Telegram Group Search
Джорджа Мелоні базує

Прем'єр-міністерка Італії заявила, що Європейський Союз має вибудовувати прагматичні та конструктивні взаємини з новообраним президентом США, щоб уникнути торговельної війни.

Наразі Мелоні є одним з найближчих потенційних союзників Трампа серед лідерів ЄС. Трамп в свою чергу заявив, що готовий працювати з Мелоні. "Вона фантастична. Вона фантастичний лідер і людина", – сказав він.

"Не питайте, що США можуть зробити для вас, запитайте, що Європа повинна зробити для себе. Європа повинна знайти баланс. Я маю на увазі питання конкурентоспроможності і тарифів", – підсумувала Мелоні напередодні зустрічі лідерів ЄС у Будапешті минулого місяця.

@OstanniyCapitalist
Важливі новини. Урсулу фон дер Ляєн посадили в Туреччині на крісло, а не на диван.
Після нового року спецпредставник Трампа Кіт Келлог відвідає Україну, з метою «збору фактів» для вивчення ситуації.
Forwarded from Donald J. Trump
Пекін різко відреагував на санкції ЄС

Cанкції ЄС, запроваджені минулого тижня, є найжорсткішими щодо Китаю за весь час конфлікту в Україні, підкреслюючи зростаючу напругу між ЄС та КНР через їхні різні підходи до війни. Китай, у свою чергу, прагне дистанціюватися від обвинувачень у підтримці росії, одночасно захищаючи свої компанії на глобальному рівні.

Китай звинуватив Євросоюз у "наклепі" на свої фірми та пообіцяв "вжити необхідних заходів" для захисту їхніх інтересів. МЗС Китаю, через свого речника Ліня Цзяня, заявило, що санкції є "безпідставними з точки зору міжнародного права".

ЄС додав чотири китайські компанії до чорного списку за підтримку військових потреб росії. Ще дві компанії та одна бізнесвумен були покарані за обхід санкцій ЄС.
Орбан Зеленському: «Пропозиція припинення вогню на столі. Беріть її або залиште. Це ваша відповідальність»
Справедливості заради, логіку Орбана, і його позіціонування та настирливість, зрозуміти можна. Можна навіть грати в цю гру, і щось виграти.

Але, якщо електоральний цикл в Угорщині несе вітер змін, то стратегічно, його вибрики можна ігнорвати. Навіть можна вступати в конфронтацію.

Але, важливо тримати грань Орбан/Угорщина. Україні слід добре працювати з угорським народом та зростаючою опозицію у вигляді Партії "Тиса" і її лідера Петера Мадьяра. Водночас, треба утримуватись від кардинальних висловлювань, які можуть превести до єднання народу навколо чинного прем'єра.

https://www.group-telegram.com/suspilnenews/42745
Європейці можуть надіслати в післявоєнну Україну 100 тисяч військових з п’яти країн. Незалежно від того, чи стане Україна членом НАТО чи ні. Ці дискусії штовхає президент Франції Макрон.
Трамп змінив зачіску.
Панк.
⚡️Макрон тегнув Зеленського та написав щось французькою.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Ой зріжуть її в Сенаті. Тримаємо кулачки 🤛👊🤜
Тулсі Габбард зріже Сенат?

Шанси на те, що скандальна номінація Тулсі Габбард на посаду директора національної розвідки (DNI) не пройде збільшуються.

Минулого місяця, Дональд Трамп номінував колишню конгресвумен-демократку Тулсі Габбард на посаду директора національної розвідки. Якщо її кандидатуру затвердять, вона керуватиме 18 агенціями розвідувального співтовариства США, включаючи ЦРУ та АНБ.

Проте для її посади потрібне погодження Сенату, в новому складі його Республіканці мають більшість місць. Її позиції щодо Сирії та України викликають невдоволення серед сенаторів та спільноти співробітників національної розвідки.

Через це, щонайменше вісім сенаторів-республіканців висловили приватне занепокоєння через її номінацію. Паралельно з цим Трамп заявив, що не має наміру вести переговори з демократами щодо затвердження кандидатур.

Маючи в Сенаті лише 53 республіканських сенаторів – 8 тих, хто вагається мають відчутну вагу. Тому шанси є.

Нагадаю, Габбард здійснила візит до Сирії, де зустрілася з Башаром Асадом і виступала за припинення “незаконної війни” з метою повалення сирійського уряду, а також, перед вторгненням Росії в Україну Габбард закликала до гарантій, що Україна не приєднається до НАТО, вважаючи це способом запобігти війні і підтримка ідеї нейтралітету України з умовою заборони присутності військ НАТО та Росії в регіоні.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Генералів вбивати в тилу — погано. Каже пан Келлог.

Тим часом пан Келлог про генерала Сулеймані:

«Ми завжди вважали його законною мішенню, тому що він спонсорував тероризм і ніс пряму відповідальність за смерть і каліцтво сотень американців»
Forwarded from ADASTRA
🇺🇦 Президент Володимир Зеленський прокоментував епізод з «Прямої лінії» Путіна

ADASTRA І Усе про міжнародні відносини
норм
Це тим, хто хвилювався через «монобільшість» республіканців, переводячи свої болі на США.

Законопроєкт Трампа-Венса-Джонсона-Маска провалився під час голосування в Палаті Представників, - 38 республіканців проголосували проти.
2025/01/14 03:58:55
Back to Top
HTML Embed Code: