group-telegram.com/natureenjoyers/1432
Last Update:
Я часто задаю собі питання, коли я завершу свою діяльність?
Коли і при яких обставинах те, чим я займаюся буде непотрібним?
І здається у мене є відповідь: я стану непотрібним, коли рівень ментального благополуччя нарешті по повзе вгору.
Адже я, як і подібні мені проекти, з'явилися як виклик на запит суспільства про альтернативу цифровому, індустріальному концтабору, в який з кожним роком все сильніше заганяють наших співгромадян.
Тільки у нас в Україні, за останні 5 років попит на, різного роду, психологів виріс на 30%!
З іншої сторони, американська асоціація психологів постановила, що школярі мали більше стрессу, ніж психічно-хворі люди у 1950-тих роках, ще у 2000-них.
А дослідження 2017-того показує, що більше 70% підлітків віком від 13 до 17 років, визнали, що для них тривожність - це серйозна проблема.
І цей тренд не спадає.
На мій погляд. Будь - що, чим ми займаємося в житті немає сенсу, якщо в результаті, ми відчуваємо себе нещасними. Це є яскравий симптом сурогатної діяльності (по Качинському), і замість того аби вийти із порочного кругу, люди як правило, змінюють одну сурогатну діяльність іншою, залишаючись тим самим у індустріальній системі.
Як я вже казав, в такому випадку, слово людина, можна замінити будь-яким синонімом механізму, чи частиною коду загальної програми споживацтва, бо ви цінується не як жива система, а як платежоспроможна одиниця, тобто ваше благополуччя залежить від того, як вдало ви підлаштовуєтеся під індустріальну систему.
І індустрії, в звичному їм стилі відповідати проблемою на проблему, дають здавалось би рішення на виклик кризи психічного здоров’я - антидепресанти.
#стаття
💚Natureenjoyers🖤
BY Go outside, touch the grass
Share with your friend now:
group-telegram.com/natureenjoyers/1432