group-telegram.com/flammen_store/197
Last Update:
#просвіта
Про перші покоління та каскадні схеми
Частина друга, перша тут
💡ЕОПи першого покоління були винайдені в сполучених штатах Америки на початку 1960х та використовувались у війні у Вʼєтнамі, здебільшого такі вироби обʼєднувала одна спільна риса - так звана «каскадна схема» із зʼєднаних послідовно трьох посилювачів. Результатом таких танців з бубном стало загальне посилення у 100 000 fL/fC (Футламберт на футкандл). В приладі вперше була використана технологія оптоволоконного екрану, чутливість фотокатоду в 125-180 мкА/Лм та співвідношення сигнал/шум як 6/1 дозволяли працювати за відсутності активної інфрачервоної підсвітки
Проте і був мінус: відносно висока яскравість компенсувалась жахливим рівнем шумів а також посередньою роздільною здатністю, що в свою чергу все ж потребувало наявності місячного сяйва для статичної підсвітки нічного пейзажу.
Загальна вага такої збірки не дозволяла використовувати прилад в форматі окулярів, лише в якості снайперського прицілу AN/PVS-2 Starlight
🫡 Тобто підсумуємо: Різниця між нульовим та першим поколінням полягає в хімічній формулі фотокатоду та використанням послідовно зʼєднаних ЕОПів. Загальна анатомія виробу залишається майже без змін. Наразі перші покоління доступні на ринку виключно в форматі музейних експонатів або предметів колекції, використання таких виробів в бойових умовах по-перше небезпечно а по-друге не ефективно.
BY 🇺🇦Flammen || Night vision store
![](https://photo.group-telegram.com/u/cdn4.cdn-telegram.org/file/S5qC5zbyzjkXlPVEKla_5t0ZYv-0v0qJuBRxSqy_Kbx9EuPE6O-oJC6TKlulDgJJvZHu8VemJV2Q_B4hflN-DZgGaypCXggtmaBnvP-ZUwYBNPlHnQCFpj3FX7D5hIfDgqBulKUi1tYpfvI9KlP7gTIRFogpfNnDPqoEYULfWaPhfn2PeJg-2tTTbueu1NKm6XCU0AO1MguOgJfrFOW31c2S9p50cXz_4M43aMGohD1MWH5NdRoVSE-dqCUAXInZuqrptJxKpo3t2TzN14vfeEyx6gsjPxWzk2AQsysi2NUiBEp_wIWmvt3prOj_bc_IOVjG5Aelrl1Mu4gWUpC5lg.jpg)
Share with your friend now:
group-telegram.com/flammen_store/197