Telegram Group & Telegram Channel
🤼🔥 Українська збірна з пляжної боротьби успішно завершує сезон за підсумками останнього етапу світової серії та чемпіонату світу

💙💛 Наші борці та борчині здобули низку нагород у фіналі змагань, який приймав хорватський Пореч.

🥇🥈🥉 У ваговій категорії до 60 кг серед жінок весь п'єдестал за українками. Переможницею стала Анастасія Кравченко, срібло у Софії Бордінських, бронза - Софії Кушнір.

🥇🥉 Золото у вазі до 70 кг здобув Олексій Борута. Бронзова медаль у цій категорії також у українця. Призером став Іван Семенов.

🥈 У вазі до 50 кг другу позицію посіла Вікторія Слободенюк.

🥈🥉 Ще один подвійний український подіум і у вазі до 70 кг серед жінок - срібло у Оксани Кухти, бронза - Олени Нікітінської.

🥉🥉 Бронзовими призерами також стали Олексій Яковчук (до 90 кг) та Олександр Вересюк (90+кг).

За підсумками виступів на всіх етапах серії визначилися призери чемпіонату світу з пляжної боротьби.

🥇🥇🥇 Чемпіонами світу стали: Анастасія Кравченко (до 60 кг), Оксана Кухта (до 70 кг) та Олексій Борута (до 70 кг).

🥈🥈🥈 Срібні призерки: Вікторія Слободенюк (до 50 кг), Софія Бордінських (до 60 кг), Ірина Пасічник (70+ кг).

🥉🥉🥉🥉 Бронзові нагороди здобули: Алевтина Ляшенко (до 50 кг), Софія Кушнір (до 60 кг), Олена Нікітінська (до 70 кг), Іван Семенов (до 70 кг), Олексій Яковчук (до 90 кг).

🏆 Софія Бордінських також отримала приз за перемогу у номінації Top Technique!