Telegram Group Search
Початок постом вище 👆

⁉️ Щодо
мотивації.
Луїджі із дитинства мав зміщення хребців, і стан сильно погіршив нещасний випадок під час занять серфінгом на початку 2022-го, після якого чоловік тиждень пробув у ліжку. Цього року він кидав другу рентгенівський знімок свого хребта із медичними гвинтами у ньому та писав на Reddit про операцію, що полегшила його симптоми, хоча й жалівся на постійний туман у голові та слабкість. Судячи з усього, це та політичні погляди Луїджі (антикорпоративні та антикапіталістичні) і підштовхнули його до вбивства гендиректора страхової компанії.
🗒 Зі слів мусорів, затриманий мав при собі невеличкий маніфест, що описує його світогляд, направлений проти корпоративної Америки. «Ці паразити заслуговують на це. Я вибачаюся за можливі чвари і травми, але це треба було зробити» — наводять цитати копи.
📗 Із цікавого для нас: Луїджі має сторінку на Goodreads, де цього року позитивно оцінював «Industrial Society and Its Future» Качинського, і написав відгук: «... коли всі інші форми комунікації не працюють, насилля необхідне для виживання. Вам можуть не подобатись його методи, але з його [Качинського] точки зору, це не тероризм — це війна та революція». Почитай повністю, класний відгук. До речі, там само, на Goodreads, Луїджі відмічав, що читав книги про хребет: про анатомію та як подолати хронічні болі.

🌈 Реакція в інтернетах та вплив.
Співчуття висловили UHC, урядовці та шокована сім'я Луїджі. Та, зненацька, багатьох американців не засмутила новина про вбивство. Хоча загиблий лишив по собі жінку та двох дітей, його професія та посада гостро вплинули на суспільну думку.
🥸 Ще до того, як Луїджі арештували, люди в мережі масово сподівались, що його не знайдуть: для багатьох він став народним героєм, тож люди не хотіли його арешту. У Нью-Йорку влаштувався конкурс двійників. І навіть спільноти TikTok та Reddit, які займаються пошуком злочинців по відкритим даним, всі як один відмовились братись за цей випадок саме через роботу жертви. Користувача Twitter, який теоретизував щодо маршруту вбивці та поділився інформацією з поліцією, почали травити як "пацюка".
👍 У некролозі компанії UHC прийшлося закрити коментарі, проте 122 тисячі реакцій, абсолютна більшість із яких «😆» — чудово демонструють ставлення читачів. Люди жартують, що вбивство Браяна Томпсона — не страховий випадок, та пародіюють довжелезні відписки страхових компаній. Про історії деяких жертв страхувальників, які тепер радіють від новини, можна почитати тут.
🫢 З іншого боку, деякі відомі люди непокояться... Дональд Трамп (молодший) закликав інтернет: «зроби свою справу і знайди цього хлопця». Бен Шапіро, на диво ще популярний коментатор, звинуватив якихось «ліваків» у радощах, назвав це «марксистською жорстокістю», зі страхом згадував «ліве насилля 1970-х», а пізніше заскиглив, що «неправильно стріляти у гендиректора страхової компанії, навіть якщо компанія вам не подобається» 🤭
🍔 Навіть заклади McDonald's у містечку Пенсильванії почали "нищити" негативними відгуками та оцінками — через працівника, який і викликав мусорів. У коментарях люди скаржаться на «щурів» у закладах: «від кухонних щурів вам стане зле, а ваша страховка цього не покриває». Поліція назвала працівника героєм та, ймовірно, виплатить йому $60,000 нагороди. Негативні відгуки сипались і на готель, у якому зупинявся Луїджі — бізнес співпрацює із поліцією. Ґуґл активно видаляє відгуки, яким менше тижня.
👀 За дивним співпадінням, інша страхова компанія передумала робити суворішою власну політику виплат по анестезії. Раніше вони вирішили, що не платитимуть пацієнтам, які надто довго перебували під наркозом під час процедур. Тепер вони стверджують, що їх не так зрозуміли, і вже розсилають по штатам сповіщення із конкретикою. Як вчасно!
👮 Поліція шт. Колорадо попереджає про можливих імітаторів, а у Чікаґо невідомі вивісили банер «Deny Defend Depose» та малюють графіті «kill your CEO»

💁‍♂️ Як казав один пост-мета-іронічний ютубер, «у нас лишилося ще років п'ять, поки вони не почнуть робити собі залізні черепа і завантажувати свою свідомість у мережу».
What time to be alive 🤯

ПЛЕМ’Я 🔥🐒
❄️ Зимове Сонцестояння! 🌥

🫥 Зі старінням цьогорічного Сонця та зменшенням світлового дня ми теж впали у своєрідну сплячку.
🌑 На північному сході України тільки-но відступили завірюхи, але Місяць не показується вже третю ніч і темрява поглинає все навколо вже з середини дня. І це із навалом життєвих справ, про які ми писали раніше.
☀️ Тож ми неймовірно чекаємо на молоде Сонце, що своїм магічним сяйвом принесе нам наснаги та сил. А вони нам знадобляться, бо щось надто давно тут не було довжелезних перекладів ідеологічних текстів. А таких текстів у нас чимало 👀

🥶 Попереду — чергові часи темряви, але життя Світла все переборе, день за днем. Сьогодні ми перетнемо екватор довгих ночей, тож далі буде краще. Зі святом всіх 😌

🔥 Сонце згоріло, хай запалає нове Сонце! 🌞

ПЛЕМ’Я 🔥🐒
Ми пережили цю ніч 😌

🔥🐒
🔬 Науковий прогрес потребує жертв. І, разом із людьми, зазвичай цими жертвами стають наші брати і сестри по Землі — ті нелюдські тварини, які не створювали цивілізації, але відчувають її наслідки не менше за нас.

🙊 Та що у цій індустрію здатні викрити історії мавпочок? Деякі із них загинули у застінках лабораторій, інші — скористалися можливістю вирватись на волю, хоча б ненадовго.

Про тварин, активістів та індустрію — у статті:

👉 Мавпяча втеча! Як працює розведення лабораторних тварин для дослідів та як із цим борються? 👈

ПЛЕМ’Я 🔥🐒
#НАрх_штудії
#НАрх_ідея

Немає ніякого сенсу святкувати штучну дату "нового року", відірвану від будь-яких природних циклів, модерну за своїм походженням, "освячену" хіба що культом споживацтва і грошей.

Натомість хочу поділитися з вами блискучою ідеєю, якої дійшли учасники клубу "Лібертарій" під час суботнього обговорення. В опорній статті Святослава Сідорова містилася дуже цікава думка: деякі сучасні біологи замість фікції "автономного організму" віддають перевагу вивченню симбіотичних суперсистем, якими є кожна жива істота.

Уявлення про "автономний організм", схоже, з'явилося в добу Просвітництва, в Європі XVII-XVIII століть, просто поруч із ідеєю "автономного індивіда (суб'єкта)" - однією з головних інтелектуальних облуд цієї доби. Власне, цей процес досліджував Мішель Фуко в "Словах і речах".

Однак так само, як наші тіла є симбіозом різних організмів, усе наше єство також є сим-біозом, сим-фонією, син-ергією Богів, Предків, оточуючих людей і нашого "я". Будучи наділені свободою волі, ми, тим не менше, міцно вплетені у Візерунок Всесвіту.

Як будь-яка річ насправді є результатом праці багатьох, а тому не може безумовно належати комусь одному [і в цьому сенсі власність є крадіжкою], наші думки, слова і вчинки також вільно продовжуються в інших людях і самі є продовженням свободи інших.

Якщо ви хочете підсумок профанного "року", то хай це буде він.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Для тебе ліс – масив зелений,
Великий топливний ресурс,
А знаєш, що цей ліс для мене? –
Сказать тобі я не берусь.

🌲🌳🌍
Минулого року ми анонсували запуск Бібліотеки Плем’я. Але прокрастинація взяла над нами гору, тож ми довгий час відкладали цю справу.

📖 Сонце вже набирає сили, але зимові дні все ще короткі. Тому зараз — влучний момент зайнятися самоосвітою 😉

🙈 Зізнаємося, що у нас неприпустимо мало ідеологічних книг у порівнянні зі травницько-ферментаційними 😅
📥 Та ти можеш допомогти нам це виправити! Надсилай книги або їх назви (ми знаємо, де їх здобути 🏴‍☠️) і ми додамо їх в Бібліотеку.

👂 Ми сподіваємося, що колись бібліотеки залишаться в минулому. І знання передаватимуться із уст в уста.
А поки…

Ставай начитаною лисою мавпочкою тут: 👇

📚 Бібліотека Плем’я 🔥🐒

P.S. На жаль, більшість книг англійською мовою. Сподіваємося книг українською ставатиме більше — в тому числі завдяки нашим майбутнім перекладам 😌

ПЛЕМ’Я 🔥🐒
2025/02/06 09:35:24
Back to Top
HTML Embed Code: