group-telegram.com/kutok_alexa/434
Last Update:
Покористувався трохи DeepSeek і можу розповісти про свої враження. Писати про це цілу статтю я не збираюсь, оскільки я не є експертом з ШІ.
Мої потреби у використанні ШІ полягають у пошуку інформації з усіма необхідними посиланнями та робота з текстом.
Почнімо з того, що інтерфейс DeepSeek дуже схожий на ChatGPT. Але все ж інтерфейс від OpenAI виглядає приємніше. Також у DeepSeek немає розпізнавання тексту та голосового вводу, що є вкрай важливим для людей з вадами зору. Хоча китайці у своїх продуктах дуже рідко турбуються про інклюзивність, тому це і не дивно.
Сподобалось те, що DeepThink показує весь процес мислення, але з іншої сторони це займає дуже багато місця. При дуже специфічних запитах, ШІ думав у мене понад 5 хвилин і весь цей процес у мене відображався і займав весь екран.
Сам же результат пошуку мені сподобався. Він шукає інформацію з дуже великої кількості сайтів, чого не скажеш про ChatGPT, або Perplexity. Хоча часом, джерела інформації у нього можуть бути зовсім нерелевантними.
З текстом він працює непогано. Добре справляється з виправленням різних помилок у реченні та може запропонувати перефразування у декількох стилях. Але дуже часто робить не те, що я хочу і треба постійно все уточнювати.
Чи кращий DeepSeek за ChatGPT? Вони приблизно на одному рівні, хоча цензура в DeepSeek помітніша. Але є один нюанс, який полягає в тому, що китайський ШІ є повністю безкоштовним, а за більшість функцій продукту від OpenAI треба додатково платити.
Як DeepSeek вплине на індустрію ШІ? Думаю, що з часом західні компанії почнуть знижувати ціну на свої моделі, оскільки конкуренція серед китайських аналогів буде тільки зростати. Китайських ШІ моделей ставатиме все більше, DeepSeek це лише початок.
BY Куточок Алекса
Warning: Undefined variable $i in /var/www/group-telegram/post.php on line 260
Share with your friend now:
group-telegram.com/kutok_alexa/434