Telegram Group Search
Там КСД викотили чергові оновлення обкладинок Кінґа, звичний уже мікс ші та мінорного фотобашу, моя воля я б це все пустив в утиль і почав би з чистого аркуша, щонайперше повернувши "ґ" на місце і організувавши підсерії з його багатотомних творів, які до цього надаються.
Але також це мене смикнуло поцікавитися, а які обкладинки Кінґа вважають улюбленими на Заході, тож майте деяку добірку.

Тобто так, стилістика 70-80-х, нмд, найкраще би працювала для українських видань, хоча б через те, що у нас в історії книжкового дизайну нічого подібного до наведеного не було і це сильно вирізняло би автора.
І ще ось є гарний пост про еволюцію обкладинок Кінґа крізь десятиліття. Ну а якщо вам і того мало, ось сайт, який хвалиться десятьма тисячами обкладинок короля жахів.
Я ще робитиму якийсь оглядовий пост по найкращих обкладинках року (західних звісно), але раптом щось стукне і покажу українські, які мені сподобалися найбільше)
А поки дивіться яка милота: мічіґанський бібліотекар проводить щорічний конкурс найкращих форзаців/нахзаців! Це те, що з'єднує обкладинку палітурованих книжок із паперовим блоком і там зазвичай заливка кольором чи й взагалі білі.

І, оскільки американська традиція усталює суперобкладинку як стандарт, то є нагорода і за найкращу палітурку-під-суперобкладинкою.

Спеціяльно нічого не показуватиму, ось форзаци/нахзаци, а ось обкладинки під суперами.
А в коментарях чекаю на ваші улюблені форзаци і нахзаци.
Майк Міньола поділився свіжою роботою з підписом

Not sure if the red caps on those mushrooms make this a Christmas painting but this year this as close as I’m going to get.

І я з ним повністю згодний.
Хто цей молодий Зібров, цікаво вам? А це на Нью Йорк Таймз виклали розмову з Тедді Бленксом, шрифтовим дизайнером, відповідальним за титри до Носферату і Барбі, серед инших:

I’m often not paying attention to my surroundings. I’m paying attention to the letters on signs around me. I also notice bad type. Life is simpler when you don’t notice poor design.— говорить Бленкс і я розумію, що це тупо про про мене.

Робота шрифтового дизайнера/каліграфа для кіно в Україні, в силу недостатньої розвинености у нас, власне, кіна і розуміння того навіщо там шрифтовий дизайн, маловідома, я пригадую тільки роботу легендарного вже Богдана Гдаля для фільмів Довбуш, Гуцулка Ксеня та Чорний Ворон.

І це теж круто.
Янек Коза намалював і мої підсумки року.
Тримайте трохи поезії. Вірш Браяна Білстона «Голки»
Міг би перекласти, але ви і так все бачите.
цей таймлайн
Михайло Маркін
"Чужий Санта", ( кераміка)
10 × 9 × 5 см.
Новий рік заїбав.
Сильний твір, багато можливих підтекстів.
Автор — Ніколас Ґаланін, перевірив, він з алеутів, аляскінські індіянці.
А не продала б русня Аляску Штатам, уже б здихав на Курщині.
Загубив один блютузний навушник у власній хаті з точним розумінням де, що і коли робив. М'язова пам'ять, що вийняв його з вуха сам, щоб краще чути — є. Візуальний образ місця, куди поклав — є.

Шукаю другу годину, нема.
#моєвперше.
Початок року минає натурально так.

Що у вас?
2025/01/07 00:05:57
Back to Top
HTML Embed Code: