Telegram Group Search
🌎 Представники країн G7 та Євросоюзу, а також Швейцарії та Норвегії в стінах АРМА!

Сьогодні в приміщенні Національного агентства відбулася важлива зустріч із представниками посольств ключових країн-партнерів, серед яких:
🇱🇻 Латвія, 🇱🇹 Литва, 🇵🇱 Польща, 🇷🇴 Румунія, 🇮🇹 Італія, 🇬🇧 Велика Британія, 🇸🇮 Республіка Словенія, 🇸🇰 Словацька Республіка, 🇳🇴 Норвегія, 🇨🇭 Швейцарська Конфедерація, 🇨🇿 Чеська Республіка.

Міжнародне співробітництво є одним із ключових напрямів роботи Національного Агентства, і я впевнена, що лише у відкритому діалозі ми можемо досягти амбітних цілей, які стоять перед нами.

Ми презентували економічні результати діяльності АРМА за 2024 рік, обговорили механізми ефективного розшуку активів, які перебувають за кордоном, та перспективи залучення міжнародної технічної допомоги для посилення наших можливостей.

АРМА самостійно почало трансформуватися з 2023 року і ми обговорили з міжнародними партнерами як АРМА продемонструвало збільшення надходжень до бюджету на десятки мільярдів гривень і що потрібно вдосконалити в спеціальному законі, зокрема щодо виконання плану Ukraine Facility.

Особливо важливо, що ця зустріч дозволила окреслити спільні напрями роботи з нашими міжнародними партнерами та знайти нові точки дотику для співпраці.

Це вперше АРМА мала можливість зібрати таку кількість представників ключових країн-партнерів за одним столом. Раніше наше Агентство не могло пишатися подібним рівнем довіри та уваги з боку міжнародної спільноти, однак завдяки важкій роботі та послідовним діям нам вдалося змінити цей наратив. Тепер ми є надійним партнером, готовим до відкритого діалогу і спільних дій.

Дякую всім учасникам за конструктивну розмову та підтримку. Наша спільна мета – зробити управління активами максимально прозорим, ефективним та відповідальним.

Рухаємося вперед із впевненістю, що тільки разом ми здатні досягти ще більшого!
Forwarded from АРМА
ЄС та G7 в АРМА! 🇪🇺💪🏻

Продовжуємо обговорювати з міжнародними партнерами успіхи та виклики, що стоять перед АРМА. Зокрема, йдеться про посилення Агентства в межах Ukraine Facility Plan.

Які ключові цифри були представлені? Що саме обговорювали під час зустрічі з дипломатичними представниками майже двох десятків країн-партнерів?

Про це розповіла Голова АРМА Олена Дума в ефірі марафону «Єдині новини» для телеканалу Ми — Україна👇🏻
Forwarded from АРМА
АРМА реалізувало партію білоруського калію на понад 25,3 млн грн

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) продовжує реалізацію арештованих активів відповідно до чинного законодавства. За підсумками торгів через систему Прозорро.Продажі, успішно реалізовано партію хлориду калію виробництва ОАО «Беларуськалий» (Білорусь).

Загалом реалізовано 2 357 тонн калію, що знаходились у 34 залізничних вагонах. Сума продажу склала 25 321 187 гривень, в тому числі - митні платежі.

Загалом за січень 2025 року АРМА реалізувало хлориду калію на суму 112,6 млн грн.

Нагадаємо, у грудні 2024 року АРМА оголосило про старт масштабного аукціону з продажу 30 431 тонн хлориду калію (433 вагони). 

Ця реалізація є частиною системної роботи Нацагентства з управління арештованими активами, що дозволяє наповнювати державний бюджет та підтримувати обороноздатність України через механізм придбання військових облігацій.
🚨 АРМА викрило фальсифікації документів під час конкурсу на управління заводом «РОМЕРМ»: розпочато кримінальне провадження 🚨

Поліція відкрила кримінальне провадження за заявою АРМА щодо учасника тендеру — ТОВ «Україна група розвитку та консалтингу» (ТОВ «УГРК»). Це перший випадок, коли потенційний управитель арештованими активами став фігурантом кримінальної справи через подачу недостовірних документів.

🔍 У серпні 2024 року АРМА оголосило на платформі Prozorro (UA-2024-08-08-000672-a) відкриті торги на управління активами ТОВ «Ромєрм», ТОВ «Єрмом» та ТОВ «Єрмак Голод». Участь у конкурсі взяли два учасники, зокрема ТОВ «УГРК», яке двічі оскаржувало дії АРМА до Антимонопольного комітету України, що затримало проведення процедури більш ніж на два місяці.

📑 Після завершення аукціону, коли ми отримали доступ до документів учасників, виявилося, що більшість документів, поданих ТОВ «УГРК», є недостовірними або містять неправдиві відомості. За результатами перевірки ми подали повідомлення до Національної поліції України. Розпочато кримінальне провадження за ст. 366 («Службове підроблення») та ч. 4 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») КК України. Тривають слідчі дії.

⚖️ Наголошую: будь-які спроби маніпулювати конкурсними процедурами та подавати підроблені документи матимуть правові наслідки. Ми й надалі забезпечуватимемо законність, прозорість та чесність у всіх тендерних процедурах, захищаючи державні інтереси.
Forwarded from АРМА
🎓 Центр фахової освіти АРМА: ключ до професійного розвитку майбутніх фахівців

Нацагентство активно співпрацює з вищими навчальними закладами України. Прикладом такої співпраці є створений спільно з Університетом митної справи та фінансів Центр фахової освіти АРМА (м. Дніпро). За час його існування Центр став осередком підготовки студентів та проведення освітніх заходів за участі провідних спеціалістів АРМА.

Крім того, теоретичні навички, отримані в стінах Університету, студенти мали змогу відпрацьовувати на практиці в підрозділах АРМА. Зокрема, у 2024 році стажування в АРМА проходили 11 студентів Університету. Водночас, Центр надавав змогу проведення підвищення кваліфікації працівників АРМА через спеціалізовані заходи та тренінги.

Наразі Центр активно працює над підготовкою фахівців, які матимуть змогу поповнити професійну вмотивовану команду АРМА. Вже затверджено план роботи Центру фахової освіти АРМА на 2025 рік, який включає подальший розвиток освітніх програм та популяризацію діяльності АРМА серед студентів.

У 2025 році в межах затвердженого плану роботи Центру керівник Південно-східного МТУ Олександр Ведмідський вже провів першу зустріч з керівництвом Університету, зокрема з ректором Університету Дмитром Бочаровим, першим проректором (головою вченої ради) Віктором Ченцовим та деканом факультету Вікторією Даценко.

В даному контексті важливим залишається питання взаємодії з вищими навчальними закладами та розширення професійного спрямування української молоді.

Чому це важливо?

▪️Підготовка кваліфікованих фахівців. Розширення інформації про діяльність АРМА у навчальних закладах дозволить готувати студентів, які краще розуміють специфіку роботи з арештованими активами та зможуть ефективно застосовувати ці знання на практиці.
▪️Зміцнення системи управління активами. Освіта є ключовим інструментом для формування нової генерації фахівців, здатних працювати за сучасними стандартами та сприяти розвитку правової держави.
▪️Підтримка інновацій та інтеграції. Подібні центри в українських ВУЗах сприятимуть впровадженню інновацій у сфері управління активами, адаптуючи передовий міжнародний досвід до українських реалій, а також розширять можливості Нацагентства із застосування у роботі передових технологій.
▪️Створення мережі експертів. Подібні ініціативи формують професійну спільноту, яка може спільно вирішувати нагальні проблеми, розробляти нові підходи та вдосконалювати правову базу.

Подальший розвиток Центру фахової освіти АРМА є невід'ємною частиною зусиль, спрямованих на вдосконалення системи управління активами в Україні. Інтеграція навчальних закладів у цю сферу сприяє формуванню висококваліфікованих кадрів, готових до викликів сучасності. 

Нагадаємо, в липні 2024 року заступник Голови АРМА з євроінтеграції Грігол Катамадзе на базі Центру АРМА при Університеті митної справи та фінансів зустрівся зі студентами навчального закладу.
Сьогодні ми з представниками ПАТ «Укрнафта» підвели підсумки роботи з управління мережею автозаправних станцій, що раніше належали куму путіна медведчуку. 

Хочу наголосити на принциповому моменті: арештовані активи мають працювати на державу, а не просто зберігатися. І ми демонструємо яскравий приклад ефективного менеджменту.

Під час зустрічі було підбито підсумки управління активом у 2024 році, обговорено виклики та досягнення в цьому процесі, а також представлено стратегію розвитку на 2025 рік.

Аналізуючи результати роботи з цим активом можу сказати, що рішення про розірвання попередніх договорів управління було необхідним. Вони не мали економічного сенсу для держави і не забезпечували належних надходжень до бюджету. Натомість новий управитель - ПАТ «УКРНАФТА» - сьогодні  демонструє нову програму управління, яка принесе значно вищий фінансовий результат, і в 2025 році держбюджет отримає в рази більше. 

Серед ключових напрямків діяльності Управитель представив програму розвитку на 2025 рік, яка передбачає:

📊  Збільшення надходження до держбюджету до 200 млн гривень
🔄 Проведення модернізації мережі АЗК за рахунок прямих інвестицій

Наша мета - не просто зберігати активи, а перетворювати їх на потужний економічний інструмент, який працює на зміцнення обороноздатності та економіки України
Сьогодні АРМА отримало в управління вагому суму – 6,73 млн гривень, вилучених під час розслідування корупційної схеми в 110 окремій механізованій бригаді. Вже маємо відповідну ухвалу суду. Вдячна ДБР за співпрацю. 

Тепер завдання АРМА – перетворити ці активи з інструменту особистого збагачення на потужний ресурс для зміцнення економіки, підтримки обороноздатності та поповнення державного бюджету.

Працюємо 💪🏻 

P.S. Очікуємо таке ж саме рішення щодо корупційних грошей МСЕК. 
Forwarded from АРМА
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎓 Працюємо із закладами вищої освіти. Сьогодні провела важливу зустріч із представниками Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ) 

Розширюємо співпрацю у сфері підготовки професійних кадрів та експертизи нормативно-правових актів у сфері розшуку та управління арештованими активами. 

Під час зустрічі обговорили оновлення існуючого підписаного Меморандуму між Нацагентством та Університетом. Це дозволить посилити практичну складову освітніх програм, зокрема через розробку спеціалізованих навчальних курсів, залучення практикуючих спеціалістів АРМА до викладацької діяльності та створення унікальних освітніх модулів з виявлення, розшуку та управління активами.

Важливим напрямком співробітництва стане також наукова експертиза нормативно-правових актів та залучення академічної спільноти до вдосконалення законодавства у сфері розшуку та управління активами.

Продовжуємо активно працювати з академічною спільнотою для системної та послідовної роботи з підготовки кадрів нової формації, здатних ефективно протидіяти корупційним викликам. Українська молодь — майбутнє доброчесної та професійної державної служби.​​​​​​​​​​​​​​​​
2025/02/05 04:58:05
Back to Top
HTML Embed Code: