Telegram Group Search
На "Книжковій країні" мені подарували таку красиву пригодницьку новинку про карпатського мольфара і драконку! Вона дитяча, але моїй доньці ще рано (книжка десь на 10+), тому читатиму поки сама )

Книжка називається "Чудернацька карпатська історія", автор - Василь Карп'юк, а вийшла вона у видавництві "Брустури".

Перше, що впадає в око - це кльові ілюстрації. Ще в процесі підготовки книжки до друку, ілюстрації цієї книжки (їх створила Олеся Секереш) були відзначені нагородою Award of Execellence 2024 Communication Arts, а також увійшли у довгий список конкурсу World Illustration Awards в категорії видань для дітей.

Про що це?

Це історія про мольфара на ім'я Коценєк, який дружить із бурим ведмедем Ведмедюком. Одного дня вони отримують загадковий лист з минулого від мольфарського вчителя, у якому написано, що мольфару треба розбудити драконку. Яка ще драконка? Про що взагалі йдеться? Звідси починаються пригоди...

Книжка легко читається, але має вкраплення карпатських діалектизмів і страв - "кептар", "бербениця", "цебер", "кушка", "фертик", "бурник" тощо (в примітках пояснюється їх значення).

96 сторінок, дуже багато кольорових ілюстрацій, динамічна українська зимова історія, наповнена магією та карпатським колоритом. Замовити можна ось тут.

пост #направахреклами
А отак виглядатиме серія "заборонені" від Книголава. Які круті обкладинки!

Це книжки з різних країн, які свого часу з різних причин були там забороненими. Здебільшого через табуйовану тематику: секс, ЛГБТ, жіноча емансипація, переосмислення традиційних родинних цінностей, наркотики тощо.

Деякі з них дійсно були буквально забороненими владою і доступ до них обмежувався (вилучення з бібліотек, урізання тиражів, відсутність підтримки з боку видавництв тощо).

Також це тексти, які не видавалися одразу після написання через страх критики чи гоніння, але виходили у світ через десятки років (іноді й після смерті автора/авторки). Деякі книжки навіть не заборонялися прямо, проте мали контраверсійну репутацію через висвітлення суперечливих тем.

Вийдуть у 2025-му.
Ґосподінов описав ситуацію з книгарнями в Одесі та інших містах України (тільки лапки забув).
Нарешті вирвавшись від батька-аб'юзера, юна дівчина, яка в дитинстві бачила багато насильства, потрапляє на квіткову ферму, оселяється у бабусі-квіткарки і намагається дослідити таємниці своєї сім'ї, щоб відпустити їх і нарешті стати вільною та сильною. Правда ж, цікава зав'язка?

Роман «Втрачені квіти Еліс Гарт» австралійської письменниці Голлі Рінґланд свого часу став світовим бестселером. Він має рейтинг на Гудрідс 4+, зібрав багато нагород, був опублікований у 30 країнах світу та адаптований у телесеріал Amazon Prime з Сігурні Вівер.

"Це потужна книжка, яка залишиться зі мною надовго. Дивовижна історія, яка захоплює і переносить в інший світ, ні на що не схожий", - пишуть про неї в відгуках на Гудрідс.

Роман написаний ще у 2018 році, але чомусь досі його ніхто не переклав українською. І ось це нарешті сталося - незабаром вийде в "Лабораторії".

Передзамовляйте за оцим лінком, і книжка приїде до вас вже в листопаді.

пост
#направахреклами
ВСЛ очікувано купили права на нову Саллі Руні - "Інтермеццо". Бачила фото, що за цією книжкою прямо стояли нескінченні черги, коли вона тільки вийшла.

Попри всі "але" мені теж подобається, як вона пише - прочитала всі її книжки, і цю теж читатиму.
Хто з вас?

(Теж "Часосховище")
Вже страшно дивитися у анонси, це просто знущання якесь, скільки всього смачного 😠

Наприклад, "Ще одну сторінку" запустили передзамовлення на книжку "Друг", про яку я нічого раніше не чула, але тепер хочу. Та шо це таке? (
Правда, оформлення якесь не "щеоднусторінківське" 😀

Нуньєс Сіґрід "Друг".

Пишуть, що роман отримав понад 20 різних нагород, а 2024 року ввійшов до переліку 100 найкращих книг ХХІ століття за версією The New York Times та був екранізований з Наомі Воттс та Біллом Мюрреєм у головних ролях.

А ось опис:

Викладачка письменницької майстерності, яка втратила друга через самогубство, отримує у «спадок» від нього німецького дога.

Сама з величезним собакою в маленькій квартирі, попри заборону тримати тварин удома, героїня намагається через любов до пса пережити втрату та зібрати по друзках своє життя.

Вийде напередодні Нового року.
У Видавництва Видавництво зараз багато передзамовлень - це шанс купити їх книжки дешевше, бо вони не часто роблять знижки.

На що звернути увагу:

1) "Коротка історія української літератури" Остапа Українця, з люстраціями Юлії Вус та Івані Кипібіди. Це концентрат інфи про розвиток нашої літератури за всі роки у вигляді мальопису та вміщений на 112 сторінках. Звучить аж дивно й фантастично, але ж автор такий, що крінжі не зробить. Книжка вийде вже наступного тижня, передзамовлення тримає до неділі, встигайте.

2) Н. Д. Стівенсон, «Німона» - зухвалий комікс про імпульсивну молоду перевертницю та суперлиходія, які збираються довести королівству, що сер Амброзій Золотокриж та його приятелі з Установи правопорядку та героїзму не такі вже й герої, як усім видається. Теж вже скоро приїде з друку, тому треба передзамовляти вже.

3) Мазен Мааруф, «Жарти для озброєних» - химерна й місцями дуже моторошна, але дуже крута книжка, у якій 14 новел про життя під час війни. Я колись читала і захоплювалася - бо вона виходила дуже обмеженим накладом. Нарешті передрукували. Ось лінк.

4) Берґтора Снайбйорнсдоттір, «Свиняча Голова» - теж з цієї серії. Мешканець ісландської глушини, який від дитинства має інвалідність, вже зневірився у можливості влаштувати своє особисте життя, коли натрапив на послугу шлюбної агенції та завів стосунки з китаянкою. Я хочу це прочитати! І ви теж замовляйте.

5) Елісон Бекдел, «Fun Home: Сімейна трагікомедія». Комікс, що зібрав багато нагород. Історія про дівчину, яка була лесбійкою, і незадовго до смерті батька (директора похоронного бюро) виявила, що він також був ґеєм. Ось лінк на передзамовлення.

А ще там на передзамовленні перші два тома "Коли завмирає серце" (якщо не встигли купити раніше), "Нік і Чарлі" Еліс Осман, а також «Воїтелька-блукалиця Наґата Кабі».

Щоб не пропускати свіжі передзамовлення, краще підписуйтеся на канал Видавництва: @vydavnytstvo

пост #направахреклами
Який ваш середній бюджет на книжки (за місяць, в середньому)
Anonymous Poll
6%
0-100 грн
19%
100-500 грн
33%
500-1000 грн
24%
1000-2000 грн
10%
2000-3000 грн
4%
3000-4000 грн
2%
4000-5000 грн
3%
5000+ грн
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Лишається 30 сторінок "Часосховища" і можна було б вже швидко дочитати, але є нюанс
Цікаві ціни на ринку 🤔
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2024/10/18 02:15:52
Back to Top
HTML Embed Code: