Telegram Group Search
‼️1358 звільнених і 11 обмінів: Координаційний штаб затвердив звіт за підсумками роботи у 2024 році.

Підсумкове засідання відбулося під керівництвом голови Координаційного штабу Кирила Буданова.

➡️У вступному слові очільник ГУР МО зазначив: “Рік, що минув, був для нас непростим, але результативним. Зокрема, звільнено з неволі на 356 людей більше, ніж у 2023 році, Координаційний штаб почав офіційно працювати з родинами цивільних, утворена Рада Координаційного штабу, у процесі створення – громадська рада. За нашої ініціативи подовжені терміни реабілітації та супроводу звільнених з російського полону, сталося чимало інших важливих змін”.

Заступник голови Коордштабу Андрій Юсов представив детальний звіт про діяльність Штабу у 2024 році: кількість проведених консультацій, групових зустрічей, опрацьованих запитів, взаємодію зі ЗМІ, міжнародну та адвокаційну діяльність, роботу Інформаційної системи Штабу та Особистого кабінету для рідних та близьких.

💬“Показники роботи Штабу в 2024 році суттєво зросли, – відзначив Андрій Юсов. – Зокрема, залучення родин до Особистого кабінету, кількість наданих послуг. Налагоджено роботу регіональних центрів Штабу у Львові, Вінниці, Харкові, Миколаєві. Під час перемовин вдалося домовитися про повернення втричі більшої кількості тіл наших Захисників. Це свідчить про те, що вдається більш успішно проводити пошук та перемовини”.

Розглянули також низку важливих та проблемних питань діяльності Координаційного штабу: зокрема, внесення змін до Положення про Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, взаємодію з міжнародними гуманітарними організаціями, а також інтенсифікацію обміну інформацією із залученими до діяльності Коордштабу організаціями та структурами.

Секретар Координаційного штабу Дмитро Усов підкреслив, що запроваджена Штабом система роботи із захисниками, цивільними та членами родин передбачає повний спектр соціального захисту, правового та психологічного супроводу.

💬“Згідно зі змінами до Положення про Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, зокрема для формування узгоджених позицій утворена Рада Координаційного штабу як керівний орган. Також передбачено, що для виконання окремих завдань в областях посилюється представництво та утворюються місцеві робочі групи Коордштабу. Наразі опрацьовуємо документи, що регулюють діяльність Громадської ради представників громадських об'єднань”, – зазначив Дмитро Усов.

☝️Були згадані також успіхи окремих проєктів Координаційного штабу: “Люди майбутнього”, “Хочу жить”, “Хочу к своим”, “Хочу найти”. Зокрема, йшлося про те, що проєктом “Хочу найти” зареєстровано понад 50 тисяч запитів від російських родин про зниклих безвісти військовослужбовців армії країни-загарбниці.

На підсумковому засіданні були присутні представники Сил безпеки та оборони, міністерств та відомств – членів Координаційного штабу, Офісу Президента, Офісу Генерального прокурора, РНБО, народні депутати.

🔹Особистий кабінет
🔹Дорожня карта: цивільні
🔹Дорожня карта: військові
🔹Приймальні в регіонах
‼️ Координаційний штаб звертає увагу: прийом відвідувачів проводимо за попереднім записом.

Попередній запис дозволяє уникнути стояння в черзі, а консультантам дає можливість підготуватися до зустрічі та отримати всю необхідну інформацію заздалегідь.

📌 Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь по допомогу до найближчого до вас регіонального представництва Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

👨‍👩‍👧‍👦 Записатися на прийом можна за телефонами (лінія працює у робочі дні з 9:00 до 17:00):

🔹 Консультаційний центр Східного регіону (Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Сумська області) – м. Харків, вул. Космічна, 21
☎️ 0 800 300 176

🔹 Консультаційний центр Південного регіону (Миколаївська, Одеська, Херсонська, Кіровоградська області) – м. Миколаїв, вул. Нікольська, 37
☎️ 0 800 200 202

🔹 Консультаційний центр Центрального регіону (Вінницька, Хмельницька, Чернівецька, Черкаська, Житомирська області) – м. Вінниця, вул. Театральна, 15
☎️ 0 800 200 606

🔹 Консультаційний центр Західного регіону (Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Тернопільська області) – м. Львів, вул. Коперника, 17
☎️ 0 800 300 541

🔹Громадська приймальня Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у м.Києві (Київська, Чернігівська та інші області України)
☎️ 0 800 300 529
‼️ Для родичів полонених та зниклих безвісти військовослужбовців, а також незаконно позбавлених волі цивільних осіб, командою Координаційного штабу була реалізована можливість отримати офіційний Витяг з інформаційної системи.

Цей документ може стати в пригоді коли Вам, наприклад, необхідно надати інформацію органам влади або міжнародним організаціям, отримати підтвердження облікової категорії особи або ймовірного місця утримання в інформаційній системі з питань поводження з військовополоненими.

➡️ Відтепер Ви можете отримати інформацію, яку раніше отримували у відповідь на письмові звернення, в декілька кліків - достатньо увійти в Особистий кабінет та сформувати витяг.

Витяг міститиме актуальні дані про ймовірне місце утримання особи згідно з інформацією наявною в Інформаційній системі Координаційного штабу, облікову категорію, а також QR код, який використовується для перевірки автентичності документа.

Що потрібно для отримання Витягу?
🔹 Увійти в Особистий кабінет.
🔹 Переконатися, що у вас є доступ до справи військовослужбовця або цивільної особи.
🔹 Натиснути "Отримати витяг" на картці Захисника або цивільної особи.

Наші фахівці постійно вдосконалюють систему і роблять її ще більш зручною та корисною. Якщо у вас виникли питання або потрібна допомога, запитайте онлайн-консультацію в Особистому кабінеті.

Дякуємо за вашу довіру!

🔹Особистий кабінет
🔹Дорожня карта: цивільні
🔹Дорожня карта: військові
🔹Приймальні в регіонах
‼️У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами бійців 501-го окремого батальйону морської піхоти, що входить до складу 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

Із присутніми спілкувався представник Коордштабу, який детально розповів про періодичність подання у запитах на подальші обміни прізвищ Захисників, які належать до пріоритетних категорій, зокрема і про випадки, коли в полоні перебувають двоє чи більше людей з однієї родини.

➡️ Йшлося і про різноманітні маніпуляції та розповсюдження відвертої неправди, які здійснює ворожа сторона довкола таких перемовин, про пошук інформації стосовно місць утримання військовополонених та постійні переміщення їх з метою «засекречення» та про факти протизаконного засудження наших Воїнів до тривалих термінів ув’язнення за цілковито вигадані «злочини».

Також учасники зустрічі отримали відповіді на запитання індивідуального характеру, та ті, які виникли у процесі спілкування і стосувалися конкретних випадків та персоналій.

🔹Особистий кабінет
🔹Дорожня карта: цивільні
🔹Дорожня карта: військові
🔹Приймальні в регіонах
‼️Проєкт "Люди майбутнього" продовжує дарувати позитивні емоції! Запрошуємо дітей та дорослих у захопливу подорож до резиденції «Залізного Миколая»!

Що чекає на вас:
🔹30 хвилин казкової поїздки з анімацією та магією;
🔹Візит до резиденції самого Залізного Миколая;
🔹Танцювальний флешмоб від веселих «Papa Dance»;
🔹Святкові фото та море теплих емоцій!

Дата: 10 січня 2025 року
Час: з 18:00 до 20:00
Місце: Київська дитяча залізниця

У разі повітряної тривоги для дітей передбачено укриття, а групи супроводжуватимуть працівники залізниці. Не пропустіть можливість подарувати собі та дітям незабутнє свято у світі магії та чудес!

Реєстрація на подію - тут

Чекаємо на вас у світі «Залізного Миколая»!
2025/01/06 23:19:06
Back to Top
HTML Embed Code: