Telegram Group Search
Створити виставку з архівів, де головне медіа відео — виклик

Передусім тому, що треба продумати, як облаштувати експозиційний простір таким чином, аби глядачеві хотілося ознайомитися з експонатами.

У залах демонструються архіви, відео та фото проєкти Романа Бондарчука та Дар'ї Аверченко. Моя думка про проєкт могла бути зовсім інакшою, якби до виставки залучили лише кураторку Катерину Ботанову, адже архітектора простору, якою опікувався Олександр Бурлака грає тут вирішальну роль.

Зали арсеналу сегментовані, по них прокладений маршрут, а майже біля кожного відео можна спинитися на потрібний час, сісти наче у кінотеатрі та спостерігати.

Перед вами історія Херсонщини доби Незалежності. Вона розказана через особисте і колективне: тут так багато речей, які я можу співвіднести з собою, однак водночас сила-силенна незвіданого і самобутнього.

Варто одразу врахувати, що хронометраж усіх матеріалів — 90 хвилин, тож на виставку варто закласти не менше двох годин.

Мистецький Арсенал (локація)
«Херсон. Степ тримає»
Вхід — 80/150 грн
Виставка діє до 28 вересня


#куди_сходити_у_липні
#куди_сходити_у_серпні
#куди_сходити_у_вересні
❤‍🔥164🔥3🥰1🤩1
Я думаю, що всім, хто хоче помислити над фотографією як медіа, варто прочитати цю книгу

Сьюзан Зонтаґ написала її з пориву душі. Їй було що сказати і вона це зробила, спочатку в формі есеїв, а потім зібрала їх в одне цільне видання.

Книга не має жодного ілюстративного матеріалу. Він не потрібен, адже пояснень та опису Зонтаґ для розуміння прочитаного цілком вистачає.

Дивовижна річ, я читала про фотографію, однак у підсумку зауважила, що всі ці сторінки вчилася арткритиці.

#мистецька_бібліотека
20💘4❤‍🔥3
У Музеї Ханенків експонується виставка «Бентежні роки». Вона розповідає про французький період українських митців, адже так вийшло, що справді чимало наших співвітчизників-художників перебували у Парижі на початку XX століття.

Проєкт чудовий, тема варта дослідження, тож щиро раджу. І оскільки про нього вже розказали певно усі, я би хотіла звернути вашу увагу на не менш цікаву експозицію, яку можна переглянути за тим самим квиточком, у сусідніх залах.

Це виставка присвячена книгам, бібліотеці Ханенків. У програмі факисмільні видання, дивовижні оригінали минулих століть, інвентарні картки та закулісся організації збірки. Неодмінно зазирність, бо я вже хочу знов.

Хто вже знає, чому її назва "7"?

Фото 1-5 — «Бентежні роки»
Фото 6-10 — «7»


Музей Ханенків (локація)
«Бентежні роки», «7»
Вхід — 75/150 грн
Виставка діє до 14 вересня


#куди_сходити_у_липні
#куди_сходити_у_серпні
#куди_сходити_у_вересні
19🤩4🥰2❤‍🔥1
17 липня в Українському домі презентують новий проєкт — «Мистецтво після 2000-го. Глосарій»

Виставка досліджує трансформацію художньої мови українських художників впродовж XXI століття, а експозиція складатиметься з робіт 70 митців, чий творчий шлях розпочався, сформувався або триває у 2000–2025 роках.

Аби здійснити подорож крізь десятиліття, кураторська команда, до якої увійшли Тетяна Кочубінська, Валерій Сахарук, Олександр Соловйов та Катерина Цигикало, створила альтернативний словник, що складається з понять, на які їх надихнули мистецькі роботи, виставки та філософські концепції.

Я розпитала кураторів про те, чого варто очікувати від нового проєкту, для кого він створений та чим вирізняється.

Ексклюзивний матеріал на Суспільне Культура тиць.
❤‍🔥15🔥3🤩1💘1
Сьогодні мені 22. З цієї нагоди я доєднуюся до збору

Моя ціль — 4000 грн (звісно, це мінімум, можна на цій сумі не зупинятися 🙃)

Як тільки ціль буде досягнуто (вірю, що це може статися навіть сьогодні), поділюсь з вами однією крутою співпрацею, яка трапилася зі мною нещодавно.

Більше деталей про те на що і для кого збираємо у коментарях.

ДОЄДНАТИСЯ ТУТ

Мені дуже прикро, що необхідну суму (7,5 мільйона) збирають з листопада!!!! Якщо вам також, переходьте за посиланням вище!

Звіт буде в інстаграмах: nasty.pls nick_aver_ inspirka
Проміжний звіт збору тут
28❤‍🔥5🔥1
2025/07/14 09:52:13
Back to Top
HTML Embed Code: