Telegram Group Search
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Данія готова перетворити Гренландію на нову військову базу США.

Данія приватно зв’язалася з командою Трампа, щоб обговорити посилення безпеки або збільшення військової присутності США в Гренландії.

Тим часом, прем'єр-міністр Гренландії каже, що країна рухається до незалежності, і що він готовий поговорити з Трампом щодо його ідей.
Уявіть, що вибори, які здавалися прогнозованими, обернулись шоком: проросійський кандидат стає переможцем першого туру. TikTok, платформа для танцювальних відео, зіграла вирішальну роль у виборах.

І все це стало можливим у країні, яка є оплотом НАТО на східному фланзі. Славиться міцними інституціями та багатьом здавалась осередком стабільності в регіоні. Мова про Румунію де результати минулорічних виборів президента обернулись шоком.

Автор багатьох неоднозначних, антиєвропейських, антизахідних та антиукраїнських заяв та кандидат, якому соцопитування давали менше 5% – Келін Джорджеску, раптово переміг в першому турі.

В цьому відео, разом з експертом, розберемось, що робить Румунію унікальною для НАТО та України? Як популізм і маніпуляції змінили політичну реальність в Румунії?

Та що станеться, якщо офіційний Бухарест розвернеться від Заходу до Росії? Та чи готова країна до повторних виборів президента вже навесні цього року?

https://www.youtube.com/watch?v=VXq__VEM3lo

*посилання на Facebook-сторінку Ростислава Клімова, позаштатного експерта в «Українській призмі» та посилання на його статті на Європейській правді— в коментарі.
Сігай
Уявіть, що вибори, які здавалися прогнозованими, обернулись шоком: проросійський кандидат стає переможцем першого туру. TikTok, платформа для танцювальних відео, зіграла вирішальну роль у виборах. І все це стало можливим у країні, яка є оплотом НАТО на східному…
Десятки тисяч людей протестують в Бухаресті проти скасування результатів президентських виборів в Румунії.

Популіст Келін Джорджеску шокував багатьох своєю несподіваною перемогою у першому турі виборів. Конституційний суд Румунії скасував результати цього туру, через вплив на вибори за допомогою кампаній в соцмережах та 80 тисяч кібератак.

Джордж Сіміон, лідер ультраправого Альянсу за єдність румунів, який підтримує Джорджеску, заявив на сьогоднішньому протесті, що натовп розцінює це скасування, як «державний переворот».

На протесті вимагають відновити виборчий цикл з другого туру між проросійським Келіном Джорджеску та проукраїнською Еленою Ласконі, яка посіла друге місце у першому турі.

Кілька днів тому теж відбувся подібний мітинг.
Прикольно, що коли у якогось американського політика випливає старе фото з Китаю, його сразу намагаються заклеймити «китайським агентом». З останнього, таке робили з Тімом Волцем. Цікаво, чи були в Китаї спекуляції, що пан Цзинпін — «американський шпіон»
Українці та Трамп — будні.

Дія Перша:

Трамп: «Закінчу війну за 24 години»

Українці: «гнида, хоче нас злити»

*Трамп не закінчує війну за 24 години, каже потрібно більше часу, через «складність ситуації»

Українці: «не злив нас, гнида»

Дія Друга:

*Адміністрація Байдена — слабка.

Українці: «Хочемо сильні США, як в старі добрі часи»

*Трамп починає акумулювати ресурси для того, щоб США стали ще сильнішими у протистоянні РФ та КНР. (Доволі успішно)

Українці: «Скажений Трамп! Він ж як Путін! Він Гітлор!»

Дія Третя:

*Адміністрація Байдена пропонує Україні знизити мобілізаційний вік до 18 років.

Українці: «Святі Демократи хочуть допомогти Україні отримати міцні перемовні позиції»

*Команда Трампа продовжує пушинг цієї теми.

Українці: «Кончений м’ясник».
✍🏻Трохи думок en passe про останні заяви чинної адміністрації✍🏻

Що ми чуємо останні дні від адміністрації Байдена? Що вони зробили максимум, що вони діяли на сто відсотків, що Україна отримала все потрібно і все додаткове, що росія під максимальними санкціями, і т.д. Наш "улюблений" Саліван пішов навіть далі і заявляв, що всі проблеми, які наразі є в Україні, сталися виключно по вині самої України, а союзники тут ні при чому.

В основному такі теми ми чуємо останні три-чотири тижні від Блінкена, Салівана, Остіна та Байдена - нашої зіркової команди зовнішньої політики цієї адміністрації. І так, не викликає сумніву, що Америка зробила дуже багато - майже 70% відсотків всієї зброї, майже 45-50% всього макрофіну, одна з ключових ролей у формуванні міжнародної коаліції. Це все зрозуміло.

Але при цьому також очевидні і страхи адміністрації перед росіянами. Очевидні затримки в постачанні військової допомоги. Очевидна слабка та нерішуча риторика. Очевидна неспроможність Байдена розібратися із Конгресом. Очевидна слабкість і навіть недолугість стратегії "контрольованої ескалації", яка лише зробила її більше неконтрольованою.

І тут варто казати про необхідність "холодного душу". Зрозуміло, що хочеться піти на політичну пенсію із високо піднятим носом і задоволеним честолюбством. Але якщо не визнати як позитивні, так і негативні сторони своєї діяльності, то ті самі помилки повторять твої наступники - вони наступлять на ті самі граблі, матимуть ті самі страхи, та проти них працюватимуть ті самі стратегії. І тоді нікому буде вже не потрібний твій політичний спадок, якщо він принесе тільки ще більше поразок.

Треба бути чесним із самим собою, в першу чергу.
Маргарет Тетчер питає з молодого прем’єр-міністра Канади, що він наробив зі своєю країною.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👀
2025/01/14 03:22:36
Back to Top
HTML Embed Code: