Telegram Group Search
Насправді готувати до виборів потрібно вже зараз. Але не з точки зору закупівлі бордів та поділу ефірного часу, та навіть не з точки зору друку бюлетнів.

Готуватись до виборів потрібно з точки зору загроз, які оточать виборчий процес. Зібрати купу експертів, які продумають всі можливі варіанти загроз, запропонують законодавчу базу, щоб потім не бігати бити в набат, що «все пропало», а бути реально готовими до всим провокацій та втручань.

Така підготовка має охопити не тільки процес виборів, щоб його убезпечити, але і подальші можливі розбирательства, притягнення до відповідальності, тощо.
👀
Сігай
👀
Головне, щоб за кілька днів нам не розповіли про «важливі умови» цього розміщення, накшталт, температури повітря та відсутності похмурої погоди. Як це часто буває після рішучих заяв європейських лідерів.

*тролінг
Зараз усе можна буде списати на Трампа.

От тільки він помер, коли не змогли покарати Пітуна за вторгнення в Грузію.

Коли не змогли притягнути Башара Асада до відповідальності за застосування хімічної зброї.

Коли знову не змогли покарати Пітуна за анексію Криму.

Будь-який першокурсник юридичного факультету знає, що право - це система загальнообовʼязкових правил поведінки, забезпечених (увага) державним примусом. Без примусу це лише лозунги, якими тільки і вміє воювати Європа.

А Трамп просто цинічно сказав, що раз усі рвуть собі шматки, то чому Америка осторонь? І став новим Вільямом Маккінлі- високі тарифи і «Куба наша» 🤷‍♂️
Forwarded from UnRealpolitik
Усі пам'ятають марш ПВК «Вагнер» на Москву, але мало хто знає, що кількість операцій російських найманців в Африці після смерті Пригожина лише подвоїлась. У цьому відео розкажемо про історію ПВК «Вагнер»:

🔸 Чому найманці ефективніші за російську регулярну армію?

🔸 Де витоки конфлікту Пригожина із Міноборони

🔸 Як діє російський «Африканський корпус»

Про операції російської ПВК в Криму, на Донбасі, в Африці та Сирії в новому відео вже на нашому You-Tube каналі

🍷 UnRealpolitik
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from ADASTRA
🇪🇺 Європа розділилася щодо введення військ в Україну

На зустрічі в Парижі європейські лідери обговорювали розміщення військ в Україні на тлі мирних переговорів Трампа з Росією.

🇫🇷 Франція: Макрон запропонував створити «сили заспокоєння» за майбутньою лінією припинення вогню, уникаючи прямого зіткнення на лінії фронту

🇬🇧 Великобританія: Прем'єр-міністр Стармер заявив, що Британія «готова і бажає» надіслати війська, якщо це необхідно

🇵🇱 Польща: прем’єр-міністр Туск виключив можливість відправлення військ, але пообіцяв продовжувати матеріально-технічну та військову допомогу

🇪🇸 Іспанія: МЗС Альбарес відкинув цю ідею, назвавши мир «далеким» через Путіна

ADASTRA І Усе про міжнародні відносини
Пам'ятаємо велику європейсько-американську війну

Ніколи знову
Forwarded from European Commission
Today in Paris we reaffirmed that Ukraine deserves peace through strength.

Peace respectful of its independance, sovereignty, territorial integrity, with strong security guarantees.

Europe carries its full share of the military assistance to Ukraine.

At the same time we need a surge in defence in Europe.

@europeancommission
Forwarded from ADASTRA
🇺🇸🇷🇺 Почалися переговори США та росії у Саудівській Аравії

ADASTRA І Усе про міжнародні відносини
⚡️ Путін готовий до переговорів із Зеленським, але слід враховувати юридичні аспекти його легітимності — Пєсков

Також він додав, що можливий вступ України до Євросоюзу - суверенне право Києва, оскільки йдеться не про військовий альянс, але водночас він наголосив, що плани ЄС створити власну армію необхідно уважно відстежувати і робити висновки.
Як то кажуть на бамбасі, звіздіть - не мішки ворочать
🇷🇴🇺🇸Віце-президент США Дж. Д. Венс розкритикував рішення Конституційного суду Румунії скасувати результати президентських виборів.

Венс вважає, що судді керувалися «незначними підозрами щодо розвідувального агентства та величезним тиском з боку його континентальних сусідів». Виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки, він назвав цей крок невиправданим і попередив про ширші наслідки для демократії в Європі.

Румунські ЗМІ пишуть, що слова Венса є першою офіційною реакцією адміністрацією Трампа щодо скасування результатів першого туру президентських виборів, на яких перемогу отримав проросійських кандидат Джеорджеску.

Високопосадовці Румунії у соціальних мережах вже відреагували на заяву Венса. Зокрема, тимчасово виконуючий обов’язки президента країни Іліє Болоян вважає, що зовнішня політика Румунії спрямована на виконання основних завдань - забезпечення стабільності, процвітання та безпеки румунських громадян і сусідніх країн.

Прем’єр-міністр Марчел Чолаку має приблизно ту є саму точку зору, підкресливши, що Румунія залишається захисником демократичних цінностей, які Європа поділяє зі США.

Крін Антонеску, кандидат у президенти від правлячого альянсу PNL-PSD-UDMR, наголошує на тому, що румунська влада має надати пояснення щодо рішення про анулювання виборів, аби громадська думка не маніпулювала словами Венса.

Перший тур президентських виборів у Румунії відбудеться 4 травня. Другий тур може пройти 11 травня.

🔔 АЦБД | Балканські новини
Forwarded from dechat
Електоральні вподобання в Німеччині (Forsa для RTL/n-tv)

Якби вибори до Бундестагу відбулися цієї неділі:
ХДС/ХСС – 30 % (+1)
АдН – 20 %
СДПН – 16 %
Зелені – 13 % (-1)
Ліві – 7 % (+1)
ВДПН – 5 % (+1)
ССВ – 4 %
Інші партії – 5 % (-2)


Друге опитування після Allensbach, в якому ліберали проходять в парламент.

ВДПН в останні тижні активно закликала голосувати за себе, щоб не допустити коаліції ХДС із Зеленими – зокрема, через постер із гаслом: “Голосуй за ВДПН, щоб зупинити ‘Анналену Мерцбек’”.

Ну і звісно, Ліві нормально так піднялися за останні тижні.
Росія і США не домовилися?

Помічник Путіна Юрій Ушаков заявив, що зустріч Путіна і Трампа навряд чи відбудеться наступного тижня. Також він вважає розмови про те, що Росія і США зближуються передчасними.

З огляду на те, що в цих «переговорах» у сторін були різні цілі взагалі не дивно, що росіяни не світяться від оптимізму. Задача Трампа — посадити Росію за стіл переговорів. Задача Росії — поліпшити американо-російські відносини, про що говорив сам Ушаков перед зустріччю з делегацією США.

Тобто початкова мотивація США і Росії перебувають у різних площинах. Тому фетишизація російського переговорного потенціалу — це помилка. Росіяни все так само неадекватні і здатні завести переговори в глухий кут.

І коли ми піддаємося панічним настроям, ми тільки робимо росіянам комплімент. Ще раз. Переживати і хвилюватися — це нормально. Але не потрібно передчасно падати духом тільки через те, що у росіян був контакт з американцями. Це може бути нам неприємно, але рано чи пізно це мало статися.

У Трампа немає плану. Він пробує все підряд. Частина його ідей виявляться нежиттєздатними. Тому Трамп, зокрема, буде калібрувати свою позицію. І так, Україна разом з Європою мають чинити на нього тиск. Кейс із непідписанням договору по рідкоземельних металах тому підтвердження.

🇺🇸 Гамбіт Саллівана
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
На пресконференції Трамп мішками насипав нелогічних та неправдивих тверджень. І абсолютно адекватні посили та дії нашої влади були викручені в суцільний негатив.

Ця пресконференція — реакція-подраза Трампа на те, що зупинити війну важко, бо треба думати і грати в 5D-шахи. Схоже, це не те, чого він очікував. До того ж не підписали його «геніальну угоду» про мінерали, за годину «на подумати».

Цікаво буде подивитися, наскільки ця риторика приживеться та пошириться. А головне — чи перетече вона в негативні для нас дії. Бо поки що більш-менш адекватне крило адміністрації веде зустрічі й переговори в пошуках компромісу, вухо Трампа може бути під контролем тотальної нечесті.

*До речі, прикольно просто проспати ці вечірні «американські гірки», неспоживаючи їх у моменті. Раджу.
2025/02/19 07:13:47
Back to Top
HTML Embed Code: