Telegram Group Search
Цікаво скільки видань до завтра напишуть про «США зняли санкції» щодо АЕС в Угорщині без фактчекінгу контексту інформації. 

Просто, копіюючи заяву угорського міністра, якому було дуже вигідно так презентувати інформацію на тлі падіння рейтингів партії. І москалям, які кожні 6 місяців спекулюють на одній і тій самій темі з генеральним дозволом на окремі транзакції в рамках контрактів, які не підпадають під санкції. І скільки не писати — наше медіа поле ведеться на це.

Завтра зроблю детальний допис (він генерально готовий, але там його треба ще на орфографію трохи вичитати, а в мене батарейки трохи сіли та й на завтра щось треба в резерві мати для контенту🫠)

По секрету скажу – там не було санкцій. Більш того розрахунки по цій АЕС дозволені в ЄС і жодного разу не блокувались. Навіть є генеральний виняток, щоб не було юридичних різночитань (тлумачень), бо об'єкт не підпадає під санкції. Більш того будівництво ведуть французькі компанії. Але кому це цікаво.

🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram
🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✙Resurgam✙
Цікаво скільки видань до завтра напишуть про «США зняли санкції» щодо АЕС в Угорщині без фактчекінгу контексту інформації.  Просто, копіюючи заяву угорського міністра, якому було дуже вигідно так презентувати інформацію на тлі падіння рейтингів партії. І…
Про «зняття санкцій» з АЕС в Угорщині 🇭🇺

Не можна зняти те, чого не було. Санкцій на АЕС «Пакш», розбудовою якої займається «Росатом» і цілий ряд європейських підрядників, — не було.

Тож як АЕС пов'язана із санкціями?

➡️ Напередодні завершення своєї каденції, 21 листопада, Байден ввів додаткові санкції проти Московії, які зачепили «Газпромбанк».

➡️ Через «Газпромбанк» Угорщина виконувала розрахунки з підрядниками, які були далеко не тільки московськими. Санкції ж на банк заблокували ці розрахунки, і відповідно — кошти на рахунках. Це призвело до затягування розрахунків.

➡️ Тобто на саму АЕС «Пакш» прямих санкцій введено не було, але наслідком санкцій проти «Газпромбанку» стало блокування можливості прямих розрахунку за чинними контрактами.

Далі нам важливо ознайомитися з принципом введення санкцій⤵️

Принцип базується на тому, що санкції мають блокувати нові контракти, але не блокувати виконання поточних договірних зобов’язань, особливо якщо це не підпадає під чинні інші санкції.

Так діє і ЄС щодо відмови від енергоресурсів Московії: блокує нові контракти і шукає юридичні підстави для розірвання старих, або чекає на їх завершення, не подовжуючи.

Так робила і Україна щодо транзиту московського газу через свою територію до Європи. Тому лише з початку 2025 року, коли завершився контракт, ми припинили транзит.

Такий принцип. Подобається це чи ні, але сила контрактів — основа сучасного світового порядку.

➡️ Саме через цей принцип системно з 2022 року кожні 6 місяців у нашому інформаційному полі з’являлися статті «Байден зняв санкції». Пригадуєте? Це коли йшлося про продовження виключень для розрахунків за раніше підписаними договорами, але ЗМІ маніпулювали, подаючи це як «зняття санкцій» (тобто відступ від минулої політики, якого-то і не було).

Чи хочеться, щоб блокувалося все й одразу? Так, хочеться. Але так не буде, бо навіть ми, країна, що зазнала агресії з боку московії, продовжували виконувати договірні зобов’язання до кінця 2024 року.

Але повертаючись до теми: Байден ухвалив санкції, але розгляд виключень для виконання поточних договорів технічно «поклав на адміністрацію Трампа».

➡️ Дочекавшись інавгурації Трампа 🇺🇸, Угорщина наприкінці лютого 2025 року офіційно звернулася до США з проханням про виняток, посилаючись на чинні договірні зобов’язання, принципи застосування санкцій та заблоковані транзакції. Зокрема — для розблокування платежів на встановлення понад 43 000 паль, що вже були частиною договірного зобов’язання.

Якщо відкинути особисте ставлення до уряду Орбана — його звернення є раціональним і базується на принципах рішень, ухвалених у 2022–2024 роках. Це просто ще один приклад з того самого переліку винятків, який кожні 6 місяців подовжується, оскільки стосується чинних договорів, що не підпадають під санкції.

Так звідки ж узялося формулювання «зняття санкцій»?

А це — із заяви міністра МЗС Сіярто, який, на тлі падіння рейтингів своєї партії, прагне показати результати у максимально переможному світлі й підкреслити контакти Угорщини з Трампом.

Тут цікавіше інше — чому так довго адміністрація Трампа не погоджувала прохання угорців?

Є небезпідставна теорія, і тут я погоджуюсь, що скинули в коментарях, що Будапешт погодився «прокидати Кремль» і після добудови АЕС купуватиме ядерне паливо для своїх атомних станцій у США — зокрема, для радянських реакторів ВВЕР. Як це вже робить Україна.

Більше того, фінансування розширення АЕС у Пакші здійснює Кремль, який сам фінансує 80% будівництва (10 млрд євро). Тобто Кермль не заробляє, а навпаки — витрачає.

Чому так?

Це як із автоматичною зубною щіткою — основний дохід компанії не з продажу, а з обслуговування: заміни насадок (які будуть не раніше 2035 року). Але проблема в тому, що американська Westinghouse навчилася замінювати паливо в радянських реакторах своїм — і робить це успішно в Україні. Але це так, до загального розуміння.

А поки що станом на зараз: «зняття санкцій» США з Московії — немає. Формулювання «США зняли санкції» — цілком маніпулятивне.

P.S. Трохи про санкції — у коментарях👇

Resurgam Приєднуйся
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✙Resurgam✙
🇦🇿Азербайджанська криза для москви загострюється? 💬 Якось нещодавно потрапила цікава інформація в руки, де провідні московські пропагандисти висловлювали доволі нетрадиційно агресивні тези у бік Азербайджану. Це викликало в мене певну аналітичну цікавість…
🇦🇿 Нове коло конфлікту в московсько-азербайджанських відносинах

Після збиття московією азербайджанського літака відносини між Баку та Кремлем різко загострилися. Напруги додало і те, що московія відмовляється повноцінно визнати провину, а путін — вибачитися, як того вимагає Алієв.

У минулому дописі, який називався "Азербайджанська криза для москви загострюється?", ми завершили на тому, що Алієв дав путіну час на ухвалення рішень щодо вибачень та компенсацій.

Тоді я підкреслював, що в азербайджанській політичній системі, побудованій на патріархальному лідерстві (влади «батька»), для Алієва вкрай важливими є розкаяння та покарання винних у загибелі «дітей Азербайджану, дітей Алієва». Детальніше можна прочитати у згаданому дописі.

💬 Отже, Алієв у своїх зверненнях дав путіну час і як жест доброї волі «збирався відвідати 9 травня», де сподівався почути вибачення.

↪️ Московський диктатор проігнорував звернення Алієва. Тож напередодні 9 травня Алієв скасовує свій візит до Москви з доволі красномовним та показовим обґрунтуванням — внутрішні заходи з нагоди дня народження батька, Гейдара Алієва. Це стало чітким сигналом для Кремля: «час вичерпано».

↪️ Натомість, 27 червня сталася подія, яка може остаточно зруйнувати відносини між московією та Азербайджаном. Під час рейду московських правоохоронців — із доволі сумнівним приводом у справі двадцятирічної давнини — було вбито двох азербайджанців, а кілька десятків — побито під час затримань.

Азербайджан надіслав офіційний протест і запит на роз’яснення, на що Кремль відповів, що це — «внутрішні справи».

➡️ У знак протесту Азербайджан скасував запланований візит до Баку заступника прем'єр-міністра московії Олексія Оверчука. Цей візит у московії розцінювався як спроба «згладити конфлікт».

➡️ Паралельно азербайджанська делегація відмовилася брати участь у роботі комісії Парламенту Азербайджану та Федеральних зборів московії з міжпарламентського співробітництва.

➡️ Також Азербайджан скасував усі концерти, фестивалі, виставки, вистави тощо, організовані московськими державними чи приватними установами.

➡️ Вранці 30 червня стало відомо, що азербайджанська поліція провела обшук в офісі «Sputnik Азербайджан».

↪️ Річ у тім, як я писав вище: Алієв як «батько нації», попри давні радянські зв’язки родини Алієвих із Кремлем, не може залишатися осторонь і не вимагати покарань. Бо він же «батько».

На тлі того, що зв’язки Туреччини з московією стають дедалі менш корисними, особливо з огляду на різні інтереси в Сирії та на Близькому Сході загалом, конфлікт із Азербайджаном у разі подальшого загострення може остаточно зруйнувати стосунки Кремля з тюркськими народами. А далі — вже різні цікаві геополітичні обрисування.

Тож старий допис "Чи може стати "Великий Туран" альтернативою тиску на московію?" набуває динаміки.

🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram
🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✙Resurgam✙
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✙Resurgam✙
🇦🇿 Нове коло конфлікту в московсько-азербайджанських відносинах Після збиття московією азербайджанського літака відносини між Баку та Кремлем різко загострилися. Напруги додало і те, що московія відмовляється повноцінно визнати провину, а путін — вибачитися…
🇦🇿 Схоже Азербайджан під час розмови президента Алієва з президентом ірану Пезешкіаном передав Тегерану свідчення Комісії Міллі Меджліса з боротьби з іноземним втручанням і гібридним загрозам про "безпрецедентну ворожу інформаційну кампанію". Мета якої була зіштовхнути країни Азербайджан та іран. 

Спецслужби Азербайджану відстежили вже понад тисячу акаунтів та надали звіт.  Здогадаєтесь чиї вони? Підказка - нещодавно одну дуже погану організацію накрили в Баку під керівництвом однією дуже неприємної персони схожої на бобра. 

Завтра про це поговоримо, бо це дуже цікаво. 

🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram
🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✙Resurgam✙
У кого є можливість підсвітити на Х приклади лицемірства дій США з озброєнням, буду вдячний.

По краплині суспільний тиск на Гегсета та Трампа має наростати. Їх цілком можна і треба продавлювати суспільним тиском.

Зробив невеликий допис https://x.com/resurgamhub/status/1940350704386007530?s=46

Resurgam Приєднуйся
✙Resurgam✙
💬 Контроль за переміщеннями ворога та своєчасне виявлення його маневрів на глибині 30–40 км — важлива складова бою. Але ворог теж на кожній конкретній ділянці по-різному адаптується для протидії. І відповідно наші військові вимушені в кожному конкретному…
#звіт

Завдяки нашій з Вами допомозі⤵️

➡️Розвідники з 118 ОБТрО 159 батальйону провели модернізацію комплексу «Валькірія» під специфіку виконання завдань.

➡️ А бійці з 68-ї окремої єгерської бригади імені О. Довбуша отримали тепловізійний Mavic 3T для додаткового винищення ворожої піхоти.

Бійці щиро дякують всім хто долучився до збору

🗒 Звіт з фінансової частини.

• Збирали
497 500 грн.
Фактично було зібрано 500 278 грн.
Сплачено — 312 750 грн (за модернізацію комплексу Валькірія) + 185 000 грн (Mavic 3T) + 1405 (комісії та доставка) = 499 155 грн

*Детальніше, що входило у модернізацію у рахунку, який додано у
коментарях, а також оплати👇

➡️ Залишок — 1123 грн. Даний залишок фіксуємо, його буде переведено в наступний збір з відповідним підтвердженням.

Всім ще раз дякую від себе та хлопців за допомогу

Resurgam Приєднуйся
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✙Resurgam✙
💬 Сила нашої з Вами спільноти, незалежно від будь-яких перепон, — не зраджувати традиціям і продовжувати допомагати нашим захисникам. ➡️ Тож до нас із Вами — нове звернення (а ще чимало звернень у черзі…). 25-й окремий стрілецький батальйон потребує 20…
#звіт

Завдяки нашій з Вами допомозі⤵️

➡️ 25-й окремий стрілецький батальйон вже отримав 20 од. FPV-8+ з батареями.

➡️ А бійці авіаційних комплексів 218-го окремого батальйону 125-ї окремої бригади територіальної оборони отримали 10 од. FPV-7 з батареями.

📷 На відео вже можете бачити як застосовують нашу з Вами допомогу для нищення ворога.👆

Бійці щиро дякують всім хто долучився до збору

🗒 Звіт з фінансової частини.

• Збирали
449 000 грн.
Фактично було зібрано 449 680 грн.
Сплачено — 324 000 грн (20 од. FPV8+) 125 000 грн (10 од. FPV-7) + 380 грн (комісії) = 449 380 грн

*Рахунки та оплати у
коментарях👇

➡️ Залишок — 300 грн. Даний залишок фіксуємо, його буде переведено в наступний збір з відповідним підтвердженням.

Всім ще раз дякую від себе та хлопців за допомогу

🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram
🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Низькі ціни на нафту наближають крах ще одного режиму із «вісі зла»

💬 Слідкуючи за цінами на світові енергоресурси, ми цілком природно концентруємося на тому, як це впливає на московію. А впливає гарно — навіть підвищення ціни на нафту через ряд факторів, як-от 12-денна війна між іраном та Ізраїлем, не врятувало нафтогазові доходи московії.

➡️ Червень у цьому плані став найгіршим місяцем з січня 2023 року. Падіння у всьому: у загальних значеннях (-34% до червня минулого року), падіння в експортному податку, падіння в податку на видобування корисних копалин, падіння в доходах від продажу нафти, газу, СПГ.

🔄 Якщо до кінця року збережуться хоча б такі ціни, то, як і казав декілька місяців тому в інтерв’ю, дефіцит бюджету московії збільшиться до понад 5,5 трлн (зараз збільшили з 1,17 трлн до 3,8 трлн).

Щобільше, Мінфін уже в третьому кварталі використає весь обсяг (4,8 трлн) запозичень, призначений на 12 місяців. Але про це детально поговоримо іншим разом.

Але є один режим із вісі зла, який ще більше залежний від ціни на енергоресурси — і це іран 🇮🇷

Якщо на московії нафтогазові доходи складають тільки третину, то в ірані — понад 60%. При цьому в частці експортних доходів, тобто критичної валюти, яка необхідна режиму, продаж нафти та конденсату складає 76% доходів.

Режим ірану інформаційно закритий, тому ми маємо обмаль інформації про процеси, але кризи помітні навіть за таких умов, і це дає розуміння руху.

Режим втрачає ресурси підтримувати навіть самого себе:

🛑Лише офіційна інфляція перевищила 35% за неповний рік (неофіційна 50-80%).

🛑До третини підприємств перервали виробничий цикл через брак електроенергії.

🛑Нестача електроенергії зупиняла зрошувальні системи, що вплинуло на врожаї та подачу води населенню.

🛑З початку року понад половина логістики країни стоїть через протести далекобійників, які виступають проти підвищення цін на пальне.

➡️ Подальше падіння цін на нафту, що є основним джерелом валюти ірану, пришвидшуватиме деградацію режиму через неможливість підтримувати самого себе, задовольнити свої ж потреби.

До речі, успішність ізраїльських операцій в ірані серед інших факторів пов’язують із такими:

➡️ Наявність розгалуженої системи інформаторів «за гроші», що збільшується з падінням доходів населення.

➡️ Нестача матеріально-технічного забезпечення армії через недофінансування. За однією з версій, велику кількість пускових установок ірану було знищено через такі фактори, як відсутність пального для передислокації та несправний стан через брак обслуговування. А брак обслуговування — відповідно — через нестачу коштів.

Дефіцит бюджету ірану вже зараз становить 21 млрд$ (на основі офіційної інформації) та 43 млрд — по факту, а рік ще не завершено.

➡️ Тож низькі ціни на енергоресурси збільшують темп деградації чинного режиму, а аргументи більш поміркованих еліт, які прагнуть послаблення санкцій, стають більш вагомими, особливо коли режим втрачає можливість фінансувати силовий блок, який і захищає цей режим.

* 🔗Цікавинка: за підрахунками, 51% доходів від продажу нафти йде на утримання Канцелярії аятоли та формувань, що підтримують його владу.

🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram
🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✙Resurgam✙
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✙Resurgam✙
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇨🇳 Що криється за китайською заявою про «не дозволимо московії програти»

💬 Коли виходять заяви подібного штибу, то завжди слід поставити прості питання. Тож, відповідаючи на ці питання, ми з Вами спробуємо зрозуміти саму сутність даної заяви.

Хто сказав? 

Цю заяву приписують голові МЗС Китаю Ван І. Але насправді прямих підтверджень даної заяви немає. 

➡️ Першоджерелом інформації є гонконзька South China Morning Post, яка належить китайській групі Alibaba. Тож, дана заява є непрямим цитуванням (інсайдом), що далі вже пішло у західну пресу. Тобто, навіть якщо така заява була, то Пекін не бере політичної відповідальності за неї, оскільки вона не є офіційною.

Як сказав? 

Подібна інформація на такому виданні не вийшла б без погодження з Пекіном. Це дає нам зрозуміти, що Китай хотів, щоб цю заяву почули й побачили, але, спираючись на перший пункт, він і хотів, щоб це було «неофіційно». Отже, щоб залишалась можливість за потреби списати цю заяву на «приватну думку».

Кому адресовано? 

З контексту новини заява адресована безпосередньо Брюсселю. Не США, не Україні й навіть не московії. На це вказують всі контексти: як те, що новина виникла довкола «перемовин з Урсулою фон дер Ляєн», так й інші фактори, які розглянемо далі.

Які події відбулись, що виходять за рамки звичайного та які могли спровокувати до заяви/дії?

Є три незвичні події:

➡️ 1.  Неймовірна інтенсифікація контактів Китаю з ЄС. 

💬 Лише за останній час: Європейський комісар з торгівлі Шефчович зустрівся з китайськими віцепрем’єром; міністр торгівлі Китаю Ван Веньтао зустрівся з комісаром Шефчовичем; міністр МЗС Ван І проводить тур Європою (27 червня — 6 липня), під час якого, окрім зустрічей з нац.урядами, провів перемовини з Каллас, Коштою — "колективною Урсулою фон дер Ляєн".

➡️ 2. 10 липня голосування довіри до Урсули ф-д Ляєн. 

На каналі є стаття «Помста Китаю: Пекін замовив Урсулу фон дер Ляєн». У ній я частково поділився даними власного OSINT щодо того, як через європейські лобістські фірми Китай намагався не допустити тоді обрання Урсули ф-д Ляєн. Пекін вважає Урсулу ф-д Ляєн «антикитайською».

➡️ 3. Саміт ЄС — Китай. Вирішальний саміт китайсько-європейських відносин 23-24 липня, де Брюссель планує поставити питання руба: «Чи є Китай ворогом для ЄС?»,— як у контексті торгівлі, так й безпеки. 

➡️ Китай, на тлі власних проблем, не зацікавлений у погіршенні відносин з ЄС, як з головним торгівельним партнером. Тому Пекін уникає цього саміту. Сі знайшов причину його не відвідувати. Але це все одно не звільнить Китай від питань, які там будуть поставлені.

Тож як заява про «недопустимо поразки московії» пов’язана з цими контекстами?

🔗 Пов’язаність №1 — Китай з одного боку намагається знайти формат уникнення/зменшення негативної реакції Європи від співпраці Пекіна з московією. 

🔗 Пов’язаність №2 — з іншого Китай не любить Урсулу. Заява зроблена на основі перемовин між Ван І й "колективною Урсулою" підкреслює, що Урсулу вони вважають перепоною, або невдалим агентом для перемовин. Умовно Пекін демонструє: поки буде Урсула «Пекін не сприятиме вирішенню безпекової проблеми Європи». Це —тиск на те, що має відбутись 10 липня.

🔗 Пов’язаність №3 — Оскільки дуже малоймовірно, що Пекіну та іншим вдасться повалити Урсулу ф-д Ляєн, то Китай цією заявою підвищує власні стартові перемовні позиції напередодні саміту 23-24 липням. 

Якщо перевести на спрощену мову, Пекін каже🗣: «З такими США без нас Ви (Європа) не вирішите безпекове питання. А ми не дозволимо московії програти (важливо — не сказано, що сприятимемо перемозі)».

➡️ А далі, 23-24 липня, буде уточнювальне питання від Китаю: «Але все ж таки для цікавості: чим і скільки готові заплатити за нашу допомогу?». 

Ймовірно, Китай на важливих перемовинах запропонує формулу: «Торгівля в обмін на безпеку» — і тому підвищує «фактор безпеки» (посилюючи даними сигналами "небезпеку"), щоб отримати більше в питаннях «торгівлі».

Це, навпаки, підкреслює, що Китай "готовий торгуватися", адже зазвичай йому не властиво відкривати власні наміри як у заяві.

🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✙Resurgam✙
💬 Виконання доходів навіть у зміненому бюджеті московії під питанням: компанії перестають вчасно платити податки.

➡️ На 2025 рік кремлівські урядовці планували отримати 30,2 трлн рублів ненафтогазових доходів (податків, мит та іншого). Цей показник на 2,2 трлн вищий за план на 2024 рік. 

Ріст ненафтогазових доходів на 2025 Кремль планує забезпечити підвищенням податків ⤵️

🛑Збільшення корпоративного податку з 20 % до 25 %.

🛑Збільшення мит на видобуток: залізна руда (+15 %), калійні добрива (+130 %), Фосфатні добрива (+100 %).

🛑Підвищення туристичного податку. 

🛑Підвищення утильзбору (на 20%).

🛑Підвищення штрафів ПДР на 25-50%. 

Та інше.

Але вагома частка економістів стверджує, що навіть підвищення податків не дозволить виконати план надходжень. На тлі гальмування економіки наприкінці 3-го кварталу під питанням може постати і виконання ненафтогазових доходів, які до цього постійно зростали.

🔄 Через падіння нафтогазових доходів московія вже була змушена скоротити дохідну частину бюджету на 1,8 трлн рублів — тобто зменшити з 40,3 трлн до 38,5 трлн. 

➡️ Але останні дані свідчать, що, ймовірно, через невиконання вже ненафтогазових доходів після 3-го кварталу доведеться знову зменшувати дохідну частину бюджету. 

💬 Так, дані Рахункової палати московії демонструють, що вже за перший квартал 2025 року заборгованість компаній за страховими внесками (соціальне страхування + медичне) збільшилась майже вдвічі порівняно з аналогічним періодом 2024 року — з 179 млрд до 352 млрд рублів.  

Накопичена заборгованість за внесками складає 12,5% від 2,8 трлн внесків у страхові фонди за перший квартал.

🔗 Московські аналітики зазначили, що при збереженні тенденції накопичення податкової заборгованості за страховими (соціальними) внесками наприкінці року Пенсійний фонд буде вимушений звернутись до уряду з проханням додатково покрити розриви, понад вже передбачені у поточному бюджеті.  

➡️ В іншому випадку Пенсійний фонд не матиме ресурсу покрити частку базових соціальних гарантій — як-от пенсія, соціальні виплати та медичне страхування. 

На тлі того, що 2/3 ФНБ виснажено, а 1/3, що залишилась, призначена для покриття періодів низьких цін на нафту, то будь-які додаткові, непередбачені бюджетом витрати — це шпагат. 

Шпагат, бо паралельно уряд уже рік не може знайти кошти на реагування на найбільшу  кризу з 90-х у вугільній та автомобільній промисловостях.

🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram
🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🫂Щиро дякую спільноті, яка підтримує мою діяльність. Ваша моральна, інформаційна та матеріальна підтримка дозволяє мені й нашій з Вами спільноті рости.

🩵Окремо дякую патронам з Base by mono та Buymeacoffee — це та підтримка, яка дозволяє мені стабільно планувати "бюджет розвитку" та проєкти, а також перекривати незаплановані видатки, що виникають час від часу у волонтерстві.

З розвитком виникає все більше нових видатків, які необхідні на підтримку поточної  діяльності. Ця підтримка дійсно цінна, оскільки дозволяє повністю планувати проєкти та реалізовувати їх незалежно. 

Уся діяльність, яка вже є і яка буде презентована наприкінці липня та в наступні місяці, реалізована завдяки Вашій підтримці. 

💬 Жодних грантових, державних чи інших коштів тут немає — і це дозволяє діяти абсолютно незалежно, керуючись власною фантазією, без обмежувальних рамок. Ну і поки що це дозволяє відмовлятись від будь-якого виду реклами — як на каналі, так і на сайті.

➡️ Тож, якщо у Вас є бажання та можливість долучитися до підтримки Resurgam — буду щиро вдячний. Це дозволить розвивати спільноту й надалі, а також забезпечувати себе запасом трав’яного чаю, який заспокоює мої нерви та сприяє частішій появі у коментарях, бо інколи я просто хочу розбити ноут чи вити на місяць — а чайок заспокоює нерви:). 

Base by monohttps://base.monobank.ua/6PuaMkgMfnFqP7#subscriptions 

Buymeacoffeehttps://www.buymeacoffee.com/Resurgam/membership

Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3hF2fNr1uf

Номер карти — 4441111125887962

PayPal[email protected]

*Увага, якщо при підписці на MonoBase ви не знайшли де знаходяться "бонуси" за підписку, повідомте мені про це в бот @Resurgamm_bot. Знайти бонуси, відповідно до рівня підписки, можна через меню "Мої винагороди" в своїй Базі.

🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram
🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2025/07/06 19:08:26
Back to Top
HTML Embed Code: