Telegram Group Search
#ГУДПСЗакарпатської_області #нампишуть
У заступник начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області Матьола Ілля Ілліч наявний потенційний конфлікт інтересів, зумовлений сімейними стосунками у зв’язку з перебуванням на обліку в ГУ таких субʼєктів:
Матьоли Надії (дружина), ФОП Пайди Юліанни(донька), громадянина Матьоли Іллі (батько), який є засновником ТОВ «ДАМПФ», кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «БІОТЕС», громадянки Матьоли Марії (мати), яка є засновником ТОВ «АГРО КОМПЛЕКС», ФОП Пайди Віктора(зять), який є заступником директора ТОВ «БРОК-СЕЙЛС», ФОП Петьовки Марини (сестра), яка є засновником ВК ТОВ «ПРОДЮСЕР», ТОВ «ЛІМО ЗАКАРПАТТЯ», а також кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «БАРВА» «ПАРТНЕР», «МУКАЧІВСЬКИЙ ЦУМ», ТОВ «КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР «БАРВИ», ПП «РАДІО «СЛАТША-РТК», ДП ТЕЛЕРАДЮКОМПАШЯ «МУКАЧЕВО (М- СТУДІО)» та інші, ФОП Петьовки Андрія (племінник), який є бенефіціарним власником декількох місцевих підприємств, таких як «АЛЕКС», «АКВА АЛЕКС, «ЗАКАРПАТВАПНЯК» та інші.
#ГУДПС_Дніпропетровської_області #нампишуть
Добрий ранок. Якщо він добрий.
Жоден з керівників податкової не сказав своїм підлеглим не приїжджати на работу, бо по місту Дніпро херячят шахедами з 6 ранку.
Ні Чмерук, ні Теодозія Чернецька,ні їх заступники,ніхто.
Зараз у Східне МУ заїхали Київляни з перевіркою. Як думаєте треба працівникам під час повітряної тривоги їхати на роботу, треба! Бо життя працівників Східного МУ ДПС це ніщо, з посадами чиновників,за які вони тримаються
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
#податки
Дуже важко коментувати промови заступника голови податкового комітету Верховної ради України Ольги Васильківської.
Ми вже не беремо до уваги те, що кожен виступ депутата по одному й тому питанню має різні погляди.

Але трактувати «систематичний продаж», як «затрати податківця на виявлення таких осіб» - це вищій пілотаж.

І до чого тут додаткові 36 млрд гривень перевиконання плану податкових надходжень? Можливо нардеп не володіє інформацією, що виросли акцизи та військовий збір?

Руслане Андрійовиче, обходьте її стороною!
Магомедов розпочав «війну» проти Кравченка 👇
#податки #скандал
Директор НКЦПФР Магомедов вирішив всунути ніс не в свою справу - приміряти крісло очільника ДПС України і розробив «матрицю» оподаткування криптовалюти.

При чому забули про реальні проблеми Комісії - клієнтам «Фрідом Фінанс Україна» вже декілька років заблоковано активи на загальну суму близько 3,5 млрд грн.

Деталі нижче 👇
НКЦПФР вирішила повчити ДПС України податковому законодавству, забувши про свій функціонал - вирішення проблем вкладників Фрідом Фінанс: людям досі не повернуто 3,5 млрд. гривень, які було інвестовано у державні облігації.

Нацкомісія з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР) опублікувало якусь «матрицю» оподаткування криптовалюти, що не має жодного звʼязку з реальністю.

Та й взагалі, яким чином орган, який здійснює державне регулювання ринку цінних паперів може втручатися в податкову політику держави ?

Але як бачимо, НКЦПФР зайнялася вивченням недоліків Податкового кодексу України(!!!) з відповідними пропозиціями до вирішення.

Наприклад, при «обранні моделі оподаткування через чистий дохід, для деяких токенів варто встановити податок з обороту із мінімальною ставкою податку, оскільки відносно них у платника податків можуть виникнути проблеми підтвердження витрат.
Встановалення спеціальнго перехідного режим для оподаткування токенів, набутих до дати набрання чинності закону про віртуальні активи,
може мати тимчасовий характер».
Або ж рекомендації Комісії з приводу доречності оподаткування цифрових грошей ПДВ (матриця додається).

Таке враження, що очільник НКЦПФР планує зайняти місце голови ДПС України.
Та і взагалі, чи пан Кравченко в курсі, що хтось за його спиною з іншими функціями, повчає людей як потрібно сплачувати податки і навіть видає в реліз «матрицю оподаткування».

Таке враження, що в НКЦПФР вже всі питання вирішені фондовий ринок бʼє рекорди ліквідності і їм більше немає чим зайнятися. Але ж ні, проблем вистачає.

Наприклад, директор НКЦПФР Магомедов призначає головою офісу НКЦПФР Михайло Янчука, якого у 2024 викинули на вулицю з Держводагентства за підтверджену НАЗК корупцію і практично одразу під виглядом відрядження направляють на відпочинок до будинку Санта Клауса у Фінляндію.
При чому підстава такого відпочинку - фіктивні заходи, про що зазначається у журналістських розслідуваннях.

Це саме той Михайло Янчук який ще раніше вносив заставу у розмірі 2,7 млн гривень (походження коштів не відомо та явно перевищує офіційні задекларовані доходи чиновника) за екс заступницю міністра культури - Тамару Мазур, яка виявилась дружиною рідного брата корупціонера Артема Янчука та прикривала приватизацію кіностудії ім. Довженка, яку довгий час очолював батько чоловіка  - Олесь Янчук.

Директор НКЦПФР Магомедов влаштував керівником офісу корупціонера, який привів з собою команду однодумців та ймовірно вже забув про складну ситуацію з вкладниками фінансової установи Фрідом фінанс (знаходиться під санкціями).
Вже неодноразово протягом останніх кількох років податковий Комітет ВР піднімає питання «Фрідом фінанс», зокрема там спрямували звернення до НКЦПФР з вимогою невідкладно вжити заходів, щодо відновлення порушених прав тисяч інвесторів.
Громадянам, які інвестували кошти у державні облігації, які є клієнтами
ТОВ "Фрідом Фінанс Україна", виплати за державними облігаціями
заблокували в банку АТ "СКАЙ БАНК".

Блокування активів клієнтів компанії "Фрідом фінанс Україна" внаслідок застосування санкцій проти компанії, завдало клієнтам збитків на 160 млн грн.
Про це йдеться у заяві ініціативної групи постраждалих клієнтів "Фрідом фінанс".

Мабуть голова НКЦПФР забув, що він здійснює нагляд за дотриманням законодавства про ринки капіталу
та організовані товарні ринки
, а не керує податковою службою і саме ці питання варто вирішувати.

Тож, замість того щоб допомогти вкладників Фрідом Фінанс Україна, Магамедову цікавіше
влазити в сплату податків та працевлаштовувати корупціонерів.

На рахунках клієнтів «Фрідом Фінанс Україна» заблоковано активи на загальну суму близько 3,5 млрд грн. Це включає облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), євробонди та кошти на рахунках клієнтів .  

Загалом постраждали близько 13 000 українських інвесторів, більшість з яких є фізичними особами . Через блокування активів вони втратили можливість брати участь у реструктуризації державного боргу України та отримати відповідні компенсації .
#податки
Руслан Кравченко:
У першому кварталі цього року надходження від акцизного податку на 31% перевищили план.

За січень – березень до загального фонду державного бюджету надійшло 38,7 млрд грн акцизного податку з вироблених та ввезених на митну територію України підакцизних товарів. Бюджет додатково отримав 9,2 млрд гривень (+31%).

Порівняно з аналогічним періодом 2024 року приріст становить +61,9 % (14,8 млрд гривень).

У березні 2025 року надходження акцизного податку також перевищили заплановані показники.
Загалом надійшло 14,2 млрд грн (+14,8%).

Основний фактор зростання – сплата акцизу із вироблених та ввезених тютюнових виробів.

Продовжуємо активні заходи боротьби з нелегальним обігом підакцизної продукції. Адже йдеться не лише про однакові умови ведення бізнесу для всіх учасників, а і про запобігання втратам державного бюджету.
2025/04/16 12:50:09
Back to Top
HTML Embed Code: