Telegram Group Search
Після крайнього відео на ютубі про карабін на базі АК від WBP у нас відбулися певні оновлення по цьому екземплярі.

Ми замінили стоковий приклад на приклад від "Крук". А кронштейн замінили на аналогічний швидкозємний того ж виробника. Швидкозємний кронштейн подарував нам підписник пан Микола, за що ми щиро йому вдячні.

Міняти щось в ньому необхідності більше не вбачається. Вийшов функціональний (як на цивільну зброю) карабін.

Якщо ви збройовий маніяк - вам такий ствол у колекції зайде. А якщо новачок - то в якості першої одиниці краще обрати щось інше, можливо на платформі AR-15.
Магазини для набоїв калібру 5,45 мм

1. Польща (WBP)
2. Московія (Концерн "Калашников")
3. США ("Magpul")
4. Україна ("Fire On")
5. СРСР (ТОЗ)
На даний момент мабуть найбільша проблема цивільного АК у калібрі 5,45 - це набої. Точніше їх ціна. У мисливських магазинах ви знайдете скоріше за все лише ось такі набої Hornadi зі США. Вартість одного коливається в діапазоні 50-60 грн. І не всюди вони будуть в достатній кількості.
Іноді можна натрапити і на таке ублюдство, вироблене в Тулі. Воно дешевше, але виготовлене дітьми сатани. За якість сказати важко, оскільки ми їх ще не пробували. Та й, будьмо відверті, епоха перебування цих набоїв на українських прилавках закінчилася.
Магазини до АК під набої калібру 5,45 мм виробництва СРСР. Зліва - ТОЗ (Тула), справа - Ижмаш (Іжевськ). Приналежність до заводу-виробника можна встановити по характерному маркуванні.
Ще один цікавий екземпляр, який трапляється на фронтах - це набої калібру 5,45 мм виробництва Norma Precision, завод яких знаходиться в місті Саванна, штат Джорджія, США.
Енгельс, Саратов, Бранськ, Казань, Тула.

Гарно горить.

Нафтобази, завод боєприпасів, аеродром.

Хіба могли українці мріяти рік тому про такі результати українських дронів?
Магазини для AR-15 під набої 5,56 мм.

1. США (MFT)
2. США ("Lancer")
3. Україна ("Fire On")
4. Польща (FB "Łucznik")
5. США ("OKAY")
6. США ("Colt")
7. США ("Magpul")
Дені Арчер - герой наших юнацьких років - головний персонаж стрічки 2006 року "Кривавий Діамант". Рекомендуємо всім до перегляду.

https://youtu.be/gmqUNfflw3s?si=Tz01RHFCGoFnNSka
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Чи можна перевірити магнітом набої? Є поширена теорія, що всі армійські набої магнітяться, а цивільні - ні. У нас є дещо відмінна думка з цього приводу. І ми зараз наочно покажемо чому.
Сьогодні долучаємося до збору для легендарного 49 окремого штурмового батальйону "Карпатська Січ". Це військове формування, з яким тісно пов'язана значна частина нашого бойового шляху.

Наші побратими потребують надійного захисту від ворожих дронів та розвідки. Саме для цього потрібен 6-канальний заміб РЕБ.

Загальна вартість – 145 000 грн.
Наша частина – 95 000 грн.

Без РЕБа сьогодні вкрай складно. Це засіб, який суттєво збільшує шанси протидіяти радіокерованим дрогам ворога.

Куди переказувати:
https://www.privat24.ua/send/26a23
5168752104317469

https://send.monobank.ua/jar/5jkAVpyShb
4441 1111 2005 3446
PayPal: [email protected]

Малих донатів не буває. Кожна гривня може працювати на смерть ворогам.
Дякуємо смоленському ППО. Без них ця ніч була б не така епічна для мешканців цього міста.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ми не стібемося. Обстрілювати ракетами засобів ППО власні житлові квартали - ці хлопці вміють і практикують.
За цим хаосом у Смоленську москалі намагаються приховати справжню мету атаки СОУ. Очевидно, що ціллю удару був не кіоск з пивом, а авіаційний завод. По ньому також прилетіло, кадри наслідків чого не складно знайти в мережі.

Завод працює безпосередньо на військо - виробляє компоненти, зокрема до ракет.
Війну завершить не іноземний президент, а український стрілець на полі бою. Іноземна допомога чи навпаки - можуть лише вплинути на тривалість та кількість втрат. Передумов, що війна закінчиться за 100 днів - немає.
Десь почули про БЗВП для студентів у вищих навчальних закладах. Ідея на перший погляд хороша. Але наразі складна у реалізації. Більшість інститутів не забезпечить навіть елементарної матбази у вигляді ММГ. Про компетентний викладацький персонал взагалі важко говорити.

Воно безумовно потрібно. Однак чи знайде умовна "Львівська Політехніка" кошти на придбання макетів зброї, які коштують ой як немало? І їх треба не два, не п'ять і навіть не двадцять для установи такого масштабу.

Нехай якимось магічним чином знайдуть ресурси. Навчати молодь мають не діди епохи афганської війни. І не тіпи з першого дивізіону однієї відомої військової частини, які вважають адамантій справжнім матеріалом.

Є над чим думати. Але чи думатимуть люди, яким доручать цим займатися? Питання риторичне.
2025/01/26 03:27:22
Back to Top
HTML Embed Code: