Telegram Group Search
Українцям є чим пишатися! 🇺🇦 Наприклад, «Костопільський завод скловиробів» (KZS Glass)

Підприємство займається виробництвом скляної тари для харчової, фармацевтичної та інших галузей. Нині вони — одні з провідних в Україні в цій сфері.

KZS Glass також рухається в бік зменшення викидів CO₂ в довкілля. Завод є одним із лідерів в Україні з використання склобою для виробництва флінт-скла, що дозволяє зменшувати викиди приблизно на 8000 тонн CO₂ на рік. Це важливо з точки зору експорту до ЄС.

Понад 800 млн гривень — саме стільки KZS Glass інвестував у розширення та модернізацію виробництва під час війни. Не менш вражає сума, яку підприємство сплатило у вигляді податків, — 600 млн гривень.

Також завод придбав нову газопоршневу когенераційну установку, яка дозволить не лише вирішити більшість питань із безпекою основного виробничого процесу, а й значно збільшити обсяги виробництва завдяки технології електропідігріву. Ввезти обладнання на територію України підприємство змогло без сплати мита та ПДВ, що суттєво здешевило покупку.

Це стало можливим завдяки рішенню держави скасувати ввізні мита і ПДВ на енергетичне обладнання, щоб бізнес мав можливість підготуватися до зими.

А ще, попри намагання росії знищити нашу енергетичну систему, підприємство знайшло вихід. KSZ Glass став першим в Україні склозаводом, який встановив власну сонячну електростанцію. Це чудовий приклад того, що енергонезалежність — запорука стабільності бізнесу.

Пишаємось нашим бізнесом 💪
🇺🇦🏦 До програми «Національний кешбек» долучився банк Credit Agricole

Відтепер клієнти цього банку зможуть отримувати від держави компенсацію 10% за покупки товарів українських виробників, які доєднались до програми.

*Усі в плюсі. Українські виробники отримуватимуть додатковий попит на свою продукцію, споживачі — кешбек, який зможуть використати, зокрема, на оплату комунальних послуг.

Credit Agricole — це вже 16-ий банк-учасник програми.

Про те, як оформити картку Національний кешбек — тут: https://www.group-telegram.com/zroblenoinua.com/304
Українці отримали майже вдвічі більше Національного кешбеку за листопад, у порівнянні з жовтнем 💰🇺🇦

232 млн гривень — саме стільки кешбеку отримають українці за купівлю товарів українського виробництва за листопад.

Середня виплата зросла з 97 до 116 грн на людину.

Кількість отримувачів кешбеку також збільшилася — маємо 800 тис. нових отримувачів, порівняно з жовтнем. Разом — майже 2 млн людей.

☝️ Кошти кешбеку не оподатковуватимуться.

🧓🏻🧔🏻‍♂️ Серед учасників програми:

— люди до 45 років (60%);
— люди середнього віку (24%);
— люди старшого віку 60+ (16%).

Якщо ви хочете отримувати 10% кешбеку, водночас підтримуючи українських виробників, — як це зробити читайте тут: https://www.group-telegram.com/zroblenoinua.com/304

На сьогодні до програми приєдналося вже 1665 виробників. Кешбек доступний на 360 тисяч товарів українського виробництва.

Пам‘ятайте також, що до 40% коштів, які ви витрачаєте на українські товари, повертаються в економіку та допомагають забезпечувати наші Сили Оборони. *Усі в плюсі
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Я звертаюсь сьогодні до всіх, хто цінує Україну, береже свою державу, каже з любов’ю про неї: «Моя», не уявляє себе без України, де б не знаходився зараз. Всі, хто бореться за неї так стійко і так відважно вже більше тисячі днів. 

Це ви. Наші люди. Українці та українки. Всі, кому я дякую за цей 2024 рік. Нашим людям, що проходять усі труднощі з гідністю. Людям, для яких бути громадянами України – гордість. 

А для мене гордість – бути Президентом таких людей. Українців та українок, які доводять: жодні крилаті ракети не здолають народ, у якого є крила!
«Національний кешбек» у грудні: українці накопичили 436 млн гривень — це на 50 млн гривень більше, ніж виплачено за три попередні місяці разом узяті 💰🇺🇦

Це означає, що підтримка українських виробників серед українців лише посилюється.

Коли відбудеться виплата?

Виплата кешбеку за грудень та січень відбудеться наприкінці лютого 2025 року. Це повʼязано з особливостями бюджетного процесу.

Кількість виробників, що приєдналися до програми також зросла і наразі становить 1665. Кешбек доступний на 360 тис. товарів українського виробництва.

Якщо ви український виробник і також хочете долучитись до програми, — як це зробити читайте тут: https://madeinukraine.gov.ua/national-cashback#hero

Пам‘ятайте також, що до 40% коштів, які витрачаються на українські товари, повертаються в економіку та допомагають забезпечити наших захисників. *Усі в плюсі
У 2024 році програма «Гранти для переробних підприємств» стала справжньою підтримкою для бізнесу, який хоче розвиватися навіть у непрості часи. Держава виплатила 375 грантів на суму майже 1,8 млрд грн.

💡 Що це дає?

Нові робочі місця, сучасне обладнання та більше можливостей для зростання. У жовтні Уряд ще й спростив умови: тепер гранти доступні навіть для підприємств із зон активних бойових дій.

Тепер отримувач гранту може створити 5 робочих місць і має свободу самостійно вирішувати, як формувати команду.

🍽 Ця програма відкриває нові перспективи для багатьох галузей: від харчового виробництва до текстильної та деревообробної промисловості.

Ініціатива є частиною політики «Зроблено в Україні», яка доводить, що у складні часи український бізнес здатний створювати якісні продукти та розвиватися.

💻 Подати заявку можна тут: https://diia.gov.ua/services/grant-na-pererobne-pidpriyemstvo
Індустріальні парки — важливі осередки розвитку української економіки. У 2024 році держава виділила рекордні 1,1 млрд грн на підтримку 15 таких парків! 🚀

Що це означає?

🔧 34 нові проєкти інфраструктури — це дороги, електромережі, водопостачання.
🏭 Близько 25 підприємств уже працюють або скоро запустяться (виробництво агропродукції, деревини, машин і не тільки).
📈 Кожна гривня державної підтримки залучає 5-6 гривень інвестицій!

Ось кілька прикладів:

🛤️ Коростень (Житомирська область) — нова дорога.
🔌 БФ ТЕРМІНАЛ (Закарпаття) — електромережі та залізниця.
🚰 Сигнівка (Львівщина) — нові системи водопостачання.

Загалом в Україні вже зареєстровані 100 індустріальних парків! Вони допомагають зростати економіці, створювати робочі місця та збільшувати експорт виробництва.
єОселя позитивно вплинула на темпи зростання будівництва, виробництва будматеріалів та податкові надходження 🏡

Учасником програми є кожен п’ятий забудовник, а податкові надходження зросли у 2,2 рази (у першому півріччі 2024 року, порівняно з аналогічним періодом 2023 року).💰

📈 Будівництво в Україні зросло на 23,8% за 9 місяців 2024 року.
За позитивним внеском у зростання ВВП єОселя посідає друге місце серед програм «Зроблено в Україні».

єОселя позитивно впливає на детінізацію будівельного ринку, адже долучитися до програми можуть лише ті забудовники, які працюють прозоро та в межах правового поля.
5,5 млрд гривень для мікро- і малого бізнесу: програма «Власна Справа» сприяє зміцненню економіки! 💰

За два з половиною роки дії грантової програми «Власна Справа», яка є складовою політики «Зроблено в Україні», держава інвестувала 5,5 млрд грн у розвиток мікро- і малого підприємництва.

Тільки у 2024 році понад 11000 українців отримали гранти на суму 2,7 млрд грн для старту або розширення свого бізнесу.

Завдяки програмі:

▪️ 23000+ підприємців отримали фінансову підтримку.
▪️ 43000 нових робочих місць створено по всій країні.
▪️ Кожен п’ятий грантер відкрив новий бізнес, а решта розширили свої можливості та вийшли на нові ринки.

Серед найпопулярніших напрямків — переробна промисловість.

Держава підтримує підприємців, надаючи гранти від 50 до 250 тис. грн через портал Дія. Підтримка доступна і для початківців, і для досвідчених підприємців.

Подробиці про програму на сайті: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota
1 000 000 000 гривень Національного кешбеку накопичили українці зі старту програми

Із цього мільярда — 606 млн гривень було накопичено за грудень-першу половину січня. Програмою активно користуються вже 4,7 млн громадян.

Коли відбудеться виплата?

Виплата кешбеку за грудень та січень відбудеться наприкінці лютого 2025 року. Це повʼязано з особливостями бюджетного процесу.

До програми вже доєдналися 20 банків-партнерів, 1672 виробників, а кешбек доступний на 355,4 тис. українських товарів.

Якщо ви український виробник і також хочете долучитись до програми, — як це зробити читайте тут: https://madeinukraine.gov.ua/national-cashback#hero

До 40% коштів, які витрачаються на українські товари, повертаються в економіку та допомагають забезпечити наших захисників. *Усі в плюсі
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦🔥Знамениті на весь світ всюдиходи SHERP — зроблено в Україні!

У цьому випуску Євген Синельников побував на їхньому виробництві та поспілкувався з творцями всюдихода. Як SHERP замінили гелікоптери в Африці та чому він кращий за Rolls-Royce. Дивіться повне відео на YouTube-каналі «Міста сили»
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
З Днем Соборності, Україно!
____
 
On the Day of Unity of Ukraine,
 
Glory to Ukraine!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Як грант змінив долю компанії «Сітка Захід Україна»

Компанія Сітка Захід Україна — це історія про стійкість, адаптивність і розвиток навіть у найскладніші часи. Завдяки державній грантовій програмі для переробних підприємств, що є складовою державної політики «Зроблено в Україні», підприємство отримало 8 мільйонів гривень для модернізації виробництва.

Що вдалося зробити:

✔️ Придбано протяжну машину для виготовлення дроту — тепер виробництво повністю автономне
✔️ Щодня виготовляється до 25 тонн дроту,
✔️ Створено 25 нових робочих місць, завдяки автоматизації частини важкої праці можуть працювати жінки

Раніше основний ресурс — дріт — надходив зі сходу України, але через війну логістика стала неможливою. Грант допоміг підприємству відновити стабільність і знизити залежність від постачальників.

До 30% продукції вже експортується в Польщу, Францію та Литву. “Сітка Захід” успішно презентувала свої розробки на міжнародній виставці в Німеччині й планує відкрити мережу офлайн-магазинів у Європі.

«Отримання гранту — це не просто кошти, це шанс перетворити кризу на можливість. Ми ризикнули, і тепер наш бізнес не лише працює, а й розширюється навіть у такий непростий час», — розповідають у компанії.

Ваш бізнес теж може отримати грант! Достатньо створити бізнес-план на умовах співфінансування і подати заявку через один із уповноважених банків. Деталі щодо отримання гранту для переробних підприємств — тут.
🇺🇦🏦 До програми «Національний кешбек» долучились ще чотири банки — OTP Bank, МТБ Банк, Банк Власний Рахунок та Idea Bank

Клієнти цих банків тепер зможуть отримувати 10% кешбеку від держави за покупки товарів українських виробників, зареєстрованих у програмі.

Ознайомитись з умовами програми можна тут https://madeinukraine.gov.ua/national-cashback/for-consumers

Загалом до програми доєдналися вже 20 банків.

*Усі в плюсі. Українські виробники отримуватимуть додатковий попит на свою продукцію, споживачі — кешбек, який зможуть використати, зокрема, на оплату комунальних послуг.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
💊 Болить голова? Показуємо шлях, який проходить до вас рятівна пігулка від «Дарниці», яку зробили в Україні

Євген Синельников побував на виробництві у фармацевтичній компанії. Дивіться повний випуск на YouTube-каналі «Міста сили».
2025/02/02 23:11:00
Back to Top
HTML Embed Code: