Telegram Group Search
🏥Плануєш стати до лав «Азову» або іншого підрозділу Сил оборони? Зроби чек-ап свого здоров’я.

Фізичне та психологічне самопочуття воїна – головні критерії того, наскільки добре чи погано він буде почувати себе під час військової служби і виконувати свої обов’язки.

Незалежно від бажаної посади, ти не зможеш приділяти багато часу своєму здоров’ю. Тому найкраще рішення перед мобілізацією – повний чек-ап здоров’я.

Розповідаємо про ключові чек-поінти👇🏻

🔹Підпиши декларацію з сімейним лікарем.

Якщо ти все ще не зробив цього, то час настав. В майбутньому це значно полегшить тобі доступ до всіх безкоштовних медичних послуг, які надає держава. Сімейний лікар – не дільничний, необов’язково шукати його за місцем прописки. Також він зможе допомогти тобі з медичними довідками та документами, які можуть знадобитися в процесі мобілізації/підписання контракту.

🔹Перевір свої хронічні хвороби.

Якщо ти знаходишся на диспансерному обліку з приводу якоїсь хронічної хвороби – зайди на позаплановий (або плановий) огляд до свого профільного спеціаліста і переконайся, що наразі твоя хвороба добре контрольована, в стані ремісії. Отримай чіткі інструкції про те, що робити у випадку, якщо під час служби станеться загострення. Заздалегідь зроби копії виписок, результатів обстежень та висновків консультантів, запам’ятай назви препаратів та дозування, а якщо є потреба в постійному прийомі препаратів – май при собі запас.

🔹Була алергія? Проконсультуйся.

Якщо у тебе колись ставалася важка алергічна реакція – саме час пригадати алерген, з яким це було пов’язано, і проконсультуватися з алергологом.

🔹Знайди дані про вакцинацію.

Скоріш за все, ця інформація буде міститися в твоїй дитячій медичній картці. Якщо вона втрачена, в медичному закладі з будь-яких причин відновити дані неможливо, і ніхто зі старших членів родини не може достовірно вказати твої вакцини за календарем, ти вважаєшся невакцинованим і маєш пройти вакцинацію згідно діючого українського календаря імунізації. Звернись до сімейного лікаря і склади з ним план вакцинації. Нагадуємо! Навіть якщо у тебе зроблені всі вакцини за віком в дитинстві, вакцина від дифтерії та правця вводиться кожні 10 років, в дорослому житті теж.

🔹Обов’язково звернися до стоматолога.

Саме час встановити всі відкладені на майбутнє пломби, виконати гігієнічну чистку, перевірити чи немає прихованих проблем, які в подальшому можуть вплинути на твій стан здоров’я. Пам’ятай, що зуб – це орган, а стоматологія – не лише про красу посмішки.

🔹Перевір гостроту зору і гостроту слуху.

Часом ми не помічаємо поступову втрату зору і слуху, особливо якщо не звикли ходити на профілактичні огляди, а ці показники можуть вплинути на твою боєздатність та ефективність. Для перевірки слуху можеш зробити аудіограму і зберегти її результати.

🔹Зроби електрокардіограму.

Якщо в дитинстві тобі діагностували будь-яке захворювання серця, додатково виконай УЗД серця. Цілком може виявитися, що те, що 20-25 років тому автоматично вважали серйозною проблемою, на сьогоднішній день таким не є (як приклад, пролапс мітрального клапана І ступеня).

🔹Зроби УЗД органів черевної порожнини та малого тазу.

Про проблеми на кшталт жовчнокам'яної хвороби краще дізнатися заздалегідь, ніж в момент проходження каменя протокою. Для жінок додатково варто виконати гінекологічне УЗД.

🔹Зроби потрібні лабораторні дослідження.

Кров, сеча (загальні аналізи), біохімічний аналіз крові (печінкові, ниркові проби, загальний білок, цукор крові). додатково можна здати аналізи на вірусні гепатити В та С, ВІЛ, ЗПСШ (інфекційні хвороби, що передаються статевим шляхом).

🔹Зроби флюорографію чи рентгенографію грудної клітини (вона в будь-якому разі знадобиться тобі на ВЛК).

🔹Якщо в тебе є сумніви щодо стану твоєї спини, звернись до доказового невролога.

Важливо: 95% всіх болей в спині лікуються не крапельницями в лікарні, а таблетками та адекватними фізичними вправами. А от МРТ всього тіла самостійно робити абсолютно не варто – цим методом дослідження і так зловживатимуть лікарі всіх спеціальностей.
Служба супроводу — це прозора та багатопрофільна система допомоги, де в основі — потреби бійців, постійне вдосконалення підходів та міжнародний досвід.

У складі медичнoї роти ми працюємо за трьома напрямками — медичним, роботи з полеглими та родинами наших бійців.

Наша задача — забезпечити кожного азовця та їхні родини підтримкою, на яку вони заслуговують. Саме тому ми, як громадська організація «Азов.Супровід», працюємо з міжнародними фондами та донорами, залучаємо бізнес та проактивне суспільство до співдопомоги нашим воїнам.

Ми підтримуємо бійців 12-ої бригади «Азов» на кожному етапі — від евакуації до повернення в стрій — та надаємо:

▪️Повний супровід на всіх етапах лікування та реабілітації — фізичної та психологічної.
▪️ Допомогу у соціалізації та реадаптації до цивільного життя.
▪️ Сприяння професійному розвитку та працевлаштуванню.
▪️ Підтримку родинам загиблих героїв, зокрема у питаннях поховання та збереження пам’яті про наших побратимів.

Доєднатися до допомоги можна за лінком банки.
Кожен із нас — частина однієї великої мети: забезпечити безперебійну допомогу у відновленні наших бійців. Від евакуації до повернення в стрій. Ми діємо там, де потрібна допомога: швидко, злагоджено, без зайвих питань.

Це не просто робота. Це принцип. Принцип бути надійною опорою, на яку завжди можна покластися.

Команда служби супроводу — це професійність, відповідальність і відданість.

Ми завжди поруч. Там, де це найважливіше.
У полоні немає свят.

#FreeAzov
Forwarded from АЗОВ
2024. «Азов». 60 світлин.

60 моментів, які закарбувалися у нашій пам'яті. Миттєвості надії, радості, смутку і гордості.

Це історія дій попри будь-які виклики на нашому шляху. Це успішні операції, сотні нових побратимів, новостворені підрозділи та повернені з полону бійці.

Бойовий шлях, життя та найважливіші події в історії 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» у 2024 році – дивіться вже зараз на нашому сайті за посиланням.

Заповнити анкету | Фінансова підтримка
Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
Forwarded from АЗОВ
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Третій Новий рік в полоні.

#freeazov
#freeazovstaldefenders
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Допити, катування, утримання в ізоляторі, голод, холод та психологічний тиск — умови, в яких третій рік перебувають наші побратими у російському полоні.

«Сноу», «Пако» та «Фрутті» — бійці бригади «Азов», які два з половиною роки були у полоні, — знають це на власному досвіді.

У новому випуску на YouTube-каналі «RAMINA» вони розповідають про пережите, вплив російської пропаганди на людей з тимчасово окупованих територій, зміну ставлення до життя та побутових проблем після повернення додому, а також про «цікаві» питання на допитах.

Про останнє — розповідає друг «Сноу» у відео.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
«Я зрозумів, що з ними немає сенсу щось говорити, йти на діалог. Вони прийшли тут для одного — просто тебе знищити. Знищити тебе як особистість і це було найгірше.

Колись я читав Джорджа Орвелла «1984» і там ось ця сцена, де його бʼють і питають «2+2» і він має сказати «4», а його бʼють і кажуть «ні, 5». Це те саме схоже зі мною», — розповідає друг «Пако» про допити під час свого перебування в російському полоні.


Вибивши зізнання, росіяни сфабрикували злочин та засудили «Пако» на 25 років увʼязнення.

📹: YouTube-канал RAMINA
Forwarded from Свідомі
🪖«Наш тил не готовий до закінчення бойових дій». Чому створили Азов.Супровід?

У серпні цього року в 12-й бригаді спеціального призначення «Азов» НГУ була створена нова служба підтримки військових Супровід. Вона була започаткована на основі медичної роти бригади та охоплює широкий спектр напрямків: від медичної допомоги пораненим до соціальної реабілітації ветеранів.

Воєнні виклики спонукають Супровід займатись не лише підтримкою поранених чи полонених, але й реабілітацією військових, звʼязком з їхніми родинами та навіть суспільним сприйняттям війська. 

Свідомі поспілкувались із представницею медичного напрямку Служби Супроводу Іриною Хой про те, які завдання виконує Супровід, які причини його створення та що чекає Україну з поверненням ветеранів у соціум. 
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
«Там я дізнався, що таке голод. Я ніколи не задумувався на що здатні люди, коли хочуть їсти».

Про голод, пропаганду та російських цивільних — розповідає друг «Сноу» у відео.

📹: YouTube-канал RAMINA
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
«Я зрозумів,що з ними так спілкуватися не варто, тому що вони після цього почали регулярно бити на допитах», — розповідає Дмитро «Растішка» Канупєр, азовець, що потрапив в російський полон після виходу з Азовсталі.

Під час полону з «Расті» вибили зізнання, а потім засудили до 29 років суворого режиму за нібито вбивство цивільного населення.

Понад рік Дмитро провів у колонії за злочин, якого не вчиняв. 22 жовтня 2024 року «Расті» повернувся додому у рамках обміну. 

Про це — у його інтервʼю телеканалу «Рада».
2025/01/14 01:53:30
Back to Top
HTML Embed Code: