Українка посіла третю позицію у пірнаннях в біластах🥉🇺🇦. Її результат - 95 метри💪🏽

Взагалі у добутку спортсменки 3 нагороди: 2 золота та 1 бронза!

Вітаємо співвітчизницю, та бажаємо успіхів в майбутніх змаганнях!
🛶🔥 Ще одне золото Суперкубка з веслування на каяках і каное у марафоні здобуває Людмила Бабак

🥇 Українка перемогла у каное-одиночці на довгій дистанції (13 км).

Двома іншими призерками знову стали китаянки.

5️⃣ Інша українська каноїстка - Олена Циганкова - фінішувала п'ятою.

📌 У чоловічих змаганнях на 17 км близьким до нагороди був Денис Давидов, що завершив перегони на четвертій позиції. Дмитро Янчук став восьмим.

🇺🇦 Двоє представників України змагалися у фіналах і в інших видах.

💧 У короткому слаломі 5-ю у каное стала Вікторія Ус. У спринті на дистанції 500 м шостим перетнув фініш каноїст Павло Алтухов.

📸 ICF

#веслування | @ukrsportbase
Українка Анастасія Фірман стала призеркою(срібло) парного турніру ITF W35 у Жуе-ле-Тур(теніс)🇺🇦🇨🇭🥈

У фіналі змагань українка та її напарниця зі Швейцарії Челсі Фонтенель поступилися першій сіяній парі Сара Бет Грей/Леоні Кунг.

Вітаємо з цим досягненням, та бажаємо успіхів в майбутніх страртах!🇺🇦💪🏽
Збірна України залишилася без воротаря перед другим жовтневим матчем Ліги націй – Дмитро Різник отримав травму і покинув табір національної команди.

Таким чином, до гри проти Чехії готуватимуться двоє воротарів – Анатолій Трубін та Георгій Бущан.
Сьогодні нас очікує ГРАНД ФІНАЛ турніру IEM Rio 2024 між NAVI та MOUZ

Для Natus Vincere це вже 6-ий фінал поспіль.Чемпіон отримує 100,000$ та трофей переможців

Початок матку - 20:00
Формат матчу - best of 5
Українська трансляція
Українські бадмінтоністки Поліна Бугрова та Євгенія Кантемир здобули срібні нагороди міжнародного турніру, що проходить у Туреччині🥈🇺🇦

Вітаємо та бажаємо успіхів в майбутніх змаганнях!

📷: Badmintonphoto by Luis Veniegra
NAVI перемогли у гранд-фіналі турніру IEM Rio 2024 🥳

Красені
Мудрик взимку може перейти до Марселю

Як повідомляє Topmercato, Марсель розглядає варіант із підписанням українця.

Мова йде про оренду в зимове трансферне вікно.

Наразі, головним тренером Марселя є Роберто Де Дзербі, під керівництвом якого Мудрик грав у Шахтарі.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Просто згадати, як це було🇺🇦
Forwarded from PRONIN
Please open Telegram to view this post
Офіційна заявка на матч Україна – Чехія, початок о 21:45 за київським часом.

Трансляція гри – на місцевих телеканалах Суспільного (в цифровому ефірі Т2, кабельних мережах та IPTV, крім ОТТ-платформ), MEGOGO.