Telegram Group Search
У мене з'явилися власні патчі!
Дизайн я повністю розробив сам.

Вирішив зробити його менш строгим, ніж у мене на аватарці, а саму ідею підкинув підписник, (наступне фото).

Відтепер офіційно: симетрична ялинка з трьома гілками 🌲 — це мій символ.
Символ усього природного, того, що створило нас як істот. Глобалізм прагне забрати у нас наше природне середовище, а ми стоїмо на захисті дикої природи і природного способу життя.

Усі патчі на липучці.

Щоб замовити у будь-яку точку світу: Пишіть у телеграм бота
👉@natureenjoyersbot 👈

Ціна 150 грн.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦 Розпочинаємо новий рік з великого збору!

«Ми — підрозділ безпілотних систем, що сьогодні стоїть на обороні Куп’янська та Сватівського напрямку. Наш активістський шлях почався ще задовго до війни: майдан, екоакції, сквотування для перших біженців з Луганщини та Донеччини у 2015 році, соціальний антиавторитарний центр, фрімаркети, самба-бенд та багато іншого, що зараз, звісно, схоже на паралельну реальність. Адже на тлі війни це здається дитячими пустощами, однак, саме ці події поступово вели нас до рішення боронити країну від імперців.
Зараз ми робимо багато того, що ламає логістику окупантів за десятки кілометрів у тилу ворога, але деталі засекречені. Вибачайте».

Що вам потрібно знати?
Ми збираємо гроші на БПЛА «СИЧ».

Чому саме «СИЧ»?
Цей безпілотник — наш ключ до ефективності на полі бою.

🔍 Розвідка: виявляє приховані цілі в тилу ворога
🎯 Ударна міць: нищівні атаки по логістичних центрах, техніці та складах.
💪 Надійність: розроблений українським оборонпромом, «СИЧ» створений для реальних викликів війни. Він здатен протистояти як російському РЕБу, так і нашому (так, таке теж буває).

Його попередник поліг у полях окупованої Луганщини, але попередньо цілий рік виконував різні та дууже важливі бойові задачі, ефективно винищував техніку росіян та постійно повертався з важких місій, тож ми його тихенько називали везунчиком. Ми дуже сумуємо за нашим красенем Сичом, на жаль, його збив ракетою ворожий ППО. Та варто відзначити, що він своє відпрацював у величезний плюс.

Ми віримо, що наступний «СИЧ» буде не менш ефективним та потребуємо вашої підтримки. Працюємо далі!

Скільки потрібно?
📊 Ціль збору: 1 172 000 грн.
Це не просто витрати — це інвестиція у нашу спільну перемогу.

Як допомогти?

🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/A6x4CXXWa2

💳Номер картки банки
4441 1111 2045 3380

PayPal: [email protected]

💌 Репост цього посту — теж допомога!
Приєднуйтеся до збору, відкривайте банку у підтримку збору з власною сумою, й отримайте особистий дизайн учасника або учасниці великого збору.

Друзі, дякуємо всім, хто долучиться. Разом ми зробимо все можливе, щоб «СИЧ» піднявся в небо та наблизив нашу перемогу.
Працюємо разом, воюємо разом!
Для тебе ліс – масив зелений,
Великий топливний ресурс,
А знаєш, що цей ліс для мене? –
Сказать тобі я не берусь.

🌲🌳🌍
Серед всього вищесказаного, я допустив одне упущення, всілякі "дурмани", дійсно мали місце у племен і общинах, але виключно у ритуальних цілях.

"Шаманізм", - найзагадковіша особисто для мене тебя у антропології, адже саме тут розривається, досі небачена у природі, властивість людини, - здатність абстрактно мислити.

Тут потрібно розуміти декілька важливих моментів:

У фундаментальній праці "Шаманізм" за авторством Мірча Еліаде, декілька раз наголошено, що використання тютюну, конопель, белени, грибів тощо, є допоміжним засобом для шаманів-початківців, але найбільш просунуті шамани Сибіру повинні вміти входити у змінені стани свідомості без їхньої допомоги.

Схожі випадки вживання чогось у ритуальних цілях, існують практично у всіх культурах, але це ніколи не було масово, це була привілегія певних закритих спільнот.

І немає ніяких причин, чому саме ви, у постіндустріальному суспільстві маєте це робити, ризикуючи власним благополуччям.

Адже є способи змінити стан свідомості набагато кращі, котрі корисні для здоров'я, і абсолютно безкоштовні, наприклад техніка дихання Віма Хофа.
Котру я сам практикую, особливо коли знаходжуся на природі в холодних умовах, адже ця техніка реально допомагає ефективно зігрітися.

І якщо раптом, ви заперечите, вказавши на досвід деяких митців у прийомі всього на світі, то хочу вас запевнити, що біографічні дослідження на цю тему показали, що вони почали приймати наркотики вже ПІСЛЯ ТОГО, як створити найвидатніші свої
праці.
#стаття

Natureenjoyers за редакцією НеоАрхаїка
#НАрх_штудії
#радикальна_етнографія

Вчора невтомний дослідник племен Океанії, Амазонії та Херсонщини Микита Грицай випустив нове відео про народ аравете, засноване на працях відомого бразильського науковця Едуарду Вівейруша ді Кастру "Каннібальські метафізики" та "З точки зору ворога". У другому випуску подкасту Микита розповідає, як аравете облаштовує свої інтимні зв'язки, народжує та виховує дітей, як вони (не)приймають до своїх спільнот чужинців та ворогів.

00:00:44 - Чи існує ідея Центру у аравете?
00:08:24 - Сезонні зміни в суспільному устрої аравете
00:12:33 - Система шлюбів
00:20:37 - Інститут apїhi: вільний секс або щира дружба?
00:36:43 - Народження дитини в нетрях Амазонії
00:53:33 - Як дорослішають "дикуни"
01:11:13 - Як аравете розуміють хвороби й запобігають їм

Слідкувати за "каннібальським тріпом" Микити можна на його телеграм-каналі Imara Notia.

Перший випуск подкасту можна переглянути / послухати за посиланням.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
#НАрх_практика

Наступної п'ятниці відбудеться чергове зібрання клубу "ЛІБЕРТАРІЙ", на зібраннях якого ми обговорюємо тексти, ідеї та концепції, важливі для лібертарної інтелектуальної традиції. Цього разу вся зустріч відбуватиметься онлайн, в Zoom.

Тема обговорення - збірка публіцистичних есе американського політолога й антрополога Джеймса К. Скотта "Two Cheers For Anarchism". У цих коротеньких текстах-фрагментах Скотт пропонує поміркувати щодо справжнього місця лідерів та організацій у стихійних протестах, ролі стандартизації у становленні сучасних держав, соціальних функцій дрібної буржуазії, правомірності кількісних критеріїв для оцінки якості праці тощо.

Оригінал: http://surl.li/gicllo (pdf-файл)

Переклад: http://flibusta.site/b/616736

Час: 24 січня (п'ятниця), 18:30

Місце: Zoom (посилання буде опубліковано перед заходом).
2025/01/22 02:24:52
Back to Top
HTML Embed Code: