Telegram Group Search
через два роки відбудеться конкурс на посаду директора школи, а завучка вже пропонує мені взяти участь

знищення освіти почнеться з цього самого моменту 😎
я зараз на тому рівні, що спочатку мені жаліються учениці на несправедливе ставлення вчительки до них, а потім вчителька жаліється мені на жахливу поведінку та неповагу тих самих учениць
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
підмогильний, не підглядай за мною
десяте коло пекла по Данте - святкування будь чого з родичами
соромлюсь біля головної феміністки України
ладно, зигуючі шостикласники ще не так стрьомно, як зигуючий найбагатіший мудак в світі
намагалися сьогодні відіграти тему інтернаціоналу, але вийшло не дуже. були представлені марксисти, анархісти та соціал-демократи, що доводили своє бачення шляху до кращого майбутнього.

в якийсь момент відбувся несвідомий історичний референс: марксисти почали пропонувати юніті анархістам, а ті погодилися з аргументацією, що спочатку спільна революція, а потім вже з державою розберуться. в десятому класі дізнаються чим закінчуються подібні союзи. але під кінець взагалі був винайдений лібертарний марксизм і марксисти відмовилися від ідеї пролетарської держави на користь бездержавності.

цікаво, що вони так само недооцінювали ідеологічні протиріччя, як їхні попередники в минулому.
гортаючи біографії анархістів минулого важко позаздрити їхньому буттю. стільки життя, надій та боротьби закінчилося в’язницями або контрольним пострілом біля холодної стіни. важко уявити, що звичайні люди витримували настільки складні шляхи та продовжували, всупереч всьому, жити далі. погляд Ольги Малицької, анархістки польського походження, наче ввібрав весь досвід попередників і сміливо зустрічає свій (не)передбачуваний кінець. радянська влада розстріляла Ольгу в 1938 році, але її погляд здається досі живим.
в травні роби все, що тобі подобається
гортаючи біографії анархістів минулого важко позаздрити їхньому буттю. стільки життя, надій та боротьби закінчилося в’язницями або контрольним пострілом біля холодної стіни. важко уявити, що звичайні люди витримували настільки складні шляхи та продовжували…
але не варто піддаватися всій трагічності історії, адже назвався анархістом - приречений жити!

на фотографії Ален Пекунія, французький анархіст, в’язень іспанської диктатури Франко та звичайний поціновувач французького вина.
2025/02/04 15:15:13
Back to Top
HTML Embed Code: