Telegram Group Search
Зустрів ось таку інформацію.
Як можна визначити совків від науки. Треба довбати персоналій, які наче стоять біля витоків якогось релігійного руху та розповідати, які вони хитрі мудаки і як обманювали чесний трудящий нарід. Постсовки ще часом додають наче відсторонено-об'єктивну інфо щодо діючих рухів, які собі якось існують і щось роблять. Наче таким чином дають "дозвіл" на існування, бо що ж вже вдієш "партії" не стало і нікому вже визначати хто має право існувати, а хто ніт.
Згадав, що трішки про подібне вже писав. Зокрема про публікацію Ю. Мицика.
Зимова школа “Культурна спадщина України: дипломатія ЄС та регіональні перспективи”

24-28 березня 2025 р. відбудеться Зимова Школа на тему захисту і відбудови культурної спадщини України. Цьогоріч зимова школа пройде на базі Університету Реґенсбургу 🇩🇪.

Формат: Лекції та презентації, панельні дискусії та вечірні кінопокази.
– Програма дає розуміння історії, політики, культури та міжнародного права з акцентом на культурній спадщині України та політиці спадщини ЄС у порівняльній перспективі.
– Курси триватимуть з 9:30 до 14:30.
– Успішний учасник може отримати 4 кредити ECTS (кредитні бали мають бути визнані місцевими закладами, будь ласка, вкажіть свою зацікавленість під час реєстрації).
Витрати на проїзд, проживання та проживання покриваються організаторами, за участь береться внесок у розмірі 50 євро.

Проект зимових шкіл розпочався із ініціативи Українського Вільного Університету і відбувається за співпрацею з Регенсбурзьким університетом, IOS Regensburg та Мюнхенським універитетом Людвіга-Максиміліана.

Запрошуємо студентів, молодих науковців, викладачів та осіб із соціальних, правових інституцій та ЗМІ, які цікавляться фундаментальним історичними, політико-правовими культурними питаннями України, особливо у воєнний час.

Кінцевий термін реєстрації: 25 січня 2025 р.

Робоча мова: англійська

Детальніше за посиланням тут: https://ufu-muenchen.de/wp-content/uploads/2025/01/call_for_participants_winter_school.pdf
Фотохудожник Тоні Фарфалла переносить нас до Хуатли, Мексика 🇲🇽, віддаленого містечка, відомого своїми жінками-цілительками, які використовують гриби. Він ділиться досвідом зустрічі з Абелітою Аґустіною, 86-річною курандеро, яка застосовує психоделічні гриби у своїх церемоніях.
Ех, сам подався б, але не можу...

𝗥𝗲𝘀𝗲𝗮𝗿𝗰𝗵 𝗚𝗿𝗮𝗻𝘁: 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗶𝗰𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻 𝗱𝗲𝗮𝗱𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗶𝘀 𝟮𝟬 𝗝𝗮𝗻𝘂𝗮𝗿𝘆, 𝟮𝟬𝟮𝟱!

The Canadian Institute of Ukrainian Studies reaffirms our commitment to advancing the study of Indigenous-Ukrainian relations by offering in 2025-2026 the 𝗖𝗜𝗨𝗦 𝗥𝗲𝘀𝗲𝗮𝗿𝗰𝗵 𝗚𝗿𝗮𝗻𝘁 𝗳𝗼𝗿 𝘁𝗵𝗲 𝗦𝘁𝘂𝗱𝘆 𝗼𝗳 𝗜𝗻𝗱𝗶𝗴𝗲𝗻𝗼𝘂𝘀-𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗥𝗲𝗹𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻𝘀 𝗶𝗻 𝗖𝗮𝗻𝗮𝗱𝗮.

University-affiliated as well as community-based researchers and research teams across Canada who examine Indigenous-Ukrainian relations in Canada are eligible to apply.

Read about previous recipients' experiences and apply: https://bit.ly/4fUJds9
Цього року розпочнемо публікації на нашому Патреоні з фрагменту книги над якою ми працюємо, а саме переклад праці американського філософа Девіда Абрама "The Spell of the Sensuous". Сподіваємося, що цього року переклад цієї книги буде завершено. А нині ось Вам фрагментик тексту:

https://www.patreon.com/posts/119736120?pr=true&forSale=true

"У таких корінних культурах солідарність між мовою та одухотвореним ландшафтом є яскраво відчутною та очевидною. За словами Оготеммелі, старійшини племені догонів з Малі, розмовна мова спочатку була вируючим покровом із пари та дихання, який носила сама всеохопна земля. Згодом цей хвилястий покров викрав шакал — тварина, чиї рухи з того часу відкривають пророчі слова світу провидцям і ворожбитам. Багато племен, наприклад болотяні крі з Манітоби, вірять, що розмовну мову їм подарували тварини. У інуїтів (ескімосів), як і у багатьох інших народів, люди й тварини спочатку говорили однією мовою. Як розповіла Налунгіак, інуїтська жінка, яку на початку XX століття опитував етнолог Кнуд Расмуссен:

У найдавніші часи,

коли і люди, і тварини жили на землі,

людина могла стати твариною, якщо хотіла,

а тварина могла стати людиною.

Іноді вони були людьми,

а іноді тваринами,

і між ними не було різниці.

Усі говорили однією мовою.

То був час, коли слова були як магія.

Людський розум мав таємничу силу.

Слово, сказане випадково,

могло мати дивні наслідки.

Воно раптово оживало,

і те, чого люди бажали, могло здійснитися —

потрібно було лише сказати це.

Ніхто не міг цього пояснити:

Так все і було.

Попри цю первісну мову, спільну для людей і тварин, нині різні тварини та інші природні форми говорять своїми унікальними діалектами. Але, незважаючи на це, усі говорять, усі мають силу мови. Більше того, сліди первісної спільної мови залишилися, і так само, як людина може раптово зрозуміти тонкі жести оленя або гортанну мову ворона, інші істоти чують і можуть зрозуміти наше власне мовлення."

Не забувайте нас підтримувати:
Підписка на Патреон: https://www.patreon.com/CSRCcE
Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/6gzaxY9n1z
2025/01/12 03:19:43
Back to Top
HTML Embed Code: