Telegram Group Search
А це пост з ФБ СЕО мережі COMFY Ігоря Хижняка.

Це крик відчаю білого бізнесу який вже не знає як і до кого стукатися з проблемами контрабанди та її збуту.

Читайте.
iPhone 16 вже в Україні! Але це погана новина.

У мене в руках три iPhone 16 Pro, які купив у магазинах Ябко, Yabluka та ТехноЇжак. Здавалося б, омріяна новинка, але є три проблеми.

ПЕРША проблема: Я купив ці айфони ДО офіційного старту їх продажів в Україні. Він запланований на завтра, п’ятницю 27 вересня. Тобто ці гаджети в Україну привіз не ТОВ "Еппл Україна", а хтось інший, нелегально, буквально у спідньому.

ДРУГА: Як я заплатив за ці айфони. Наприклад, магазин Yabluka погодився прийняти оплату криптовалютою USDT. Скріни листування та підтвердження переказів є. Але видаткова накладна, як бачите, у гривнях.

ТРЕТЯ: Звісно, за ці айфони мені не дали жодного фіскального чека. Власне на фото усі документи, які мені дали на підтвердження покупок. І це НЕ фіскальні чеки. Тобто, з цих айфонів не сплачено жодної копійки до державного бюджету – ані мита, ані ПДВ, ані податку на прибуток. Адже як пишуть ЗМІ та телеграм-канали, ці мережі працюють на нескінченній мережі ФОПів. І я впевнений, що ці гаджети мені продали продавці, які у найкращому випадку працевлаштовані на мінімалці, відповідно, не сплачують в повній мірі ЄСВ, ПДФО та військовий збір.

Ми можемо роками закривати дірки в бюджеті за рахунок чесних бізнесів, можемо скільки завгодно підвищувати податки і збори, а можемо просто відкрити очі і побачити, де ми як держава втрачаємо мільярди гривень.

А ще можемо бути свідомими громадянами країни у великій війні і перестати віддавати чесно зароблені гроші “бізнесменам”, які обкрадають державу. Тільки уявіть собі, на 6 мільярдів гривень щороку. І це лише на айфонах.

Не знали? Тепер знаєте!
Історія з роботою в Харкові невловимих мереж по збуту контрафактних та безакцизних сигарет отримала відповідну реакцію з боку Нацполу.

Департамент стратегічних розслідувань, разом з місцевим УСР проводить прямо зараз серію обшуків та вилучень як в самих точках збуту, так і в складських приміщеннях, які використовувались «бізнесменами» для зберігання нелегальних товарів.

Вже вилучено десятки ящиків підробок та безакцизок.
Деталі згодом.

Дякую ДСР за реакцію.
Ви теж чекаєте результатів дисциплінарного провадження по члену КРАІЛ Євгену Яхнію, яке Премʼєр Денис Шмигаль зобовʼязал провести до 17 вересня?

А не чекайте.
Бо провадження продовжили на два тижні, до 3 жовтня.

Яхній - дуже важливий «гвинтік» в усій грально-корупційній архітектурі, тому його «злив» на рівні Премʼєра - дуже не бажаний сценарій.

Саме тому, важковаговики-заінтересанти активно намагаються «підморозити» активності по Яхнію та звести перевірку до «нічого не знайшли».
Поки «порішали» відстрочку провадження на 2 тижні.

Але ми тримає тему в фокусі уваги.
Думаю, що з точки зору навколомитного комʼюніті, спільний ефір в телемарафоні Нефьодова та Плінського не поступається рівню перемовин з Трампом.

Дуже крута розмова вийшла. Як вийде в ефір запощу.
Цього разу реформі митниці бути точно.

P.S. На конкурс ми не йдемо, але контролювати процес точно будемо.
Колектив Чернігівської митниці звертається з проханням про присвоєння звання Героя України (посмертно) старшому лейтенанту ЗСУ Безпалому Миколі Івановичу, який загинув 11.05.2024 р., мужньо виконуючи бойове завдання в районі села Старомайорське Донецької області.

Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво Президента України
Трохи деталей по вчорашнім активностям ДСР Нацполу в Харкові.

Накрили достатньо велику мережу збуту контрафактних сигарет та алкоголю.

Операція ускладнювалась тим, що ці «бізнесмени» готувались до активностям по них, змінювали місця зберігання товару та вели постійні спостереження за периметром.

Проте Нацпол спрацював чітко.

Під час обшуків було вилучено:
- близько 50-ти тис. пачок сигарет без акцизу.
- 400 одиниць електронок без акцизу.
- понад 2 000 л. алкогольних виробів Bag-in-box кустарного виробництва.

Загальна вартість вилучених контрафактних товарів складає понад 3,7 млн. грн.

І це дуже гарні показники.👍

Злочинці мають зрозуміти, що займатись збутом контрафакту в Україні тепер дуже складно, дорого та ризикованов.
Про проблематику «неповернення валютної виручки» в Україну від експорту зерна чули всі.
При цьому ніхто у владі і не приховує масштаб проблеми.

Станом на липень 2024 Мінекономіки відверто говорило що дві з п’яти тон зерна – нелегально зібране та від вивезення якого до нас не повертається валюта а Офіс Генпрокурора теж констатував що «більшість зерна» їде по схемі.
В грошовому вимірі, втрати неповернутої валюти складають приблизно 8 млрд. доларів, і ця цифра фактично незмінна з минулого року та за інформацією моїх джерел має динаміку зростання.
Чому проблематика посилюється – питання дуже гарне.

НБУ декларує що ця проблема – не їх мандат, правоохоронці, митниця та податкова перекладають відповідальність один на одного, але від цього нікому не легше. Зерно без грошей йде з країни та знекровлює економіку осідаючи в офшорах.

Але у цієї проблеми є ще й інший бік, про який публічно ніхто поки не говорить.

Мова про виток з України валюти по оброним контрактам, з подальшим їх невиконанням.
Так друзі, все саме так як вам здалося.

Мільярди доларів, які купуються та виводяться з України під контракти в сфері оборони, не конвертуються в постачання законтрактованих товарів, а осідають десь, без виконання цих самих контрактів.

Перед тим, як виносити цю проблему в публічну площину, я проконсультувався з джерелами в НБУ, правоохоронних органів, Міноборони. Всі вони проблему підтвердили.
Точно не в інтересах воюючої країни називати конкретні суми, але для розуміння скажу так.

Лише по зовнішнім обороним контрактам однієї структури, сума під яку зафіксовано невиконання контрактів сягає кількох десятків мільярдів гривень.

Фактично це те саме що з зерном, але ще гірше, так як все в рамках закону.
Руками МО, ще на початку війни, було повність скасовано інструменти контролю та виконання таких контрактів.
Мова про постанову НБУ №72 від 14 квітня 2022 року, якою було внесено зміни в постанову № 64 від 14.05.2019
«Про встановлення винятків та (або) особливостей запровадження граничних строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і внесення змін до деяких нормативно-правових актів».

Простими словами, своїм рішенням, яке було прийнято на прохання тодішнього керівництва Міноборони НБУ, скасував граничні терміни виконання оборонних контрактів унеможлививши для податкової, банків та правоохоронців фіксувати невиконання таких контрактів та відслідковувати виведення грошей з країни під приводом оборонних закупівель.

Я розумію, що у МО на початку війни були якісь аргументи стосовно необхідності такого рішення НБУ, але як ми бачимо, це стало вікном для виведення валюти з країни.
Ця проблема, як і проблема з неповерненням валютної виручки з зерном потребує негайного дослідження та вирішення.
Сподіваюсь що відповідні органи, служби та відповідальні люди не залишать це без уваги.
Можу лише підтвердити, що в жовтні КРАІЛ таки планують ліквідувати.

Ця структура повністю дискредитувала ідею легалізації та нормалізації грального бізнесу в Україні.

Система онлай-моніторингу так і не створена. Бо це не цікаво тіньовим кураторам «ігорки».

Проте членам КРАІЛ вдалось створити фінансову монополію через повʼязану з росіянами платіжку «Даймонд Пей» та налагодити виплату «відкатів». Це вже їх «кураторам» було цікаво.

Процес видачі гральних ліцензій зараз максимально непрозорий та втаємничений.
Ніхто не бачить як йде перевірка ліцензіатів та голосування членів КРАІЛ.

Через це ринок швидко наповнився російським капіталом іх казино та схемами ухилення від сплати податків.

Ринок став максимально токсичним та брудним, тому ідея його перезавантаження давно перезріла.

Концепція заміни КРАІЛ вже готова.

Цього разу буде створено дійсно зрозумілий, прозорий орган без концепції заробітчанства.

Скоріш за все буде проведено аудит виданих КРАІЛ ліцензій, так як довіри до їх рішень немає. Але це ще обговорюється.

Ну і звісно, що після ліквідації КРАІЛ підуть реалізації кримінальних справ яких проти КРАІЛ та її членів відкрито кілька.

Спостерігаємо.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2024/10/12 21:18:30
Back to Top
HTML Embed Code: