Telegram Group Search
Vivat видасть книгу Хан Канг.


«Роман письменниці «Уроки грецької» вже скоро вийде у видавництві Vivat! Прямо зараз триває редагування. Плануємо видати навесні 2025 року. Ближче до виходу книжки напишу, чому ми звернули на неї увагу, а поки скажу, що це історія двох людей, які зійшлися разом у момент страждання і болю — чоловік, який втрачає зір, зустрічається із жінкою, яка втратила мову», — пише Юлія Орлова.
Розіграш починається просто зараз!

«Яке тихе місце» — захопливий роман-інтрига Меґан Міранди про таємниче вбивство в затишному й ідилічному котеджному містечку.

😱 І ви можете виграти цю книжку!

Усе, як завжди, просто, а тому
дивіться, що треба для цього зробити:

🤝підписка на канали Як сказав Гаролд Блум та Books deals reviews

👌тицьнуть пальчиком на кнопку під дописом на каналі Як сказав Гаролд Блум

👏
в ніч з середи на четвер (16-17 жовтня) дізнаємось, хто переміг.

Доставка в межах України за наш рахунок💕

Розіграш завершено
Переможець: @Nv6802
🔍 Чернівці детективні: Ганс Гросс, готель «Бристоль» і таємниця вправного ведмежатника 🔍

📚 Євгенія Кужавська – письменниця, яка відкриває історичні загадки, запрошує на захопливу подорож у загадковий світ Чернівців. Поговоримо про заплутані справи легендарного криміналіста Ганса Гросса, атмосферу старовинного готелю «Бристоль» та справжню таємницю вправного ведмежатника.

Чекаємо на всіх, хто любить історію та детективи!

🕰️ Коли: 19 жовтня о 17:00
📍 Місце: Чернівці, Книгарня Vivat, вул. Героїв Майдану, 4
🔖 Вхід вільний за попередньою реєстрацією. Посилання тут.

Долучайтесь до захопливої подорожі у світ таємниць і відкрийте для себе нові сторінки кримінальної історії Чернівців разом із Євгенією Кужавською 📖
Написала про підсумки «Книжкової країни» для спільноти «Бабай», яка курувала фестивальний напрямок «Горор і фентезі».

В рамках фесту спільнота не тільки провела заходи, але і презентувала збірку «Бабай: Нічний сеанс» від Видавництва Жупанського.

Принагідно розпитала учасників спільноти про сольні книжки.

Отож, незабаром матимемо багато крутих романів в жанрі горор або з горорними елементами. Я тішуся, бо деякі читаю в процесі створення, деякі читала в рукописі, з окремих бачила уривки. Все пишеться☺️

Ось вам кілька уривків:

👁️Ната Гриценко, письменниця, перекладачка, авторка темного фентезі «Тінь на порозі» та оповідання «Зоя» в збірці «Бабай: Нічний сеанс»

Моя друга сольна книжка зараз готується до видання й, імовірно, побачить світ на початку наступного року. Це історія в паназійському сетингу з елементами горору та фентезі, що робить особливий акцент на лоулайф (у кіберпанківському значенні) й супроводжує головного героя в його метафізичній подорожі у власне минуле.

Книжка чекала свого видавця декілька років, і я буду дуже рада, коли вона зможе також знайти і читачів.

🕶️Дмитро Деревянко, письменник, автор оповідання «Колискова за стіною» в збірці «Бабай: Нічний сеанс»

Поки готово 80% чорнового тексту. Мушу засмутити всіх, хто чекає на горор про обісцяні ліфти дев'ятиповерхових панельок, бо це буде пригодницько-кримінальне фентезі. Типу «Вокзалу на вулиці Відчаю» Чайни М'євіля, тільки в динаміці фільмів Гая Річі і естетиці бі-муві кінця восьмидесятих. Сподіваюсь в цьому році вже зайнятись пошуками видавця.

🕷️Оксана Ковальчук, письменниця, авторка оповідання «Медоїди» в збірці «Бабай: Нічний сеанс»

Роман почався як експеримент, виклик собі, та, чим більше матеріалу відписувалось, тим більше він мене захоплював. На початку були вагання, чи варто, хай на крок, але відступити від горору, спробувати інший жанр, та, як на мене, містичний детектив, завдяки похмурій естетиці, напрочуд імпонує моєму стилю.

Буду стриманою із натяками, оскільки рукопис ще не завершено, можу лише запевнити, що роману буде чим догодити читачам, які знають мене за горорними роботами. Як і читачам, які люблять потаєні загадки, притаманні містичному детективу.

🥀Серафима Біла, письменниця, літературознавиця, укладачка збірки оповідань «Первісне зло» та авторка нонфіку «Анатомія жаху», які вийдуть друком у видавництві «Уроборос»

Я готую роман, який буде максимально некомфортний для читача. Який буде заворожувати і відштовхувати рівною мірою. Я піднімаю тему переселенців, підліткової депресії, кризи виживання дорослого серед бажань і вимог; в мене є гей-лінія; значущий розбір педофілії, булінгу та масових вбивств.

Безумовно, я хочу зробити цю книгу жахливою настільки ж, наскільки і пристрасною. Проте моя основна мета – щоб Саша «Запекла книгожерка» не хотіла її віддати після прочитання. Відповідно, я конкурую з Тоні Моррісон. Виклик прийнято.

♟️Дімка Ужасний, співзасновник спільноти «Бабай», письменник, автор оповідання «Юність прекрасна» в збірці «Бабай: Нічний сеанс», чинний військовослужбовець

Оскільки я за весь період творчості застряг у текстурах малої прози, мені дуже важко наважитися на щось велике. Найбільша річ, яку я написав - це повість для збірки True Crime для видавництва «Жорж».

Але я все ближче у своїх думках до того, щоб дописати закинутий ще у далекому 2019 році містично-брутальний роман про одеських бомжів. І обдумую ідею, щоб створити роман за сюжетом оповідання «Юність прекрасна» (зі збірки «Нічний сеанс»). Ця історія, власне, і мала бути спочатку романом. Просто коли з'явилась потреба в оповіданні для збірки, я вирішив піти найлегшим шляхом і оформити це все в форматі оповідання.

Конкретного плану на певний роман я не маю, але в голові крутиться ще ідея православного трилеру про обряди екзорцизму в православній церкві.

Весь матеріал тут.
— Ви книжки читаєте?
— Ні, тільки показую.
— Кросівоє🥹
А ще до мене приїхав роман Ярини Каторож «Алхімія свободи».

Нічого не читала ще з текстів авторки, тож цікаво-цікаво☺️
Маємо класні новини з Бабаєм, сподіваюсь, сьогодні все розкажемо☺️
👁️Тривожне, страшне, містичне в українському оповіданні ефір від Фантастичних talk(s)

✔️ Чому нам хочеться читати (і писати) СТРАШНЕ?
✔️ Як через призму містичного підсвітити реальні проблеми суспільства?
✔️ Чому формат оповідання набирає популярності серед українських читачів?

24 жовтня (четвер) о 20:00

Запрошуємо до розмови письменників Володимира Кузнєцова та Ігоря Антонюка, що представлять свої моторошні новинки:

🔸”Бабай. Нічний сеанс” — міжавторська збірка оповідань, що охоплюють увесь спектр жанру: від космічних жахів до історичних, від етногорору до соціальної сатири.

🔸”Монету підкине кожен” — збірка оповідань Ігоря Антонюка, що поєднали елементи соціальної фантастики, антиутопії, горору, притчеві й біблійні мотиви. Та, попри наявність містики у багатьох сюжетах, найстрашнішим злом для героїв виявляється реальність.

Зустріч відбудеться в рамках “Сезону фантастичних новинок” на Ютуб-каналі Фантастичних talk(s).

Модерують письменниці Світлана Тараторіна та Наталія Довгопол.

Дивитися тут.
Як сказав Гаролд Блум pinned «🔍 Чернівці детективні: Ганс Гросс, готель «Бристоль» і таємниця вправного ведмежатника 🔍 📚 Євгенія Кужавська – письменниця, яка відкриває історичні загадки, запрошує на захопливу подорож у загадковий світ Чернівців. Поговоримо про заплутані справи легендарного…»
170 років тому народився Оскар Вайлд.

Так склалось, що я зараз дуже надихаюсь його пʼєсою «Саломея».

В 1904 році пʼєсу на українську мову переклав Іван Кревецький. І мені страшенно подобається цей переклад.

Так склалось, що пʼєса надихала не тільки мене, наприклад, Олександра Екстер була художницею-постановницею вистави «Саломея».

А Микола Зеров написав сонет «Саломея».

Пʼєса кривава, майже горорна, але і дуже красива. Вайльд писав її французькою (іноді вважають, дарма), бо мріяв, щоб у ній зіграла Сара Бернар.

І так, вайльдівська «Саломея» дуже повʼязана з моїм поточним рукописом.

Ще трішки лишилось☺️
Найкращі книжкові канали укртг — усі в одній папці.

Тут! портал у безодню слів і сенсів, всі читають книжки, всі пишуть про книжки, а деякі навіть — самі пишуть книжки і розповідають про це:)

Підпишіться і друзям покажіть☺️💕.
Онейронет — новий винахід, що дарує життя у сновидіннях, де можна створити будь-який свій образ у будь-яку епоху. Реальний світ, як і слід було очікувати, занепадає, бо всі прагнуть жити в онейронеті.

Люди прагнуть спати і забувають турбуватися про свої фізичні тіла. Чи не потребують того.

На початку якась жіночка вже вмерла голодною смертю уві сні, побачимо, що далі буде☺️

Олекса Мельник «І порву буття сукно», Видавництво 333
🚨Розіграш починається просто зараз!

«Своя полиця» — проєкт «Книгарні Є» на підтримку українських авторів. Отож розігруємо ми книжки авторів, які відзначені увагою та премією «Своєї полиці»

🦅«Витязь і Вірлиця» - романтично-чаклунське фентезі Наталі Довгопол

💨«Зима, яка назавжди з тобою» Сергія Демчука — книжка про зиму, яка в усіх нас назавжди асоціюватиметься з Майданом. У центрі оповіді — журналістське середовище того часу

😱 І ви можете виграти обидві книжки!

Усе просто, а тому
дивіться, що треба для цього зробити:

🤝
підписатися на канали «Як сказав Гаролд Блум» та «Своя полиця»

👌
пальчиком тиць на екрані кнопку під дописом на каналі Як сказав Гаролд Блум

👌в ніч з 23 на 24 жовтня дізнаємось імʼя переможця

Бажаємо удачі💕
Фіолетовим зрізам - фіолетові стаканчики з кавою💜
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Бабай
⚠️«Темні жанри в сучасній
українській літературі
»

👄Запрошуємо на зустріч (а також буде запис у YouTube), де розмовлятимемо про нашу збірку горорних оповідань «Бабай. Нічний сеанс».

А також про те:

⭐️чому сьогодні горор такий популярний
⭐️як розвивався український горор останні 10 років
⭐️перед якими труднощами постає автор темних жанрів
⭐️робота з чутливими темами у часи кризи
⭐️яких горорних історій досі бракує на українському книжковому ринку
⭐️«жахливий» мастрід авторів

Учасники:

🎃Олексій Жупанський, засновник Видавництва Жупанського, автор романів «Першими до мене прийдуть діти», «Лахмітник», «Благослови Тебе Боже! Чорний Генсек», збірки оповідань «Побутовий сатанізм», повісті «Осіннє заціпеніння (Стрічання мертвих)» та «Серце весни (Відьма з околиці)».

🎃Микита Кіляров, автор горорного оповідання «Між кошмарами блукач» у збірці «Бабай. Нічний сеанс».

🎃Серафима Біла, літературознавиця, редакторка спільноти «Бабай», редакторка горорного напрямку у видавництві «Уроборос»

🎃Модеруватиме подію Катя Орловська, авторка горору «Краще не читай»

📌Запрошуємо вас
26.10 о 19:00 у Книгарню Є
(м. Київ, вул. Лисенка 3)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💗Презентація «Справи вправного ведмежатника» і всієї серії детективів в Чернівцях, запрошую💕

Якщо не рахувати презентацій на осінніх київських фестивалях, ця — перша👌

Хочу доробити дещо на своєму сайті до цієї події, розкажу про все трішки пізніше:)

Загалом розповідатиму, як абсолютно випадково потрапила в Чернівецький обласний архів (читачка, яка працює там, запросила), а потім не могла зупинитись гортати там справи, поки горіли дедлайни здачі рукопису.

Насправді ми ввели у текст не так багато історичних будівель Чернівців, але, сподіваюсь, змогли передати атмосферу міста. Про особливі будинки і особливих слідчих — розкажу☺️

✍️19 жовтня, субота, 17:00
🧭Чернівці, книгарня Vivat, вул. Героїв Майдану 4

Вхід вільний за попередньою реєстрацією
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Бабай
🔝Нічний Сеанс на Франкфуртському книжковому ярмарку!

👄Німці, приходьте помацати!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2024/10/18 04:21:11
Back to Top
HTML Embed Code: