Telegram Group Search
Історична подія. Всього 57 років пройшло між закриттям і відновленням наземного переходу на Хрещатику біля Прорізної

Сьогодні запрацював вже другий наземний перехід на вул. Хрещатик. Це дійсно можна назвати історичною подією, яка зараз особливо важлива для підвищення інклюзивності Києва.

А прибрали перехід у 1968 році, одразу після побудови підземного переходу. В епоху модернізму думали про авто, а не про доступність міста для людей.

На фото наземний перехід у 1965 році (фотограф Шандор Бояр) та у 2025 році (фото КМДА).

Перший наземний перехід на Хрещатику було відновлено у 2017 році біля ЦУМу.

Попри стереотипи і неконструктивну критику з боку деяких автовласників аналіз зміни руху від КП ЦОДР показав, що наземний перехід зі світлофорами позитивно вплинув на зменшення заторів. Тобто, центр не став.

Ба більше – є ще одне дослідження, яке показує, що при наявності підземного і наземного переходів в одному місці останнім користується в 5 разів більше людей. І це при тому, що треба ще стояти і чекати зеленого сигналу світлофору.

Ми зібрали і показали на мапі Києва 150 місць, де критично важливо зробити наземні переходи в максимальна короткі терміни, а не через декілька десятиліть. А загалом у столиці є більше 250 підземних переходів, які треба продублювати.

Хоча, зважаючи на поточні темпи дублювання підземних переходів у Києві по 5-6 на рік, ми якраз і виходимо на показник в 50 років. Треба прискоритися!
Пасажири Києва
Рух тролейбусів повз метро Лукʼянівська в обидва боки призупинено Автомобіль повалив стовп з контактними дротами
🟢🚎 Тролейбуси маршрутів №№ 6, 16, 18, 19, 28, 31, 33, 35 відновили роботу в звичайному режимі.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❗️Львів став переможцем міжнародної ініціативи "Європейські швидкісні автобусні перевезення 2030" (eBRT2030), яка спрямована на підтримку міст, які розвивають сталий громадський транспорт. Йдеться зокрема про електрифікацію транспорту, прискорення його руху та інтеграцію маршрутів.

Упродовж 2025–2026-х років для Львова буде розроблено техніко-економічне обґрунтування для підготовки до прискорення руху маршрутів громадського транспорту, в тому числі тролейбусів із автономним живленням, та буде визначено пріоритетні транспортні коридори. Особливу увагу буде приділено інтеграції існуючих маршрутів та підвищенню швидкості руху. Тож місто отримає підтримку у формуванні стратегічних документів у сфері мобільності.

Львів був зіставлений із італійським містом Ріміні, де вже функціонує система Metromare BRT – сучасна лінія тролейбусів, які заряджаються під час руху. Саме Ріміні стало стратегічним прикладом для Львова завдяки повній відповідності потребам модернізації міської тролейбусної мережі, повідомив заступник начальника управління безпеки та вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

Крім того Львів буде співпрацювати з містами-партнерами ініціативи – серед них Прага, Афіни, Барселона, Ріміні, Богота, Меріда, Амман, Лагос та Адіс-Абеба. Павло Сирватка зазначив, що завдяки цій співпраці вдасться впровадити інноваційні транспортні рішення, які сприятимуть сталому розвитку систем громадського транспорту у Львові.

#про_UA

Підписуйтесь на ПроМобільність | Задонатити транспортним планувальникам у лаваx Сил оборони України
Forwarded from Управа КПТ
ℹ️ Відновлено рух трамвайних маршрутів №№ 22, 27, 28, 33, 35 за звичайними схемами.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from oleg m
порівняння: Київ - Львів
📰 Дайджест транспортних новин, про які вам не розкажуть ЗМІ. Сьогодні у фокусі переважно Троєщина

1. Департамент транспортної інфраструктури КМДА відмовив у організації трамвайної зупинки на існуючих платформах біля вулиці Милославська.

При цьому відстань між сусідніми зупинками маршруту №5 станція "Милославська" і вул. Милославська складає понад 850 метрів, що значно перевищує нормативну відстань 400-600 метрів.

2. Також Дептранс відмовив у відновленні руху автобусу №100 від вул. Сошенка до автобусного парку №6.

Причина - відсутність вільного рухомого складу через проведення ремонтів і дублювання автобусами закритих тролейбусних маршрутів.

3. Нова схема організації дорожнього руху по вул. Рейгана з велосмугами і виділеними смугами для громадського транспорту вже всіма погоджена і чекає на затвердження Дептрансу.

4. Департамент територіального контролю КМДА встановив, що на вул. Гетьмана було назаконно влаштовано заїзд до ЖК за рахунок тротуару і видав припис ШЕУ Солом'янського району відновити як було. Про цей випадок ми писали раніше.

Ділитись власними новинами ви можете у чаті або Facebook-групі Пасажири Києва
❗️До кінця року в Україні запрацює контроль порушення ПДР за проїзд на заборонений сигнал світлофора камерами автоматичної фіксації

Про це повідомила Ануш Білошицька, начальниця відділу адміністрування системи автоматичної фіксації ДУ "Центр інфраструктури та технологій МВС", під час Форуму “За безпечні дороги в Україні”.

За її словами, наразі установа тестує та налаштовує комплекси автофіксації для можливості роботи з порушеннями проїзду на заборонений сигнал світлофора. Як зазначає Ануш Білошицька, вже наявні комплекси зможуть фіксувати нові види порушення.

Нагадаємо, штраф за проїзд на заборонений сигнал світлофора наразі залишається незмінним – 510 грн.

Джерело: Кампанія «За безпечні дороги»
В яких містах України найдорожчий разовий квиток на транспорт, а де — місячний проїзний?

Вже зараз львівський квиток називають найдорожчим. Однак за безготівкової оплати вартість знижується чи не вдвічі, а з проїзним — ще вигідніше.

Разовий квиток — найдешевший у Києві. Однак якщо порівнювати вартість проїзного квитка на місяць, то тут Київ виходить на перше місце за вартістю

У Вінниці співвідношення вартості разового квитка та проїзного також виглядає невигідним. Водночас у деяких українських містах опції придбати абонемент на місяць і більше взагалі немає.

Читати далі за посиланням

Підписуйтесь на @hmarochos
Пасажири Києва
В яких містах України найдорожчий разовий квиток на транспорт, а де — місячний проїзний? Вже зараз львівський квиток називають найдорожчим. Однак за безготівкової оплати вартість знижується чи не вдвічі, а з проїзним — ще вигідніше. Разовий квиток — найдешевший…
Стаття підтверджує хибний підхід Києва до формування тарифів на проїзд у громадському транспорту.

Львів пішов по прикладу європейських міст, де разовий проїзд досить дорогий, але дуже дешевий при купівлі проїзного на місяць.

Так мало б бути і в Києві. Але в Києві повністю все навпаки.

Відповідно, це не формує стимул у пасажирів користуватись більше і щодня громадським транспортом.

Окрім того, орієнтація пасажирів саме на разові поїздки, а не на проїзні, сприяє тому, що багато пасажирів обирають маршрутки замість комунального транспорту.
2025/07/01 12:27:20
Back to Top
HTML Embed Code: