Telegram Group Search
Книжка «Дикий робот» англійською вийшла у 2016, українською — у 2017.

«Роман просякнутий драматичними переживаннями машини, яка не просто стала матір’ю для маленького гусеняти, але й узяла під захист усіх тварин острова, нехтуючи своєю безпекою.»

Є ще друга і третя частини. Друга теж виходила українською.

▪️ В англомовному Forbes вчора опублікували, як «Дикого робота» сприйняли глядачі та критики?

За даними The Numbers, «Дикий робот» заробив майже 70,3 мільйона доларів на внутрішньому ринку та 36,7 мільйона доларів на міжнародному ринку, а світовий прокат склав 107 мільйонів доларів із дати виходу 27 вересня.

Бюджет 78 мільйонів доларів без урахування витрат на рекламу.

⚡️ Друга частина теж буде екранізована!

🫣 Залишаю картинку, а не фотографію, бо книжки поки не маю.
Як елітарне видавництво стало мейнстрімом: Folio Society і ТікТок

Знаю, що тут є частина оцих "в цих ваших тіктоках стають популярними лише посередні книжки", "не читаю тікток-сенсацій, бо що там можуть нарадити". В the Guardian вийшла для вас стаття або ці книжки теж стають сенсаціями. 😁😁

Видавництва Folio Society засноване в 1947 році. Починався книжковий клуб із членськими внесками. Аж із 2011 року будь-хто міг купувати книжки Folio Society без зобов’язання бути членом. І з 2016 року членські внески скасували і книжки стали доступні для покупки онлайн.

Але назвати це видавництвом "для всіх" все ще не повертається язик, бо книжки там коштують від 40 фунтів (тобто від 2100 грн). "Франкенштайн" Мері Шеллі — 70 фунтів (3700+ грн).

Однак тепер більше половини людей, які купують книжки цього видавництва, це читачі віком від 25 до 44 років. І завдяки BookTok — тобто інтересу покоління Z до ексклюзивних видань — зросли продажі науково-фантастичних і фантастичних книжок.

Продажі зросли на 55% з 2017-18 років.

Джоанна Рейнольдс, виконавча директорка з 2016 року, сказала: "Ми повністю змінили тип книг, які продаємо. Ми розробили фентезі, наукову фантастику та дитячі назви. Особливо фентезі та наукова фантастика зробили для нас величезні зміни. "Гра престолів" буквально змінила правила... Вона принесла нам стільки грошей".

У вересні вийшла книжка "Діти Дюни" (третя в серії) — і за 24 години було продано понад 1000 примірників книги вартістю 80 фунтів стерлінгів (4300 грн).

Видання "Пісні Ахілла" Медлін Міллер від Folio Society розпродали за кілька тижнів.

✔️ Також у видавництві сказали, що прислуховування до запитів у соціальних мережах, а також окремі опитування підвищили продажі.

Підписатися на Книжкове буття
Про довгострокове планування. Заздрю.

Так, це вже навіть обкладинки готові.

Але водночас із цим вже купуються права на переклад книжок, які вийдуть англійською у 2026 — і там не те, що обкладинок немає, їх ще не написали.
Ще одну сторінку уперше видадуть роман однієї з сестер Бронте (Шарлотти) — «Вільєтт»!

ПОДИВІТЬСЯ
ПО ДИ ВІ ТЬ СЯ
Артур: Мама, а скільки буде а мінус а мінус а?

Я: що???? Це де?

З математикою все ок, як для віку Артура. Букви більш менш знає, але плутає укр. і англ. А інше не факт, що згодиться. Але до школи 8 місяців, тож треба вчитися вже й читати…

За що мені все це. Як добре бути мамою.
день, коли я зрозуміла, що ГП коштує не аж 1400 грн, а лише 1400 грн. а перші частини так взагалі до тисячі.

треба глянути, яких частин у мене ще немає.
The Bookseller пише, що продажі книжок у твердій обкладинці зменшилися

В перший тиждень після публікації книжки авторок і авторів бестселерів продаються гірше, ніж попередні книжки цих самих авторів.

І це незважаючи на те, що в деяких випадках доходи залишалися такими ж або трішки зросли. Ну ціни виросли не лише у нас.

▪️ Intermezzo Салі Рунні був опублікований у вересні. 41 607 примірників за перший тиждень публікації; на 10% менше, ніж 46 065 твердих обкладинок роману «Де ж ти подівся, світе мій».

▪️ Продажі останнього роману дитячого автора Ріка Ріордана про Персі Джексона за перший тиждень на 9% менше примірників у твердій обкладинці, ніж його попередня частина про пригоди підлітка-напівбога.

▪️ Грецькі міфи «Одіссея» Стівена Фрая за перший тиждень розійшлися на 30% гірше, якщо порівнювати з його переказом Трої 2020 року.

Росс Бредшоу, власник книжкового магазину Five Leaves Bookshop, вважає, що ціноутворення багато в чому впливає на падіння продажів. «Ми, звичайно, бачили, як люди жахаються від ціни твердої обкладинки. Важко продати романи за 20 або 22 фунти стерлінгів, але також популярні нон-фікшн за 30 фунтів».

✔️ Водночас із цим зросли продажі аудіокнижок — в тому числі і тому, що це дешевше.

✔️ Раніше вважали, що аудиторія твердого і м'якого формату різна. Але можливо, люди, які читали книжки у твердій, готові чекати на м’яку обкладинку.

✔️ Видавці знають, що якщо книга буде дуже красивою, вона буде по всьому Instagram і BookTok. Отже, вони інвестують гроші в дизайн, але з цим зростає роздрібна ціна. І цікавість теж зростає, але продажі саме твердого формату ні, бо люди чекають інші варіанти (дешевші).

☑️ Підписатися на Книжкове буття
7 книжкових блогерок і 1 блогер розповіли, на яку холєру їм книжкові телеграм-канали — читати тут

Це перша стаття із серії. Ще будуть поради для тих, хто хоче створити свій книжковий тг-канал (або вже, але не знає, що з ним робити далі), про книжкові клуби і поради книжок, бо куди ж без цього.

В MC.today також є тг-канал (а в кого їх тепер немає?). Підписатися можна тут.
Ще більше екранізацій класики ⚡️

🎥 За мотивами «Гордість та упередження» одразу дві компанії, Netflix та BBC, планують відзняти серіали.

🎥 А над «Буремний перевал» Емілі Бронте працює Емеральд Феннел. На головні ролі затвердили Марго Роббі та Джейкоб Елорді. Кажуть, Netflix хоче і цей проєкт викупити, але поки рішення не ухвалене.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
На вихідних забрали дві коробочки добра, але що всередині покажемо частково завтра, частково в четвер 😁😁 от такі інтриганти
як несподівано, що нова книжка Фріди Мак-Фадден у списку бестселерів The New York Times (ні, дуже сподівано).

А ми ж незабаром будемо читати українською її "Ніколи не бреши" — там і Нетфлікс якраз працює над екранізацією, то встигнемо прочитати швидше. 😁

Принагідно нагадаю, що дві частини "Служниці" є одразу в трьох форматах — папір, електронний, аудіо. Аж шкода, що я їй прочитала в папері швидше, інакше точно би слухала.
Взимку цього року читала «Сповідь англійського пожирача опіуму» від Комубук

Депресивненько. Раджу.

Ну і от в Книголава він теж буде в новій серії.
2024/10/18 02:25:06
Back to Top
HTML Embed Code: