Telegram Group Search
Forwarded from pole
луччий кінотеатр на світі сьогодні святкує 94 роки
Памята’єте, як HBO вигнав із касту «Білого лотоса» серба-путініста Мілоша Биковича? Тоді навіть наше МЗС втрутилось. Так от, у третій сезон по-тихому взяли російського актора Юрія Колокольнікова. Він засвітився у трейлері і підтвердив зйомки в Інстаграмі.

Спеціально ж не анонсували участь русні, щоб українці знову не зірвали зйомку зі своїм ниттям про війну.

Як і номінант на Оскар Юра Борісов, Колокольніков мовчить про війну і знімається на два фронти. Нещодавно він отримав роль у новому фільмі Даррена Аронофскі, куди кастингувалися українці.

Смішно, як Роднянський позиціонує участь росіян у американських проєктах «пощечиной российской пропаганде», мовляв, насправді ніякої русофобії на заході немає і «талант сам за себя говорит» (і це ще й лайкають наші артисти). Якраз навпаки - російська пропаганда стала хитрішою.
Forwarded from Accreditation accepted
Агресивний пост болі і відчаю.

Пройшло вже три тижні як я намагаюсь дістати скрінер нового фільма Мстислава Чернова. Я написала вісім листів Санденсівським піарникам, я підключила особисту менеджерку Мстислава, й особисто сам Мстислав знає наскільки я всіх заїбала і попросив надати мені скрінер, бо сам дійсно не може бо зайнятий більше за нас всіх.

Скрінера, як ви можете здогадатись, я так і не отримала. Але щойно майже отримала серцевий напад побачивши рецензію яка вийшла на одному відомому ліберальному російському медіа.

Ще раз: російське медіа опублікувало цю рецензію на документальний фільм про війну в Україні раніше ніж українське медіа.

Справа не лише в тому що я дуже хочу подивитись це кіно. І навіть не в тому що я буквально вирішила присвятити свою академічну освіту вивченню документального українського кіно, це нікого не хвилює. Для мене це битва принципова, адже в цій ситуації показово кристалізуються ставлення до української (кіно)преси закордоном.

Ми багато говоримо про дискримінацію членів української кіноіндустрії, але ніхто не говорить про те скільки, вибачте, хуйні ми з моїми колегами українськими кінокритиками і кінокритикинями вимушені ковтати від міжнародної індустрії. Не буду сильно заглиблюватись, бо на жаль я можу написати тезіс на цю тему, але якщо узагальнити, то це: незмінне ставлення до України як до обмеженої провінції, в найкращому випадку, під чим приховується щире здивування що в нашій країні є інтернет і кінопрокат і ми ще чогось там воліємо хотіти, інтерв’ю скрінери якусь комунікацію прозору хочемо. Ух ти, а ви хто такі блять взагалі, українська кінопреса, ви звідки повилазили — постійно висить в повітрі.

Це реальність в якій українцям дадуть 0 місць на круглому столі з Кроненбергом в Каннах, а росіянам 3 (моя реальна ситуація з останньої едиції). Тобто це реальність в якій російські критики мають легкий доступ до дуже багатьох речей, в той час як нам ці двері навіть і не відкривали. А ще відкрию секрет. Велику частку скрінерів доків про нашу війну я змогла дістати тільки через європейських колег.
Ще раз: українській кінокритикині не дають подивитись фільм про війну в Україні. Utterly surreal experience.

Раніше я думала я пишу хуйово. Потім я думала що у мене недостатньо велика циркуляція в медіа. Ні, це їбуча дискримінація яка не лікується ані якістю ані популярністю, на перевеликий жаль і я вже точно можу сказати що я це перевірила. І я не знаю яка реальність гірша, там де у росіян є гроші на акредитацію на Санденс чи та реальність де росіянам знову дали скрінер коли мій мейл був проігнорований.

Дуже і дуже сильно заїбало, мене це ображає до глибини душі і я правда не знаю що з цим робити.
одна з найпопулярніших книг про кіно про зґвалтування та помсту була написана авторкою олександрою хеллер-ніколас
перевіряла її вебсайт, і у 2024 році у авторки вийшла нова книга

«кіно ковену» (cinema coven)
опис:

Відьми та чаклунство є потужними метафорами жіночої влади, історія яких передує появі кінематографа. Образ відьми репрезентує особливо небезпечний і суперечливий тип ґендерної влади, який здавна надихав кінематографістів на дослідження тем раси, класу, травми, материнства, горя та ідентичності.
У цій книжці досліджується зв'язок між жінками, відьомством і кінематографом, розглядаються типи оповіді та головні теми, що піднімаються в цих фільмах. Такі фільми знімають по всьому світу, і в них знімалися такі видатні постаті, як Мадонна, Бетт Мідлер, Бйорк і Ніколь Кідман, а також менш відомі жінки, які працювали за кадром. Деякі з цих режисерок презентували свої роботи на найбільших кінофестивалях, а інші створювали контент для телебачення та відеорелізів.
Незважаючи на своє розмаїття, ці фільми об'єднує одна важлива риса: всі вони були створені жінками в індустрії, де домінують чоловіки.

чесно, кусаю лікті що незмогла (і, напевно, ще довго не зможу) прочитати цю книгу під час роботи над нашим відео про відьом

але зараз я окремо багато читаю про цю тему, бо вона тісно пов’язана з сюжетом короткого метру «лоно», над яким я зараз також працюю

#bookwant
severance/поділ став одним з моїх найулюбленіших серіалів за останній час, а дивилася я його спеціально для матеріалу для skvot mag
позбирала цікаві факти про створення і трохи аналізу сенсів серіалу

прочитати можна ось тут:

https://skvot.io/uk/blog/man-vs-office-why-we-love-the-series-severance
у карпенка окрім сексизму, ще й класизм підтягнувся
(цитати представників трудового колективу карпенка, викладацького та адміністративного)

пост ось тут:

https://www.instagram.com/p/DFcva7nMWgE/?img_index=10&igsh=NWJvcmk1MjZmNXYy
анну саваї розглядають на роль йоко оно у байопіку про бітлз сема мендеса (буде чотири фільми, присвячені кожному з членів гурту)

коментар: якщо вони будуть випускати фільми у хронологічному порядку, то вона (персонажка йоко оно) має з’явитися у сцені після титрів, як танос
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Акторка Адель Енель («Портрет дівчини у вогні») виграла справу про сексуальне насильство проти режисера Крістофа Руджіа

Руджіа визнали винним у сексуальному насильстві над Адель Анель, коли вона була неповнолітньою.
Руджіа відбуватиме чотирирічне ув'язнення: два роки під домашнім арештом, а решту – умовно.

«Дякую вам усім за те, що прийшли, і за те, що ви просуваєте права людини своєю присутністю, і за те, що ми не здаємося. Ми робимо це разом», – сказала Анель пресі та тим, хто прийшов її підтримати у суді.

джерело
la pianiste, 2001
сьогодні о 17:00 на ютубі буде нове відео ❤️‍🔥
дуже прошу підтримати його переглядами у першу годину, бо ми розповідаємо про сексуальне насильство та зґвалтування, а ютуб такі теми дуже не любить (це вважається sensitive content) і може закинути у тіньовий бан 🫠

але я вірю, що вийшло класно, бо аж 50+ хвилин, це нічо так, і ми справді старалися розкрити тему максимально вичерпно та цікаво
підбори фам фаталь 💋
let's goooo https://www.youtube.com/watch?v=rZl-8r18OaU&t=4s
дякуємо усім, хто дивиться і пише коментарі! це справді допомагає підвищити видимість відео, бо ютуб, схоже, не надто в захваті від слів «сексуальне насильство» та «зґвалтування» 🫠
підбори фам фаталь 💋
let's goooo https://www.youtube.com/watch?v=rZl-8r18OaU&t=4s
бачу коментарі, що відео навіть почало потрапляти в рекомендації (це дуже круто, для відео на ютубі, у якому немає цензури слів зґвалтування та сексуальне насильство), що означає, що саме ваша підтримка (коментарі, перегляди, лайки) буквально «витягають» відео і роблять більш видимим

щиро дякуємо за це! справді дуже мотивує

я монтувала випуск 2 тижні і дуже переживала, коли у перші години перегляди збиралися поступово. одразу повідомила про свої «фрустрації» маму, брата, хлопця і дашу, і всі виключали у мені королеву драми 🫠

і це також дуже простий приклад того, як відгук від глядачів/глядачок мотивують рухатися далі: бо вже з понеділка я планую сідати за наступний монтаж і постараюся змонтувати нове відео до п’ятниці

бо важливо і цінно бачити, що те, що ми робимо відгукується і потрібно
і це дійсно мотивує робити і віддавати ще більше 💋
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2025/02/21 09:55:48
Back to Top
HTML Embed Code: