Telegram Group Search
#Нампишуть #ДПС #Кадри
Нам повідомляють, що багато хто з податківців будучи ревізором ГУ ДПС на вихідні дні надають послуги пасажирських перевезень (таксі).
Прізвища та міста зазначати не будемо, оскільки не вважаємо це злочином та чимось аморальним.

Натомість хочемо щоб керівництво ДПС України піклувалось про своїх працівників, оскільки державні службовці вимушені порушувати законодавство та додатково заробляти на життя та забезпечувати сім’ї.
Це проблема не тільки ДПС, а стосується Нацполіції, та інших органів держави, де працівники так само «таксують» у вільні години, оскільки держава за більше чим 30 років не змогла вирішити цю проблему.

Це ще один приклад низького піклування про людей, які обслуговують інтереси держави.
Просимо також не спекулювати темою війни і захистом нашої держави. Ми думаємо всі зрозуміли корінь проблеми і що саме ми хотіли сказати.

Звісно, пані очільнику ДПС України Лесі Карнаух важко зрозуміти масштаби проблеми стосовно питань оплати праці та можливих наслідків:
в статусі топ-чиновника без достатнього досвіду лише за минулий рік вона офіційно заробила 1,95 млн гривень.
Погодьтеся, пані Лесі таксувати немає потреби.

Хто дійсно зважився змінити дану ситуацію в кращу сторону, був спочатку Сергій Верланов, потім Олексій Любченко та Тетяна Кірієнко.
Forwarded from Середич.info
📌вчора я опублікував фрагмент «повідомлення про зміну істотних умов державної служби», який стосується розміру заробітної плати співробітників Державної податкової служби України: так, згідно з повідомленням, «оклади залишаються старими, надбавку за вислугу зменшують, тобто зп буде менше»🥲

📌моя публікація наробила багато галасу, а особливо серед податківців (воно й не дивно): люди зляться і нарікають на керівництво Державної податкової служби України, однак, якщо уважно подивитись документи, які я публікую в цій статті, керівництво податкової всього лиш виконує закон України від 11 березня 2025 р. Nº 4282-1X «Про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження единих
Підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад»📑

📌давайте будемо обʼєктивними і справедливими: саме час вкотре «подякувати» нашим нардепам 🤯🤬
#ГУДПС_Харківської_області #Нампишуть
ГУ ДПС у Харківській області знову пробиває дно з рівнем оплати праці, надбавка в цьому місяці 20% !!!!!!

Можливо ДПС України пояснить яким чином закладається бюджет на оплату праці, коли в інших регіонах надбавки по 90%,а в Харкові ледве на зарплати нашкрібають.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
#скандал #НКЦПФР
Заступник голови податкового комітету Ярослав Железняк нагадав уряду про ошуканих вкладників Фрідом Фінанс, яким вже 3 роки Нацкомісія з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР) на чолі з Русланом Магомедовим не повертає 3,5 млрд. грн, які було інвестовано у державні облігації.

Це при тому, що у січні 2025 прийняте рішення уряду щодо повернення коштів вкладникам, яке директор НКЦПФР Магомедов не виконує.
Зрозуміло чому - виплати за державними облігаціями
розміщені в СКАЙ БАНКу, який має пряме відношення до власника Фрідом Фінанс - Тимуру Турлову належить як сам банк, так і брокерська компанія.
А ось Магомедов та його топ- менеджер - заступник Керівника Офісу НКЦПФР Максим Рівтін залюбки, ігноруючи обмеження, кредитуються у СКАЙ БАНКу: стали власниками VOLKSWAGEN TOUAREG R line, які фактично придбані за гроші постраждалих вкладників «Фрідом фінанс Україна».

Справи йдуть настільки добре, що Максим Рівтін навіть працевлаштував свою коханку Єлизавету Ревіло (поза конкурсом) на посаду директорки департаменту НКЦПФР з найбільшими преміями у комісії!
Зрозуміли, чому гроші не повертаються інвесторам?

Між тим, додаткові втрати інвесторів вже становлять 160 млн гривень.

Железняк повідомив, що директора НКЦПФР Руслана Магомедова найближчим часом буде звільнено.
Маємо надію, що після цього люди отримують свої гроші.
#ДПС #перевірки
Державна податкова служба цьогоріч перевірить 104 суб’єкти господарювання фармацевтичної галузі.

Обсяги їх доходів у 2024 році склали 287,5 мільярда гривень.
Наразі вже завершені 22 планові документальні перевірки суб'єктів. За їх результатами донараховано 234,1 мільйона гривень податків та зменшені збитки, які вони раніше заявили на 153,4 млн грн.

Ці фармацевтичні компанії включені до плану-графіка цьогорічних перевірок на підставі розрахованих ризиків щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства.

Загалом у рамках формування плану-графіка до списку увійшли 3592 компанії, які, за аналітичними даними, мають підвищений ризик застосування різних схем та інструментів приховування доходів та ухилення від сплати податків.
#ДПС #новини
Відповідно до інформації, наданої СБУ, ДБР та Офісом Генерального прокурора, до перевірки включено 2630 справ посадових осіб з понад 70 державних органів, яким було встановлено інвалідність.

Центром оцінювання функціонального стану особи вже розглянуто 1692 справи. Ще 423 осіб викликано на дообстеження для уточнення функціонального стану.

За результатами перевірки 445 рішення МСЕК щодо встановлення інвалідності  посадовцям вже скасовано, а в 286 випадках прийняті нові рішення, зокрема про зміну групи інвалідності (226 випадки), чи зміни терміну встановлення інвалідності (60 випадків). 

Найбільша кількість посадових осіб, яким було встановлено інвалідність і щодо яких триває перевірка, припадає на:
• Державна митна служба України – 810 справ, із яких 369 уже розглянуто, 129 рішень скасовано, а у 78 випадках – рішення змінено;
• Державна податкова служба України518 справ, із яких 291 розглянуто, 90 рішень скасовано, 64 - змінено;
• Органи прокуратури – 448 справ із яких 203 вже розглянуто, 80 рішень було скасовано, у 45 випадках рішення змінено, а 121 осіб викликано на дообстеження.
Нагадаємо, що з 1 січня 2025 року в Україні замість МСЕК запрацювала нова система оцінювання повсякденного функціонування людини. Це прозора модель, що фокусується на реальних потребах, а не лише на документах.
#БЕБ
Детективи БЕБ України завершили досудове розслідування щодо двох жителів міста Києва, які нелегально здійснювали переміщення предметів розкоші через державний кордон України.

З метою ухилення від сплати митних та інших загально обов’язкових платежів вони приховували ювелірні прикраси в салоні автобуса та особистих речах. Завозили контрабанду на митну територію України через міжнародний пункт пропуску Волинської митниці Державної митної служби України. Відправляли товар з Варшави. Надалі контрабанду продавали на території України за готівку або криптовалюту, без сплати податків до Державного бюджету.

Правоохоронці провели санкціонований обшук в рейсовому автобусі «Варшава – Київ», який після завершення митного оформлення прямував на в’їзд в Україну. Виявили коштовні годинники вартістю від 1 до 3 млн грн, підвіски, браслети, запчастини до годинників тощо. Загальна вартість вилученого складає 12,4 млн грн. Один з каналів поставки товарів контрабандним шляхом ліквідовано. 
Підозрювані, ознайомившись із зібраними у кримінальному провадженні доказами, визнали свою провину та ініціювали перед стороною обвинувачення угоди про визнання винуватості, окрім основаного покарання також визначено застосування спеціальної конфіскації в дохід держави предметів контрабанди на суму понад 12 млн грн.
#БЕБ
Про великі досягнення БЕБ на Волинській митниці
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Миру, фінансової стабільності, розумне керівництво!
#податки #новини
Кабінет міністрів Таїланду ухвалив податкові заходи, які звільняють операції із цифровими активами від податку на прибуток строком на п'ять років. Це рішення спрямоване на підтримку інноваційної економіки та розвиток крипторинку.

Ключовим нововведенням стане звільнення фізичних осіб від податку на прибуток із капітального приросту від операцій із цифровими активами — за умови, що такі операції здійснюються через операторів, які підпорядковуються Комісії з цінних паперів та бірж (SEC).
Нові правила діятимуть з 1 січня 2025 року до 31 грудня 2029 року.

Уряд очікує, що ініціатива:
сприятиме прозорості на ринку цифрових активів;
підтримає розвиток технологій та інновацій;
забезпечить стабільне зростання економіки;
принесе додаткові податкові надходження — щонайменше 1 млрд батів у середньостроковій перспективі.

За словами представників уряду, ці заходи допоможуть залучити іноземні інвестиції, пожвавити внутрішнє споживання та створити підґрунтя для запровадження інших форм оподаткування, зокрема ПДВ на криптовалютні транзакції.

Таїланд став однією з перших країн, яка сформувала чітку податкову політику у сфері цифрових активів. Крім того, податкова служба країни вже адаптує свою діяльність до стандартів прозорості ОЕСР, аби ефективніше контролювати криптовалютні операції.
#ДПС #Кадри #напмпишуть
Давайте повернемося до 17 червня 2025 року — дня, коли у Верховній Раді відбувся показовий виступ майбутнього Генерального прокурора Руслана Кравченка.

Тоді Руслан Кравченко зробив заяву щодо своїх майбутніх планів на посаді, зокрема:

«Щодо справедливості – вона повинна бути і стосовно прокурорів. З командою ДПС, на завдання Президента, в цьому році отримали + 50 млрд грн. Знаю, що народні депутати обіцяли прокурорам вирівняти зарплату. Прошу виконати обіцянку.

Необхідні кошти –  це мінімальний відсоток від того перевиконання плану, якого досягла наша команда. 

Особливо цинічно це звучить на фоні того, що протягом усього часу перебування Руслана Кравченка на посаді голови Державної податкової служби України, з регіонів надходили численні сигнали, що зарплати рядових працівників податкової не покривають навіть базові потреби — на їжу, оренду житла, ліки. У цих умовах говорити про "справедливість" як про підвищення зарплат виключно прокурорам — це публічне знецінення тисяч працівників ДПС, завдяки яким і стало можливим це саме "перевиконання плану".

Здавалося б, далі вже нікуди. Але виявилося — можна.

Леся Аркадіївна, у Вас такий самий підхід до своїх колег?
Forwarded from Середич.info
📌джерела повідомляють , що сьогодні призначено на «тверду посаду» заступника директора Департаменту правового забезпечення КОСІЧ ДАР’Ю ВАЛЕНТИНІВНУ 📑

📌до цього її «тверда» посада називалась «заступник начальника управління-начальник відділу»

📌відтак Дарʼя Косіч залишається в.о.керівника Департаменту правового забезпечення Державної податкової служби України
2025/07/04 05:00:21
Back to Top
HTML Embed Code: