Telegram Group Search
Уперше в дорослому житті устаткувала за своїми побажаннями бібліотеку, яка має інтенцію лише зростати (:

Радію так, що кортить поділитися з вами у цю мить, а не чекати до завтра!

Якщо вас щось зацікавить, можу надати більш детальну інформацію у коментарях)

Upd: я не продаю книги, просто маю величезне бажання про них поговорити, можливо щось порадити
Книга, сторінки якої треба порізати!

Колаж полонив мене ще під час виставки «Український колаж», що відбулася у Картинній галереї влітку 2023. Тоді я вперше усвідомила, що він може мати розмаїте втілення, і з того часу спостерігаю за всіма подіями, пов'язаними з цією технікою. Тож, побачивши новинку ArtHuss, мені одразу закортіло мати її у своїй книгозбірні.

Авторка праці «АБВ колажу» — мисткиня Адріана Бермудез, і для неї колаж — це спосіб документувати і осмислювати, що мені дуже відгукується. Книга має три розділи (А, Б і В): у першому розповідається історія колажу, до того ж так натхненно, що неодмінно кортить спробувати щось створити власноруч, тож у другому — викладені всі нюанси такої творчої діяльності, і на останок — покрокова інструкція зі створення власних виробів. До того ж майже все необхідне для цього вже тут, адже буквально половина книжки — матеріали, які ви можете задіяти у своїх майбутніх роботах, хоча, зізнаюся вам чесно, шматувати різати книгу було доволі дивно)

Отже, це видання — щось на кшталт майстер-класу, який ви проходите самостійно. У вас є інтро, де вам пояснюється, з чим ви матимете справу, затим слідує алгоритм дій і реалізація.

Книга зробила мій вечір, а замовити її можна тут.

#мистецька_бібліотека
Ви знали, що у нас ще й «книжковий клуб мистецького призначення» є?

🗓Наступна зустріч відбудеться 16 лютого о 16-й годині у книгарні «Закапелок».

💘Обговорюватимемо працю Володимира Єрмоленка — «Ерос і Психея».

💸Відвідування безкоштовне! Потрібно лише зареєструватися (тиць).

🫂До групи книжкового клубу можна доєднатися за посиланням.

#книжковий_клуб_мистецького_призначення
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
«Історія глиняної людини»/«Clay man story»

Нова виставка в «Хлібні» поєднала скульптури Тетяни Забеліної та світлини Володимира Сульженка. Перша з'явилася у мистецькому просторі нещодавно, тож мені було цікаво відвідати цей проєкт і скласти про неї враження.

За задумом кураторок Ірини Жигуліної і Нати Кушнірук, основною метою експозиції є переосмислення легенди про Голема, персонажа з єврейської міфології, якого, за переказами, створили як раба: без душі, розуму та почуттів. Однак Забеліна не бажає миритися з такою долею глиняної людини, тож перед глядачем постає її шлях від «народження» до «смерті» (потрібно рухатися залою проти годинникової стрілки), під час якого герой формується та вигартовується, прагнучи отримати свободу померши.

Тобто експозиція — своєрідне звернення до мономіфу, тож не дивно, що одразу пригадуються й інші подібні історії формування особистості, до прикладу з месапотамської міфології («Епос про Гільгамеша»), за віруваннями якої, до слова, боги зліпили людей із глини.

«Хлібня», Софійський собор (локація)
«Clay man story»
Вхід — 110/55 грн
Виставка діє до 23 лютого


#куди_сходити_у_січні
#куди_сходити_у_лютому
2025/01/22 07:31:42
Back to Top
HTML Embed Code: