Telegram Group Search
🪖 Що чекає рекрутів на базовій військовій підготовці. Пʼять історій

Хтось пішов у військо самостійно, а когось мобілізували в черзі за шаурмою або на виході зі станції метро «Дарниця». Попри це, усі рекрути однаково щодня виборюють майбутнє для України. Один із перших етапів цієї боротьби в новій ролі – обовʼязкова базова військова підготовка (БЗВП).

Віледж зібрав пʼять історій про те, чого рекрутам чекати на БЗВП. Питали їхні думки про навчання, баул і найнеобхідніші речі, смішні історії про позивні, харчування й вільний час, а також людей, які оточують у палатках, на полігонах і в окопах 👇
📚10 нових книжок жовтня

Зібрали для вас книги місяця та пояснюємо, чому їх варто читати👇
🫂❤️‍🩹 Як підтримати жінок, які чекають на коханих із війни

Недовоїн і недоцивільна – щось незрозуміле та загублене між двома світами: це реальність багатьох жінок, чиї партнери на війні. Ці жінки перевіряють телефон сотні разів на день, живуть між короткими дзвінками та повідомленнями, замовчують біль і втрачають звʼязок з оточенням.

Партнеркам військових присвячена вистава Pomitna, яку створила команда Uzahvati за ініціативи Veteran Hub.

Як краще зрозуміти почуття жінок, які чекають на військових, і як їх підтримати, розповідають фахівці платформи Rozmova👇
🪩 Віледж зібрав плани на вихідні. Тримайте гастрономічну підбірку:

🍕 Кураж Garage Sale

🍜 Попап ізраїльської й азійської кухонь

🍙 Попап з онігірі від закладу «Колобок Бо»

☕️ Природне звучання у SkvoSpace

🥔 Фестиваль дерунів у Squat 17b

Більше про ці та інші події у місті – читайте тут

Підписуйтеся на канал «Тестовий режим» – тут усі нові заклади, варті вашої уваги
🖼 16 виставок жовтня

Виставка переможців World Press Photo в Довженко-Центрі й фіналістів премії Future Generation Art Prize – у PinchukArtCentre, сім облич автора «Дівчинки з ведмедиком» у Національному музеї історії України й просто котики без концептуальних сенсів у Eye Sea Gallery: зібрали виставки, які варто відвідати в жовтні👇
📸 Дивись, хто прийшов на Кураж Garage Sale

Раз на рік «Кураж» об’єднує сотні українських брендів на великому розпродажі. Подія відбулася й цими вихідними, 12–13 жовтня, у гастрохабі Garage. На гостей чекали знижки від 30% до 80% на одяг та аксесуари від 250 брендів.

На «Куражі» також можна було зробити тату, фото чи відеопортрети за донейт, а ще покататися на дрезині від «Укрзалізниці». Зібрані кошти направлять на операції для пацієнтів Superhumans Center.

Шукайте себе на фоторепортажі з «Куража» й пишіть у коментарях, що купили 💬
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🕯 “We all need this.” Cafés that observe the daily minute of silence

Ми переклали розмову з українськими закладами про те, як і чому вони практикують хвилину мовчання, як це впливає на рутину щоденних завдань і як реагують гості, а також чому зупинитись і віддати шану часто виявляється не тільки даниною пам’яті, а й актом турботи про себе.

Діліться зі своїми англомовними друзями цим матеріалом 🙌
🎞 Не лише про війну. Найкращі українські та нідерландські фільми «Київського тижня критики»

«Фокус» – це щорічна програма «Київського тижня критики», де українські фільми показують кінокритикам іншої країни, і навпаки. Цьогоріч у фокусі Нідерланди.

Віледж разом із нідерландською кінокритикинею Лаурою ван Зойлен розповідає про найкраще з програми «Київського тижня критики» 👇
Один день у Ворохті. Віадук, чани, олімпійські трампліни та гори

Ворохта – селище в Івано-Франківській області, що розташоване між трьома гірськими хребтами. Раніше тут був гірськолижний курорт, але після побудови Буковеля, як кажуть місцеві, туризму у Ворохті почали «ставити палки в колеса». Неподалік від селища починається маршрут сходження на найвищу вершину України – Говерлу. Однак це не єдина причина приїхати у Ворохту.

Що робити (чи не робити), де жити та їсти і де гуляти – у нашому новому гіді 👇
🌆 Що таке грасрутс-ініціативи та як вони розвивають міста

Грасрутс-ініціативи – ті, що йдуть «знизу», від активних громадян, мешканців, спільноти – відіграють важливу роль у розвитку міст і зміцненні їхніх ком’юніті. Саме завдяки проактивності людей народжуються проєкти, що відповідають реальним потребам громади та мають потенціал змінити міський простір на краще.

За останні десятиліття грасрутс-підхід став популярним у багатьох містах світу – і тепер поступово поширюється в Україні.

Спробували дослідити грасрутс-ініціативи і розпитали про такі в Україні Єгора Матюхіна, засновника та голову громадської організації Street Culture 👇
♿️ Для побачень і класних фоток: гайд інклюзивними місцями від фотографки

Київ не можна назвати столицею доступності: тут купа бруківки, заклади часто не розглядають людей з інвалідністю як клієнтів, а водії громадського транспорту ігнорують його інклюзивні можливості.

Щоб люди з інвалідністю могли комфортно планувати маршрут свого робочого дня або відпочинок, Uklon разом із партнером Polis ua запустили «Uklon Інклюзивний». Він допомагає людям на кріслі колісному комфортно й безпечно їздити містом.

Запрошуємо на прогулянку доступним (і не дуже) Києвом і показуємо 9 must see місць для тих, хто тільки будує стосунки з містом 👇
👠 Яке в тебе стоп-слово? Зібрали гайд БДСМ-практиками

БДСМ – це секс-практика, коли зазвичай одна людина бере роль домінанта, а інша стає сабмісивом, тобто підкоряється. Під час практики можуть застосовувати фізичну силу чи словесне приниження. Але весь процес має бути безпечний, добровільний і приємний для партнерів.

З чого краще почати секс-практику, як розробити стоп-слова і що зараз відбувається з БДСМ в Україні, редакторка Віледжа Катерина Мельник запитала засновника простору Lovespace й організатора практичних лекцій з БДСМ Тараса Крупу 👇
🍩 Вечірка Punk`N`Roll, AdoptMe Days, попап «Світязький пончик»: зібрали події на 18–20 жовтня в Києві

Зібрали події, які варто відвідати в Києві вже цими вихідними. Серед них:

🍸 благодійне гостьове барменство в «Багряному»
📚 лекція та книжковий клуб у книгарні «Закапелок»
🎶 Івент Error 404 у клубі Keller.
🎭 У дворику на Подолі військовослужбовці пишуть п’єси й роблять ремонт. Як працює Театр Ветеранів

Якщо повернути в один із двориків, прогулюючись від Контрактової до Поштової, в одному з підвальних приміщень можна знайти Театр Драматургів. Зазираємо на Сагайдачного, 25-Г, у розпал робочого тижня й застаємо драматургів і ветеранів за цілком прозаїчним заняттям – встановленням генератора. Так, поміж написанням п’єс вони власноруч роблять у просторі ремонт.

Паралельно із запуском Театру Драматургів разом із «ТРО Медіа» тут думали над запуском Театру Ветеранів, де військовослужбовців планували вчити написання п’єс. Зараз уже готові показати перші результати: з 18 до 20 жовтня проведуть «Фестиваль перших п’єс» із читаннями робіт ветеранів.

Запитали в художнього керівника Театру Ветеранів, чому травма швидше сприяє, аніж заважає письму, і «як перетворити грубе на тонке»👇
👩‍⚕️ Тільки не Ozempic. Що робити з целюлітом, чи треба його лікувати та як це робити

Розбивають масажами, мажуть пекучим кремом, замотують у плівку та лікують пігулками – целюліт часто стає внутрішнім ворогом для багатьох людей. Але чи дійсно з ним треба боротися? І чи може ця боротьба бути ефективною.

Розпитали майстринь масажу Ганну Ропотілову й Ольгу Кузьменко про класичні й безболісні методи позбавлення целюліту, а з ендокринологинею Ілоною Ханько розібралися, що ми взагалі називаємо «целюлітом» і чому це насправді не він👇
2024/10/19 04:21:52
Back to Top
HTML Embed Code: