Telegram Group Search
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Українські боксери здобули шість медалей на турнірі в Казахстані🇺🇦💪🏽

Микита Засенок став срібним призером у ваговій категорії до 80 кг та отримав спеціальну нагороду «За волю до перемоги»🇺🇦🥈

Бронзові нагороди для україни вибороли Андрій Тишковець (до 51 кг), Олег Чулячеєв (до 57 кг), Ельвін Алієв (до 67 кг), Іван Сапун (до 80 кг) та Богдан Толмачов (до 92 кг)🇺🇦🥉
5 жовтня в місті Ізворань (Румунія) пройшов турнір з триатлону "Balkan Championship Izvorani"

Українці достойно продемонстрували себе!

На дистанції "Супер спринт"
Захар Цівковський - перше місце у категорії Кадети (14-15 років)🥇
Крилов Станіслав - друге місце в категорії Юніори ll (16-17 років)🥈
Гліб Якубець - третє місце в категорії Юніори ll (16-17 років)🥉

Ксенія Левковська стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи🥉🇺🇦💐

Вітаємо всіх спортсменів з результатами, бажаємо успіхів в майбутніх змаганнях!
Катерина Садурська здобула друге золото і встановила новий світовий рекорд🇺🇦🥇💐

На змаганнях з фридайвінгу у дисципліні «занурення без ластів» (CNF), спортсменка занурилась на глибину 80 метрів.

Попередній світовий рекорд — 78 метрів — також належав Катерині💪🏽

Вітаємо з неймовірним результатом!!!
🚴🇺🇦 Українські велоспортсменки повертаються з нагородами з міжнародних рейтингових змагань на треку в Угорщині

🥈🥈 Тетяна Ященко стала другою у перегонах із вибуванням та омніумі.

🥉 Третьою фінішувала українка у скретчі.

🥉 Ірина Шиманська
здобула бронзову нагороду у групових перегонах.

📸 Vígh Attila Photos

#велоспорт | @ukrsportbase
Заявка нашої збірної на матч проти Грузії.

Матч пропустять Тарас Степаненко та Владислав Кабаєв

Початок о 21:45.

Вболіваємо разом!🇺🇦
5-6 жовтня в Брно(Чехія) пройшов Кубок Європи з дзюдо(Кубок Європейських надій).

Наші юні спортсмени достойно виступили, та завоювали безліч нагород. В змаганнях приймали участь спортсмени до 15 років🇺🇦🥇🥈🥉

Загалом українська збірна виборола на цьому старті 14 нагород та перемогла у загальнокомандному заліку!

Повний перелік переможців - тут.

🥇-3
🥈-3
🥉-8

Вітаємо спортсменів, тренерів і їх команди!
Збірна України з футзалу посідає дев'яте місце у рейтингу ФІФА після чемпіонату світу-2024.

В оновленій таблиці, українці піднялися на три позиції, це найкраще їхнє положення у заліку.

У рейтингу жіночих збірних Україна втратила одну позицію — займає 13-те місце перед стартом відбору на перший в історії чемпіонат світу.