Telegram Group Search
🌳 Підемо пройдемося по лісу, що може поганого трапитись цим теплим літнім днем?
За час всіх відряджень починаючи з 2014 року Донецька область стала для нас другою домівкою. Кожне місто де ми бували відгукується в душі різними спогадами, як приємними, коли ми проводили там вільний від служби час, так і болючими, коли спостерігаємо як ці міста знищують та нівечать окупанти.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Група літунів спецпідрозділу «СХІД» готується 🫡
Далі буде…
День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні відзначається 22 червня. Цей день присвячений пам'яті мільйонів українців, які загинули, постраждали або були депортовані під час Другої світової війни. Урочисті заходи, покладання квітів до меморіалів та хвилини мовчання проводяться по всій країні. Це важлива нагода згадати про трагедії війни, вшанувати мужність і самопожертву, а також наголосити на необхідності збереження миру для майбутніх поколінь.
28 червня відзначається День Конституції України🇺🇦

У ці важкі часи Конституція залишається символом єдності, свободи і незламності українського народу. Вона нагадує про наші права і обов'язки, нашу спільну боротьбу за незалежність і демократичні цінності.

Нехай цей день надихає кожного на боротьбу, зміцнює дух і віру в краще майбутнє вільної України.
Напередодні бійці спецпідрозділу «Схід» приєднались до Забігу Честі імені Рекрута.

Цей забіг присвячується продовженню справи військового журналіста, майора ГУР - Олексія Чубашева (позивний - Рекрут). Олексій прославляв спортивні цінності, силу, волю, витривалість та наполегливість, а ще був автором проєкту «Рекрут.ua» на YouTube про військову підготовку. Герой загинув 10 червня 2022 року від рук російського агресора в боях за Сєвєродонецьк.

«Не слимач» – в цю фразу Олексій вкладав дуже багато. Це про те, що треба рухатися, розвиватися, ставати кращою версією себе вчорашнього.

Вічна слава Герою🫡
Це фото зроблено неподалік від місцини, яку ми частенько проїжджали висуваючись на позиції рік тому.

Минуло не так багато часу, але тепер ці дороги відносно безпечно можна долати виключно під дією комплексів РЕБ. Це свідчить про швидку динаміку розвитку технологій і тактики ведення війни.

Обовʼязок кожного українця постійно розвиватись, йти в ногу з часом, щоб бути максимально ефективними та підготовленими. До цього закликаємо кожного, хто читає цей пост, незалежно від того служите Ви у війську чи ні. І, поки ви маєте час, ви просто зобовʼязані витрачати його на навчання і підготовку, адже від обізнаності і підготовки кожного залежить не тільки його життя і побратимів, а доля України.
Вітаємо з професійним святом вірних присязі поліцейських, всіх хто не зрадив та став на захист України. Віримо що з часом суспільство буде пишатись нашою поліцією.

У ці складні часи відданість та мужність поліції є справжнім прикладом патріотизму і професіоналізму.

Бажаємо міцного здоров'я, непохитної віри та нових звершень на благо нашої країни. Разом ми здолаємо всі труднощі!
ОЗМ-72 — протипіхотна вистрибуюча осколкова міна

Перше, що потрібно знати про цю міну - вона надзвичайно смертоносна, настільки, що після зустрічі з нею вижив тільки пан Арестович.

Своє походження веде від німецької виплигуючої міни SMI-44 часів Другої світової війни. Виглядає як невеличка металева бочечка діаметром 10,8 см і висотою корпусу -17,2 см., вміщає в собі 2400 осколків.
При спрацюванні підлітає вгору, розривається та вражає осколками все в радіусі 25 м.

Ця міна, мабуть, найпотужніша з осколкових мін кругового ураження. У зоні дії не залишиться жодного об'єкта розміром з людину, яка б не отримає хоча б одного осколку. Для установки закопують в землю, щоб приховати.

При натягу дротової розтяжки спрацьовує взривник МУВ і наколює капсюль-запалювач, після чого спрацьовує вишибний заряд. Під дією порохових газів корпус викидається з напрямного стакана, при цьому тросик розмотується. При вильоті корпуса міни на висоту, рівну довжині тросика, стискується бойова пружина, клиноподібний замок звільняє ударник, який під дією бойової пружини наколює капсуль-запалювач, після чого вибухають капсуль-детонатор і заряд міни. Самоліквідатором міна не оснащується.


При виявленні будь яких підозрілих предметів негайно повідомте в правоохоронні органи і спеціальні служби за телефонами 101 зі 102.

Фото - неподалік н.п. Часів Яр
10 років тому, 14 липня 2014 року, українська армія втратила двох професійних льотчиків -
Дмитра Майбороду та Дмитра Шкарбуна.

Під час виконання повітряно-транспортного забезпечення активної фази АТО літаком АН-26 № 19 бригади транспортної авіації, що нині носить ім’я Героя України Дмитра Майбороди, на висоті 6200 м, в районі одного з населених пунктів Луганської області, у повітряне судно зі сторони Російської Федерації влучила керована ракета.

На борту було восьмеро військових 456-ї бригади транспортної авіації. Внаслідок ураження російською ракетою у корпусі фюзеляжу зʼявилася пробоїна, відбулося різке задимлення салону літака.

Командир корабля гвардії майор Дмитро Майборода та помічник командира гвардії майор Дмитро Шкарбун до останньої миті намагалися продовжити політ літака.
Подвиг пілотів врятував життя членам екіпажу та одному військовослужбовцю, який супроводжував вантаж для особового складу, що знаходився у зоні виконання бойових завдань. Самі пілоти не мали шансу на порятунок.

Вічна слава Героям🫡
День Української Державності – це молоде державне свято, встановлене у 2021 році та присвячене багатовіковій історії українського державотворення. Воно відзначається 15 липня, у день пам'яті князя Володимира Великого та Хрещення Київської Русі-України. Це свято має глибоке символічне значення, підкреслюючи спадкоємність української державності від часів Київської Русі до сьогодення. Це свято є важливим інструментом протидії російській пропаганді, яка заперечує існування української державності та намагається представити Україну як штучне утворення.

Це свято має особливе значення в умовах повномасштабної війни з Росією, яка загрожує самому існуванню української держави. У цей день українці згадують свою історію, вшановують своїх героїв та об'єднуються навколо спільної мети – перемоги над агресором та побудови сильної, незалежної та демократичної України.
День пам'яті захисників України, який відзначається 29 серпня, є важливою подією для вшанування героїв, які віддали свої життя за незалежність та свободу України.

Цей день символізує незламний дух і відвагу українських воїнів, які боронили свою землю від агресора. Особливо ця дата пов'язана з трагічними подіями Іловайської операції 2014 року, коли багато українських військових загинули, захищаючи країну.

Ми згадуємо їхні імена, висловлюємо вдячність і шануємо пам'ять кожного, хто пожертвував собою заради майбутнього України. Їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях.
Сьогодні ми починаємо новий навчальний рік, наповнений викликами, але також і надією. Війна випробовує нас на міцність, але ми не втрачаємо віру в майбутнє. Наші діти — майбутнє України, і їхнє прагнення до знань є символом незламності та стійкості нашого народу. Дякуємо вчителям, які продовжують свою важливу місію, незважаючи на всі труднощі. Нехай цей рік принесе нові знання, впевненість та силу духу. Разом ми здолаємо всі перешкоди і побудуємо мирне майбутнє.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Єдине погане тренування - це те, що не відбулося. Покращуй свої навички за кожної нагоди, що випадає. Тільки послідовність дозволяє досягнути майстерності🫡
Вітаємо з Днем воєнної розвідки України! Це день мужності, відваги й самовідданості тих, хто захищає нашу державу в тіні, невидимими шляхами, але завжди на передовій. Воєнні розвідники — це герої, завдяки яким ми знаємо про загрози ще до їх виникнення. Ваша робота — це запорука безпеки, стабільності та перемоги України. Дякуємо за ваш професіоналізм, мужність і силу. Нехай кожна операція буде успішною, а ви завжди повертаєтеся додому живими та неушкодженими.
Слава Україні! Героям слава!
Сьогодні мало б виповнитись 38 років Воліку Максиму — відважному захиснику України, який віддав своє життя за свободу та мир нашої країни. Максим був справжнім патріотом, відданим своїй справі й побратимам.
Він завжди був готовий боротися за майбутнє своїх близьких і всього українського народу. Пам'ять про Максима житиме в наших серцях вічно, а його подвиг назавжди залишиться прикладом справжнього патріотизму.
Вічна слава герою!
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Тренування зі стрільби з пістолета - це важливий елемент підготовки силовиків. Основні етапи тренувань включають правильну стійку, хват пістолета, прицілювання і натискання на спусковий гачок. Також важливо навчитися контролювати дихання та підтримувати концентрацію. Регулярні заняття допомагають покращити координацію рухів і впевненість у своїх діях. Безпека під час тренувань є ключовою, тому важливо дотримуватися всіх правил поводження зі зброєю.
Шановні захисники й захисниці!
В цей важливий день хочеться висловити Вам безмежну вдячність за вашу силу, мужність та незламність. Ви щодня стоїте на передовій, захищаючи нашу свободу, нашу землю і наших людей. Кожен з Вас, хто тримає зброю чи підтримує в тилу, докладає неймовірних зусиль, аби наша Держава продовжувала жити й розвиватися.

Ми з шаною згадуємо полеглих побратимів, які віддали своє життя за Україну. Їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях, і ми пам’ятаємо, що завдяки їм сьогодні можемо жити у вільних містах. Їхня жертва не була марною, і ми всі разом продовжимо боротися за те, за що вони поклали свої життя — за незалежність і майбутнє України.

Сьогодні ми вшановуємо кожного з Вас — тих, хто продовжує боротьбу, тих, хто відновлює сили, і тих, кого, на жаль, уже немає серед нас. Ви — наші герої. Дякуємо вам за Вашу тяжку і самовіддану працю. Ви — приклад відваги, і завдяки Вам Україна завжди буде сильною та вільною.
Слава Україні! Героям слава!
Вітаємо з Днем інженерних військ України!

Інженерні війська — це невидимі герої, які працюють у складних умовах, забезпечують переправи, розміновують території, будують укриття і знешкоджують загрози, ризикуючи власним життям.

Щиро дякуємо за ваш внесок у захист України! Бажаємо вам міцного здоров'я, миру, нових досягнень і завжди щасливого повернення додому. Слава інженерним військам!
Дорогі українці!
Вітаємо Вас з Новим роком! Це свято завжди наповнене вірою в краще, теплом родинного кола та радістю нових починань. Рік, що минає, був непростим, але він показав нашу силу, єдність і незламність. Ми разом долаємо труднощі, підтримуємо один одного й продовжуємо будувати наше майбутнє.
Нехай Новий рік принесе мир і злагоду на нашу землю, радість у кожну оселю, а світло надії — у кожне серце. Бажаю вам міцного здоров’я, здійснення мрій, теплих моментів із близькими та незламного духу в усіх справах.

Віримо в Україну, цінуємо життя й крокуємо вперед із вірою у світле завтра!
З Новим роком, рідна Україно!
2025/01/12 00:42:35
Back to Top
HTML Embed Code: