Telegram Group Search
Forwarded from Загадкова Палітра
«Світловий ефект у центрі шторму на морі», 19 століття

Автор: Жан Антуан Теодор Гюден


👀 Загадкова Палітра | Поділитись
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Не перестаю дякувати моїй коханій, за цей подарунок, з моїм улюбленим звірятком.

Вдягаю його кожен раз коли йду кудись на вилазку.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Настав час збирати гербарії
У попередніх публікаціях ми з вами з'ясували, що віра і релігійність є природною складовою людського буття. Але що стається, коли через вплив глобалізації людині бракує релігійного досвіду? Логічно припустити, що, оскільки це незадоволена потреба людської душі, її відсутність може призвести до різних негативних проявів дезадаптації.

Криза віри стає все більш нагальною проблемою. Це є однією з причин появи різноманітних нео-езотеричних і псевдорелігійних рухів, таких як Кашпіровський чи Біле братство. Парадокс полягає в тому, що саме "невіруюча" людина стає найбільш вразливою до впливу таких осіб, і відповіддю на це може бути лише здоровий релігійний досвід, який спрямований на розвиток і зростання. На противагу цьому, практики, які завдають шкоди, лише поглиблюють загальну дезадаптацію людей у сучасному світі.

Люди, які належать до груп, де панують певні релігійні практики, зазвичай захищені від втручання у їхнє життя. Вони легко розпізнають спроби маніпуляції та здатні дати гідну відсіч різним шахраям і лжепророкам.
#стаття

Natureenjoyers
Лівий і правий екологізм.

Скажу від себе, що у нас дуже багато стереотипів, щодо Екоактивізму і Екоідеологій в принципі..

Особливо в бізнес середовищі. Якщо Екоактивізм - значить лівацький, і обовʼязково радикально марксистський, якщо екопоселення - значить шапочки з фольги.

Якщо виїзд в хутір за місто - значить деградація до первісно-общинного ладу. Якщо про локалізм, та вирощування їжі то одразу відмова від грошей, натуральний обмін.

Якщо «справжній еколог» - то однозначно життя в лісі, важка фізична праця, ненависть до всього сучасного технократичного і бажання розвалити капіталізм.

Справжній еколог - це однозначно образ лівого радикала і швидше за все потенційного терориста. Десь така картинка і вона мені досить дивна. Бо я так не бачу.

Всюди звісно є перекоси. Є різні течії лівих і правих. І знаєте психічно хворих теж вистачає, але я думаю не варто на них будувати всю картинку екологічних рухів.

Я якось інакше чомусь бачу екологізм.

По перше, це технологічність.
Я спілкуюсь з різними організаціями і рухами від олдскульниж хіппі до сучасних кліматологів і соларпанків.

І я скажу, що перш за все це про діалоги і розбудову сучасного екосвідомого суспільства не на тому щоби щось розвалити, а навпаки щоби оптимізувати. Кругова економіка, регенерація, карбонові квоти, токеноміка - ось що для мене сучасний екологізм.

Так ліві більше в бік комун, рівності, регулювання - праві в бік індивідуальних домогосподарств, ринкових відносин і мінімального втручання держави.

Але цей розподіл ну дуже умовний і немає нічого в чистому виді в принципі.
І ситуативно ми всі одночасно можемо бути, як ліві так і праві.
Тут я живу в хостелі і пропагую колівінги, а тут я у власному особняку і популяризую хуторянство. То хто я правий чи лівий?

Уся наша мережа екопоселення - це суцільний мікс ідей відновлення мазанок і проектування достатньо нових смарт-хуторів.

Мені дивно чому так хочеться загнати весь еко рух в ліву течію, коли у нас банально країна куркулів і всі лише й говорять про заробляння і підприємництво. Скільки би грантів ми не отримували - ми все одно прагнемо іти в бізнес.

І що поганого в тому, якщо наш бізнес почне враховувати екологічні впливи.
В Енергетиці замість того, щоби хейтити петиціі екорухів проти атомних станцій на секунду глянули в бік аргументації, що ж в тих петиціях. Вимагається трохи більше деталей по термінах і вимог по еко стандартах тих станцій.
Нам мало Чорнобиля? Мало зараз замінованої запорізької АЕС?

Агросектор, який просто зливає родючість в нуль, можливо міг би запозичити якісь технології в агроекології та пермакультурі.
Девелопери могли б вирішувати питання жилплощі за рахунок соціально орієнтованих на добросусідство колівінгів. І це не було б схоже на тотальну гетто забудову міст.

Але чомусь одразу реакція - ліваки! я не піду жити в комуналку! залиште це для совків! За «Еко наслідки» це хай багаті країни думають, у кого базові потреби закриті. А нам треба заробляти. Ми вже того вашого марксизму комунізму наїлися…

Ну і на фінал! У нас війна не за ваше лівацьке марксистське екошмеко… хоча насправді саме за нього. Бо це війна якраз про зупинку вуглеводневої економіки і перехід на зелену енергетику.
Як не дивно ми саме про це і воюємо, відмову від старого нафтогазового гетто.

Ось таке дивне можливо спостереження на сьогодні.
Може у вас є думки щодо лівого і правого екологізму.
Буду вдячний.

Всім дзен і гармонії.
#лівийправий #екологізм
Наступного місяця Екологічній Платформі 9 років. Почесний термін для анархістського двіжу в Україні, тож ми підготували дещо особливе.

Зін про все, що нас цікавить, що ми робили та надумали. Трішечки досвіду з війни, з вуличних бійок та активістської діяльності; про анархію, веганство. Так хочемо винести діяльність з інтернету в реальний світ, в матеріальне джерело інформації. Зазвичай журнали видають люди, навчені журналістській діяльності, за грантові чи чиїсь ще кошти. Ми ж, як низові активісти без зашкварів та великих політичних амбіцій, ввімкнули творчість та накинули трішки за сотню сторінок. Друкуємо двісті штук, за власний рахунок (гроші американських платників податків).

Чекайте на скорий реліз 🥕🥑🍆🌶🥞⚓️🍏🌍🐄🐊🐢🐗🐷🐸🟩/⬛️
Ментально я тут
Forwarded from Imara Notia (Микита Юрійович)
Forwarded from Imara Notia (Микита Юрійович)
#безпросвітній_модерн

4 місяці тому VICE випустили репортаж, в якому дивилися нову реальність наркозалежних, в житті яких наразі з'явився фентаніл. За статистикою, в США за 2023 рік від передозу загинуло більше 110,000 чоловік. Жахаючі цифри. Загалом, синтетичні опіоїди, як-от «Nitazines» — в 300 разів потужніші за героїн. Звісно, подібне не проходить безслідно, а люди опиняються на небесах не тільки думками.

Тиждень тому у VICE вийшов схожий репортаж по цій темі, але вже по Європі стосовно мефедрону. Звісно, річ не тільки за неї, але й за Грузію: за кілька років, коли багато росіян переїхали туди жити, донедавна не бачивша Грузія мефедрону тепер утопає в ньому. Дістати мефедрон навіть легше, ніж траву. Дилери швидко перелаштувалися на новий ринок, так би мовити. Через багато потрясінь за останні роки люди все більше починають страждати на наркозалежність, а виходу з тієї ситуації і близько не видно. В США це все більше сприймається як буденність, а в Грузії влада закриває очі на проблему, що буквально нещодавно вилізла в них перед носом. Власне, пропоную подивитися бодай ці кілька свіжих відео по темі, аби вникнути більше в суть проблеми. Утім, думаю і так зрозуміло, що наркотики — зло.

The 'New Fentanyl' Killing Drug Users in Europe | The War on Drugs

How Mephedrone Conquered Eastern Europe | The War on Drugs
2024/10/14 05:23:47
Back to Top
HTML Embed Code: