbosari Ravshan Ergashev, tumandagi maktab direktorlari, o‘qituvchilar va ota-onalar ishtirok etdi.
Tadbirda masʼullar tomonidan o‘quvchilarning bilimini baholash bo‘yicha mezonlarga asoslangan yangi tartib xususida to‘liq maʼlumot berildi. Jumladan, vazir o‘rinbosari Sardor Radjabov so‘zga chiqib, ota-onalarni o'ylantirayotgan masalalar va uning yechimi haqida alohida to‘xtalib o'tdi.
🔰Muloqot davomida qatnashchilar tomonidan berilgan barcha savollarga batafsil javob berildi.
🖌Toshkent shahar MMTB Matbuot xizmati
👉👉👉Kanalimizga ulaning va do'stlaringizga ulashing:
group-telegram.com/uzedu/31768
The regulator said it has been undertaking several campaigns to educate the investors to be vigilant while taking investment decisions based on stock tips. Update March 8, 2022: EFF has clarified that Channels and Groups are not fully encrypted, end-to-end, updated our post to link to Telegram’s FAQ for Cloud and Secret chats, updated to clarify that auto-delete is available for group and channel admins, and added some additional links. Right now the digital security needs of Russians and Ukrainians are very different, and they lead to very different caveats about how to mitigate the risks associated with using Telegram. For Ukrainians in Ukraine, whose physical safety is at risk because they are in a war zone, digital security is probably not their highest priority. They may value access to news and communication with their loved ones over making sure that all of their communications are encrypted in such a manner that they are indecipherable to Telegram, its employees, or governments with court orders. "He has to start being more proactive and to find a real solution to this situation, not stay in standby without interfering. It's a very irresponsible position from the owner of Telegram," she said.