Telegram Group Search
Чи може штучний інтелект відчувати емоції? Як він нас розуміє? Чи можна навчити ШІ готувати? Зʼясовуємо у дописі!

Нещодавно ви залишали запитання про штучний інтелект до експертів та експерток Grammarly. У цьому дописі Мар’яна Романишин, фахівчиня з комп'ютерної лінгвістики та ШІ, відповідає на питання та розповідає багато цікавого про штучний інтелект.

Гортайте картинки та дізнавайтеся більше про ШІ!

Grammarly — це заснована в Україні компанія-розробник ШІ-помічника для підтримки комунікації англійською мовою та продуктивності, за підтримки якої створюються вебінари для онлайн-лекторію Science Kids.
Цікавий факт від ботаніка Олексія Коваленка:

Найбільше дерево кеш'ю в світі займає площу близько 7500 квадратних метрів і розташоване в Бразилії. На такій території можна розмістити 70 окремих дорослих дерев звичайного розміру!

Цей гігант утворився через те, що його окремі гілки нахилялися до землі (через свою вагу) і пускали нові корені у місцях контакту із ґрунтом.

📸 At Beyond The Nut
Кеш’ю — це горіх чи ні? Чому він має таку дивну форму? А що означає назва цієї рослини?

Переглядайте запис лекції ботаніка Олексія Коваленка, щоби дізнатися!

🌱 Дивитися лекцію
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Чи знали ви, що вчені часто подорожують світом, досліджуючи природу в найвіддаленіших куточках планети?

У цьому відео розповідаємо про наукове відрядження Марії Павловської — лекторки науково-популярного лекторію Science Kids, морської біологині, полярниці та співробітниці НАНЦ — до Африки.

Під час експедиції науковиця працювала в Центрі відновлення популяції гепардів, де проводила дослідження дикої природи та вивчала, як генетика може допомогти в захисті унікальних тварин 🐆

Цікавий факт від Марії: влітку гепарди можуть з’їдати до двох кілограмів м'яса за один прийом їжі, а взимку — понад три. Це необхідно для підтримання тепла тіла та забезпечення достатньої кількості енергії для виживання в складних умовах.

В якій країні Африки науковиця проводила дослідження? Діліться своїми здогадками в опитуванні 💫
🌍 У якій країні Африки Марія Павловська проводила дослідження дикої природи?
Anonymous Quiz
46%
Кенія
13%
Уганда
28%
Танзанія
13%
Намібія
Наступного тижня на вебінарах ми познайомимося з рудими вечірницями — дивовижним видом кажанів, а також дослідимо, як світло народжується у Сонці 💫

🦇 Кажани: руда вечірниця

Коли:
25 лютого, вівторок, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Альона Шуленко, співробітниця Українського центру реабілітації рукокрилих

Чи знали ви, що руді вечірниці є одним з найбільших за розміром і найпоширеніших кажанів в Україні? Які розміром групи вони можуть утворювати? Чи залежить розмір груп від сезону? На ці та інші питання ви отримаєте відповідь завтра на лекції біологині Альони Шуленко!

🌞 Як світло народжується в Сонці?

Коли:
27 лютого, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Дарʼя Добричева

Ми не уявляємо життя без сонячного світла. Час, за який воно долітає від Сонця до Землі, становить трохи більше восьми хвилин. Але звідки береться світло в самому Сонці? Як воно виникає? Скільки триває його подорож від ядра до поверхні Сонця? Запрошуємо вас на лекцію астрофізикині Дарʼї Добричевої, де ми разом зануримося в історію про появу сонячного світла та його шлях від Сонця до Землі.

🔗 Лінк на реєстрацію

Ці вебінари ви можете слухати завдяки нашим партнерам — ШІ-асистенту для покращення комунікації англійською мовою Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.
Пропонуємо вам вигадати імена для нових персонажів Science Kids! Детальніше — в дописі ↩️

Наразі команда Science Kids працює над оновленням сторінки на Patreon! Ми покращуємо рівні підтримки, оновлюємо дизайн і готуємо нові бонуси для наших патронів.

Щоб зробити підтримку ще цікавішою, ми створили трьох унікальних персонажів — Капібару, Динозавра та Тихоходу. Вони стануть символами нових рівнів, але для цього їм потрібні імена.

Допоможіть нам вигадати креативні варіанти для кожного з них! Поділіться своїми ідеями в коментарях.

Чекаємо на ваші пропозиції 💫
2025/02/23 21:33:08
Back to Top
HTML Embed Code: