Telegram Group Search
150 підписників, я шокований. Хто ви і чому тут? Напишіть будь ласка, цікаво.
Просили шитпост

Як вже згадував декілька раз, я працюю в школі вже другий рік. І у мене сформувався певний досвід, певна категоризація людей в цій установі. Якою я би хотів поділитись. Перш за все це буде стосуватись вчителів, бо саме ця категорія тріщить по швах.

1. Ухилянти. Буквально колишні айтівці, професіонали фарміндустрії, юристи, знавці англійської. Люди з певною клепкою в голові. Водночас і позорно, і те, що могло би змінити школу НА КРАЩЕ. Якби школа та система використала їхні знання та вміння. Вони б змогли змінити нашу освіту докорінно! Знизу-вверх. Проте, кому то треба, бюрократія всіх пожре, давайте писати календарні планування та перевіряти конспекти.

Ці люди можливо спочатку мають трішки натхнення, але воно швидко згасає. Згасають їхні очі. Ці люди не вміють поводитись з дітьми, стають на рівні з ними. Тому на таких уроках руйнується дисципліна, відповідно уроки зазнають краху. З іншого боку, можна було б і бути з дітьми на «рівних», але самі діти не розуміють таку систему взаємодії і вилазять на голови.

Ці люди працювати будуть поки не скінчиться війна.
WASTED, як то кажуть.

2. Закоренілі совки. Любителі порядку і порядку та ще порядку. Дрочителі безкінечних методичних рад педрад зборів. Майстри переливання пустого в порожнє. З іншого боку у них на уроках не страждає дисципліна, учні сидять сумирно, тихо, в іншому випадку отримають на горіхи від бойової жіночки 40+. Ця категорія це типові такі вишивані совкові «колеги». Багато з них живе лише роботою. У деяких чоловіки військові. Вони люблять обговорити зовнішній вигляд, критикувати і дивитись отак суворо дуже.

Зате на уроках можна чомусь навчитись. Чому так? Тому що вони сформували дітей, що вони по-інших методиках вилазять на голову. Короче кажучи, наша біда і наше спасіння, бо ухилянтів з вищою освітою стільки не набереться у всі школи. Дітей ненавидять зазвичай, іноді люблять.

Ці люди працювати будуть до пенсії/гробу.

3. Ідейні. Люди, які горіли освітою. Обожнюють вчити та вчитись. Такі люди народжені передавати знання, володіють техніками та методиками. Ці вчителі вміють встановити конект з дітьми, поставити їх на місце без надмірної токсичної агресії. Такі люди люблять та обожнюють дітей. Такі люди вимираючий вид, втрачають вогонь від документації, від іншої категорії вчителів, від батьків, від адміністрації.

Просто згадайте як важко запалити вогонь на вологому хмизі, але як просто цей вогонь затушити.

Зазвичай це чоловіки та жінки середнього віку.

4. Рандомні. Люди, які прийшли на роботу бо нікому. Які не є педагогами, але директору ставку закрити потрібно. Зазвичай вони не напрягаються сильно. Звалюють з роботи першими. В школі нечасто. Дітьми не живуть, читають матеріал, дають контрольні та і все. Діти на таких уроках відпочивають.

Більшість вчителів саме такі.
Ще можна по предметах розписати, бо чомусь на деяких категоріях вчителів деяких предметів більше.
La Nausée
Просили шитпост Як вже згадував декілька раз, я працюю в школі вже другий рік. І у мене сформувався певний досвід, певна категоризація людей в цій установі. Якою я би хотів поділитись. Перш за все це буде стосуватись вчителів, бо саме ця категорія тріщить…
1. Ухилянтів найбільше на посадах інформатиків, англічан і фізиків. Вони зазвичай взагалі дупля не мають що ведуть, лол

2. Совку найбільше на посадах математиків, І БЛЯТЬ УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ. Уявіть собі просто…

Ну шо сказать, ідеї націонал-комунізму будуть жить вічно. Нарком Скрипник разом з нами …

3. Ідейні порівно розмазано по всіх, лол.

4. Найчастіше хіміки, біологи, фізики, географи.
Треба більше шитпосту і хоттейків
Колись я втічу на хутір і більше ніяких постів не буде, цінуйте
Алкоголь - це пекло
Forwarded from Der Waldgang
Так.
Знаєш, що робити, коли до твого дому прийде джадал?
Відчинити двері!
ЦЕ НОВИЙ АЛЬБОМ

https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_ms_nZ-2PBX_niOHvw_bmWZ7KW17KPINJI&si=4kpz73jt07H81n0-

А ЦЕ ПРЕКРАСНИЙ, абсолютно неймовірний альбом про козацьку спадщину


https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_njfQ1M8r88_H1Q6im2DdAwz36pz986jv8&si=DL-rrU0EDvBIf6Eu
La Nausée
ЦЕ НОВИЙ АЛЬБОМ https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_ms_nZ-2PBX_niOHvw_bmWZ7KW17KPINJI&si=4kpz73jt07H81n0- А ЦЕ ПРЕКРАСНИЙ, абсолютно неймовірний альбом про козацьку спадщину https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_njfQ1M8r88_H1Q6im…
CASA UKRANIA з’явилися 2014 року в місті Одеса в Україні. За 10 років існування дует Леоніда й Нати пройшов тривалий шлях від світлого психоделічного фолку й неофолку до похмурої кінематографічної неокласики. Незмінним лишається звернення до історичного спадку рідної землі та архетипних образів української культури.

Рекомендую цей прекрасний гурт, відчувається подих нашої землі, козацький гарт Дикого степу, дзен українського прикордоння, тяжкий смуток на плечах наших предків. І так далі, тому подібне…

Любіть себе і Бог полюбить вас.
Розказуйте
Значить так, пост про учнів #школа

Учнів можна ділити на різні види, бо особливих характеристик доволі багато. Я спробую ж проаналізувати за доволі узагальненим принципом.

1. Відмінники. Єбануті люди, вигорять дуже скоро, зазвичай відмінництво триває до 18-19 років. Бо жити при такому рівні напряга ДУЖЕ СКЛАДНО.

Такі учні єбашать усі домашні, піднімають руки, навіть коли не знають, гризуть граніт науки екскаватором.

Їх можна поділити на два види: мудрі і заучки. Мудрі які просто розуміють суть речей, навіть не навчаючись можуть мати серйозні результати. Заучки завчивають інформацію, надовго вона ж у них не тримається, бо треба звільнити місце для ше якихось безтолкових знань.

Мотивація такого теж буває різна. Хтось вчиться бо сам так хоче (так-так), хтось бо суворі батьки. Жертвуючи своїм здоровʼям вони виходять на золоту медаль. Чесно кажучи, як вчитель я думаю, що мало хто заслуговує цю медаль. Бо у них відсутні систематичні знання предметів. Але це вже проблема навчальної програми і вчителів.

Узагальнюючи, відмінники не усі стають успішними, не усі насправді щось знають навіть на достатній рівень, багатьох вчителі витягують за вуха. Проте видираються на верх, а потім у 90% падають з академічної вершини.

Відверто шкода таких учнів.

Далі буде…
Кімоно («Косоде»), середина XIX століття, Японія 🇯🇵, приблизно 1840-1860 роки. ©Kyoto Living Craft House Mumeisha.
2024/10/14 11:24:58
Back to Top
HTML Embed Code: