🥉 Евеліна Флоряк (до 53 кг), Богдан Чорней (до 58 кг), Андрій Цвик (до 62 кг), Сулейман Мамутов (до 77 кг), Іван Поремчук (до 92 кг).

🥉 Евеліна Флоряк (до 53 кг), Богдан Чорней (до 58 кг), Ілля Штанько (до 58 кг), Іван Поремчук (до 92 кг).

🥉 Тетяна Астахова (до 58 кг), Катерина Шакалова (до 71 кг), Олександр Гуляєв (до 71 кг), Іван Малін (до 100 кг),

◾️Ноугі

🥈 Ілля Святун (до 58 кг)
🥉 Юрій Черкалюк (до 66 кг), Іван Малін (до 100 кг).

🏆🇺🇦Молодіжна збірна України (U-15, U-17 та U-20) стала другою в командному заліку!

📸 Федерація панкратіону України / Соцмережі

#греплінг | @ukrsportbase
🤼🔥 Українська збірна з пляжної боротьби успішно завершує сезон за підсумками останнього етапу світової серії та чемпіонату світу

💙💛 Наші борці та борчині здобули низку нагород у фіналі змагань, який приймав хорватський Пореч.

🥇🥈🥉 У ваговій категорії до 60 кг серед жінок весь п'єдестал за українками. Переможницею стала Анастасія Кравченко, срібло у Софії Бордінських, бронза - Софії Кушнір.

🥇🥉 Золото у вазі до 70 кг здобув Олексій Борута. Бронзова медаль у цій категорії також у українця. Призером став Іван Семенов.

🥈 У вазі до 50 кг другу позицію посіла Вікторія Слободенюк.

🥈🥉 Ще один подвійний український подіум і у вазі до 70 кг серед жінок - срібло у Оксани Кухти, бронза - Олени Нікітінської.

🥉🥉 Бронзовими призерами також стали Олексій Яковчук (до 90 кг) та Олександр Вересюк (90+кг).

За підсумками виступів на всіх етапах серії визначилися призери чемпіонату світу з пляжної боротьби.

🥇🥇🥇 Чемпіонами світу стали: Анастасія Кравченко (до 60 кг), Оксана Кухта (до 70 кг) та Олексій Борута (до 70 кг).

🥈🥈🥈 Срібні призерки: Вікторія Слободенюк (до 50 кг), Софія Бордінських (до 60 кг), Ірина Пасічник (70+ кг).

🥉🥉🥉🥉 Бронзові нагороди здобули: Алевтина Ляшенко (до 50 кг), Софія Кушнір (до 60 кг), Олена Нікітінська (до 70 кг), Іван Семенов (до 70 кг), Олексій Яковчук (до 90 кг).

🏆 Софія Бордінських також отримала приз за перемогу у номінації Top Technique!

📸 Соцмережі/UWW

#боротьба | @ukrsportbase
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚽️ Став відомий стартовий склад збірної України з футболу на матч проти збірної Чехії

Початок матчу - 21:45

#футбол | @ukrsportbase
⚽️ Збірна України з футболу зіграла внічию зі збірною Чехії

📌 У четвертому турі дивізіону Б чоловічої Ліги Націй збірна України 🇺🇦 зіграла внічию 1:1 зі збірною Чехії 🇨🇿.

📜 Першу половину гри завершила з рахунком 1:0 на користь чехів. На початку другого тайму ударом з пенальті Артем Довбик зрівняв рахунок на табло.

😟 Після чотирьох турів збірна України йде на останньому місці своєї групи.

📸 Getty Images

🔥 На контрасті з прохолодною погодою надворі цей спортивний тиждень буде неймовірно спекотним, що підтверджує наш "Розклад"!

У меню цього тижня потрапили:

🥌 15-19 жовтня. Керлінг. Абердин 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿. Чемпіонат світу серед змішаних команд
🏸 15-20 жовтня. Бадмінтон. Оденсе 🇩🇰. BWF Super 750
🏓 15-20 жовтня. Настільний теніс. Лінц 🇦🇹. Чемпіонат Європи
🏐 16 жовтня, 19:00. Волейбол. Чоловічий Кубок Виклику (1/32, перший матч). 🇺🇦 Епіцентр-Подоляни - Пярну 🇪🇪
🏐 16 жовтня, 19:00. Волейбол. Чоловічий Кубок Виклику (1/32, перший матч). 🇺🇦 Житичі - BIGBANK Тарту 🇪🇪
🏖 16-20 жовтня. Пляжний волейбол. Жуан-Пессоа 🇧🇷. Елітна шістнадцятка
16-20 жовтня. Фігурне катання. Ніцца 🇫🇷. Челенджер
🚴‍♂️ 16-20 жовтня. Велотрек. Баллеруп 🇩🇰. Чемпіонат світу
🏐 17 жовтня, 19:00. Волейбол. Чоловічий Кубок Виклику (1/32, матч-відповідь). 🇺🇦 Житичі - BIGBANK Тарту 🇪🇪
🎿 18 жовтня. Біг-ейр. Кур🇨🇭. Кубок світу
🏒 18 жовтня, 21:00. Хокей. Континентальний кубок (Другий раунд, 1 тур). 🇮🇹 Ріттен - Сокіл 🇺🇦
🏒 19 жовтня, 17:00. Хокей. Континентальний кубок (Другий раунд, 2 тур). 🇸🇮 Єсеніце - Сокіл 🇺🇦
🤾‍♂️ 19 жовтня, 20:00. Гандбол. Чоловічий Європейський кубок (1/32, перший матч). 🇱🇺 Еш - Мотор 🇺🇦
🏒 20 жовтня, 17:00. Хокей. Континентальний кубок (Другий раунд, 3 тур). 🇭🇷 КХЛ Сісак- Сокіл 🇺🇦

‼️ Стежте за нашим каналом, наступний розклад тижня очікуйте у понеділок, 21.10.

#розклад_тижня | @ukrsportbase
‼️Необхідна додаткова спеціалізована реабілітація

🫡🇺🇦 Боєць Іван, позивний ЧОРНИЙ - ctzn24.com/hero/160

23 вересня 2022 р. на Донеччині у складі 25 повітрянодесантної Січеславської бригади, отримав надскладну черепно-мозкову травму. Впав у кому, життя опинилося на межі.

Іван не здається! Вчиться жити наново, вже є успіхи. На реабілітацію родина витратила всі заощадження.

🤝 Підтримаємо захисника, допоможемо з реабілітацією в медичному центрі Модричі!

Збираємо: 123 900 ГРН

банка Моно send.monobank.ua/jar/24Bi5b2r9L

IBAN ПриватБанк pb.ua/short?2ZMHT
Картка Приват: 5169330537485655

ctzn24.com/ua/donate

🇺🇦 Не залишати поранених - честь і гідність!
🤺 Юні українські шпажистки стали призерками міжнародного турніру Європейського кадетського циклу з фехтування в угорському Будапешті

📌 Першими відбулися командні змагання.

⚡️Українська четвірка🇺🇦 у складі Маргарити Ангарської, Мілани Іванової, Поліни Спиридонової та Єлизавети Степанової дісталася фіналу, здолавши на шляху до нього, другі команди Великої Британії🇬🇧 (45:29) та Угорщини🇭🇺 (45:37), а в ¼ зійшлись зі співвітчизницями - другим вітчизняним квартетом🇺🇦 - Валерією Білоус-Гріджак, Єлизаветою Горбачук, Софією Махлай-Шемякіною та Марією Мальчевською - та перемогли їх із різницею в один укол (42:41).

👏 У півфіналі Ангарська, Іванова, Спиридонова та Степанова були сильнішими за Чехію-1🇨🇿 (45:41).

🥈 Суперницями наших дівчат у фіналі стала збірна США🇺🇸, яка зрештою і перемогла у боротьбі за золото (45:39), українки ж завершили боротьбу зі срібними нагородами.

🔥 В особистих змаганнях на п'єдестал зійшла Валерія Білоус-Гріджак.

👌 В основній сітці вона здолала по черзі швейцарку🇨🇭, двох суперниць зі США🇺🇸, представницю Ізраїлю🇮🇱, а далі шпажистку зі Швеції🇸🇪, перемога над якою гарантувала юній українці медаль.

🥈 У півфіналі Валерія взяла гору над американкою🇺🇸 Александрою Раховські (15:12), а у фіналі поступилася іншій шпажистці зі США🇺🇸 Хлое Толсма (15:8), ставши срібною призеркою турніру.