Telegram Group Search
Forwarded from Ctrl+C Ctrl+V
Всім привіт мене звати Ярослав Світ, я є автором «Троє проти Зла», і сьогодні я прийшов укладати з вами пакт. Якщо лаконічно та для контексту я пішов у армію тож мої фінансові можливості дещо зменшились) нам потрібне фінансове меценанство у малюванні коміксів. Тому якщо Ви одразу готові то ось лінк 🙂 :
https://base.monobank.ua/7BGiWgccEEToPF
Чи буде все продовжуватись якщо не знайдемо коштів? Так, просто не такими темпами як колись. При фінансовій стабільності — нам вдається створювати до 20 сторінок на місяць. Тому я хочу розповісти про ПАКТ.
«Троє проти Зла» ми уже малюємо 8 років (з 2016), на даний момент видано три частини «Троє проти Зла» і один приквел «На сихові нічого не відбувається», другий приквел уже друкується — це «Десь тут шастає Їжак», і вже чотири місяці ми працюємо над ще одним приквелом «Жайворонки» що буде складатись з 2 частин. Далі у планах ще один приквел «Проект о» і тоді нарешті четверта частина «Троє проти Зла».
Створено уже більше 600 сторінок історії - я не кажу що вони всі прикольні, але ми видаємо стабільний результат)
Ви спитаєте: «Чому ви малюєте якісь приквели, а не четверту частину?»
Робота художників та художниць в «Троє проти Зла» завжди оплачувалась, а основні контурист Тарас на колористка Ксенія отримували винагороду за свій талант завжди як місячну зарплату в незалежності від того скільки роботи зроблено. Моє бажання було і є забезпечити умови де художник/ця не має потреби рахувати скільки він намалював сторінок за місяць, бо сторінки бувають різні і об'єми робити також, а ще у тебе також бувають дні коли повільно малюється або ти просто вигорів. От і при умовах коли є чітка винагорода щомісяця - художнику/ці не треба за нічого хвилюватись — а просто творити.
Для підтримки такого формату я завжди хотів щоб комікс став самодостатнім фінансово, але й досі роялті покривають лише 20% місячних витрат (див. рисунок 1). Тому й зараз план випускати приквели: більше людей може познайомитись з серією, і є різні точки з яких можна почати читати. Четверта частина буде дуже часозатратною і на це піде приблизно 2 роки та й цікава вона буде тим хто прочитав попередні частини «Троє проти Зла».
«Добре з приквелами ясно. Але ти ж сам придумав собі той комікс і сам його собі фінансуй»
Саме так. Я й планував так і робити. Скажу чесно що раз я пробував відкрити Патреон, але це була погана ідея і не наш формат. Мене хвилюють витрати не фінансові а часові, те що я пішов в армію просто змінює мої можливості і вашого меценацтва я прошу для того щоб темпи створення зберігались бо якщо менше платиться то і менше малюється) (див. рисунок 4). Тут є і інші переваги вашого меценатства
🔹Художники живуть Україні, отже гроші залишаються тут. Та й вони залишаються в країні (див. рисунок 2)
🔹Художники розвивають свій талант не потребуючи шукати роботу продавцями чи ставати тарологами. А ще у них є необхідні години, дні, тижні, місяці, роки практики щоб розвинути свій талант. (див. рисунок 3)
🔹Винагороди за роботу є офіційними і частина цих грошей йде назад в податки України
«Тоді який пакт? І що ти обіцяєш взамін?»
На жаль, особисто вам — нічого, ніякого мерчу, мемчиків навіть примірників майбутніх коміксів. Вибачте) ці речі потребують затрати часу, облік і обдуману логістику.
Обіцяю я дві речі:
📌Щомісячне короткий звіт на Монобазі про кількість проробленої роботи.
📌І найважливіше: всі 100% роялті з першого тиражу кожного нового коміксу будуть жертвуватись на «Повернись живим» поки у нас гаряча фаза війни, а у майбутньому на фонд по реабілітації ветеранів (див. рисунок 5). Ми ж отримаємо роялті тільки якщо розпродається перший тираж (зазвичай це 2000) і друкуються нові — це буде показником що ми створили якісний і вартісний продукт. Правда це все відбудеться лише коли ми намалюємо першу частину «Жайворонки».
❗️Якщо сума яку нам вдасться залучити буде замала — я закрию монобазу щоб не морочити нікому голову.
‼️Якщо ж сума буде більша ніж нам потрібно — я буду шукати і залучати нові таланти з України щоб пришвидшувати процес. Бо окрім всесвіту «Троє проти Зла» є ще у нас інші історії на роки вперед.
У статті Читомо про бестселери видавництва за 2024 рік лише один мальописний видавець — UA Comix. Інші або не розповіли, або їх не розпитували, або щось ще, хто його зна.

В будь якому разі, ЮАК поділилися своїм топом продажів за минулий рік, і ось він:

· Влад Крупко, Володимир Кузнєцов, Дарця Зіронька. Іду на штурм — понад 1000 примірників;

· Олексій Чорний, Дарця Зіронька. Характерник — понад 700 примірників;

· Богдан Кордоба, Людмила Самусь. 3.3.3. — понад 500 примірників;

· Богдан Кордоба, Володимир Кузнєцов, Людмила Самусь. Символи незламності — понад 400 примірників;

· Комікс для України. Насіння соняшника (упоряд. Скот Дунбір, колектив авторів) — понад 200 примірників.
UAGeek 🤓
У статті Читомо про бестселери видавництва за 2024 рік лише один мальописний видавець — UA Comix. Інші або не розповіли, або їх не розпитували, або щось ще, хто його зна. В будь якому разі, ЮАК поділилися своїм топом продажів за минулий рік, і ось він: …
А ось серед фантастичних літературних бестселерів на українському ринку, згідно з публікацією Читомо, маємо наступне в топах:

BookChef
· Керрі Маніскалко Серія книг «Королівство Нечестивих». Книги 1 і 2 — 39 492 примірники.

Readberry
· Корчма на перехресті світів (колектив авторів) – 11 000 примірників.

Книголав
· Вікторія Шваб «Незриме життя Адді Лярю» — 10 000 примірників.

Видавництво Жупанського
· Джордж Орвелл. «1984» —10 000 примірників.
· Говард Філіпс Лавкрафт «Повне зібрання прозових творів. Том IV» — 5 500 примірників.
· Говард Філіпс Лавкрафт «Повне зібрання прозових творів. Том I» — 4 000 примірників.
«Бабай. Нічний сеанс» —2 000 примірників.

АССА
· Ерін Гантер «Коти-вояки. Книга 1. На волю!» —2 634 примірники.

Богдан
· Рей Бредбері «451° за Фаренгейтом».
· К. С. Пакат «Темне сходження».
· К. С. Пакат «Темний спадкоємець».

Ранок
· Рік Ріордан «Персі Джексон і олімпійці. Викрадач блискавок»
UAGeek 🤓
А ось серед фантастичних літературних бестселерів на українському ринку, згідно з публікацією Читомо, маємо наступне в топах: BookChef · Керрі Маніскалко Серія книг «Королівство Нечестивих». Книги 1 і 2 — 39 492 примірники. Readberry · Корчма на перехресті…
Щодо топів продажів та демонстрації на їх основі жанрових вподобань читачів від Укрінформу ми вже писали, що ігнорування манґи робить цю демонстрацію не дуже коректною.

Що ж, у Читомо серед топів є манґа, але, як то кажуть, є нюанс 😬. Бо це так звана «манґа» Ерін Гантер «Коти-вояки. Тигрозір і Саша. Повернення до Кланів».

Це третій том історії та сьомий том «манґа»-серії «Котів-вояк», Книга, згідно з Читомо, була продана у кількості 2 151 примірника. Можна спробувати екстраполювати дані на продажі попередніх томів, які зазвичай мають бути більше, але при цьому чомусь не потрапили у топ від АССИ.

Ось такий, безсумнівно, іронічний факт про сегмент манґи на ринку.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from КОНТРОВЕРЗА (павлотинеправий)
Ну все батько в хаті. Перший цьогорічний Відьмак прибув. Я вже навіть встиг погортати.
«Відьмак: Лемент відьми» — виглядає все дуже моцно і від нього аж пашить відьмацьким вайбом, вже кортить сісти за читогледіння.

Альтернативна обкладинка від Стефана Койдла вживу ще ліпша, рисунок від Ванеси Р. Дель Рей виглядає дуже стильно. Художниця досить впевнено почувається і використовує кожен міліметр вільного простору.

За сценарій відповідає Бартош Штибор, хлоп нам вже знайомий і в представлення не потребує. Штибор безсумнівно один з найталоновитіших сценаристів CDPR.
🧝‍♀️
Енді Мускетті каже, що його фільм за грою Shadow of the Colossus все ще «живий».

Ця пригодницька гра про боротьбу з велетнями у фентезійному світі була запланована до фільмування ще у 2009 році, яке дещо «загальмувало», поки до проєкту не приєднався Енді Мускетті у 2014 році. Проте проєкт знову зазнав труднощів, поки Мускетті працював над різноманітними стрічками, такими як «Воно», «Флеш» та майбутній DCU-проєкт The Brave and the Bold.

У нещодавньому інтерв'ю Мускетті розповів, що адаптація Shadow of the Colossus нарешті на порядку денному і цього разу вона може справді відбутися.

— Я не великий гравець, але Shadow of the Colossus здається мені шедевром, і я грав у неї кілька разів. Фільм розробляється вже 10 років, і тепер є можливість його створення. Я люблю цей фільм, існує сценарій, який мені дуже подобається, але є фактори, які не мають нічого спільного з вашим гобі та бажанням його зробити, а пов'язані з тим, наскільки популярна інтелектуальна власність, як ця. Shadow of the Colossus — культова гра, але щоб зробити фільм добре, є студія, яка ставить цифри й каже, наскільки цікаво дати режисерові 200, 150 чи 100 мільйонів доларів. Існують різні версії фільму, і, безумовно, я хочу, щоб мені дали 200 мільйонів, але це ще один фактор, який слід врахувати.
2025/01/10 01:47:49
Back to Top
HTML Embed Code: