Telegram Group Search
✈️ Аеропорт «Бориспіль» від початку повномасштабної війни не може обслуговувати авіарейси. Але відчуття близького польоту тут зберігається та підтримується, бо аеропорт працює: проводить перепідготовку персоналу, різні заходи й узагалі тримається в тонусі.
Він – утілена ілюстрація ментального здоров’я, що показує, як не втрачати себе навіть у найскладніших умовах.

📍Тому саме тут сьогодні відбувся захід «Моменти стійкості щодень» з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров'я, який відзначають 10 жовтня.

Психологи центрів життєстійкості, молодіжних центрів, шкіл, медичні працівники та фахівці з інших сфер, які нині опановують основи психологічної допомоги в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», зібралися, щоб поділитися досвідом та інструментами підтримання стійкості цілої країни.

👉 Адже ментальне здоров’я – це і є стійкість. І вона не у відсутності життєвих ударів, а в здатності після них відновлюватися.
Дослідження, представлене під час заходу, показало: підвищений рівень стресу відчуває зараз майже кожен третій українець (36 %), 11 % мають високий рівень стресу, 40 % – помірний, 13 % – низький.

📈 Водночас дослідження засвідчило, що 73 % українців мають чималий ресурс стійкості: 35 % є стійкими, ще 38 % – радше стійкими.

Але як цей рівень підтримувати, а ще краще – підвищувати?

Програма ментального здоров’я має відповіді: «формула стійкості» складається з фахової підтримки якнайближче до людини, яка приходить в особі місцевого лікаря чи соцпрацівника. А також із власної обізнаності й навичок самодопомоги, яких навчає, зокрема, комунікаційна програма «Ти як?».

🫂 Однак є ще один обов’язковий складник стійкості. Це людяність.
Уважність до оточення, чуйне ставлення до кожного як до вірогідного носія важкого досвіду, спричиненого російським вторгненням (що насправді так і є).

Тож кожен, хто надає сьогодні психологічну допомогу, опановує її самостійно, навчає інших, є надважливим «агентом стійкості» для всієї країни.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🗓 Розмова в широкому колі про формулу стійкості українців, присвячена Всесвітньому дню ментального здоров'я. Говорили й про фахові інструменти його підтримання, і про навички самодопомоги, і про цінності, що допомагають вистояти.

👉 Під час заходу презентували новий продукт, створений у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», – Моментал. У ньому – 365 ідей для щоденної підтримки ментального здоров'я. Щоб піклування про психологічний добробут стало щоденною звичкою українців.
🇺🇦 Напередодні Дня міста-героя Гостомеля відвідала місцевий центральний стадіон, який відновила Фундація. Під час російської окупації він, як і багато будівель навколо, зазнав варварських пошкоджень.

📍Після звільнення Київщини люди почали повертатися додому. Сьогодні тут проживає вже понад 6200 дітей, зокрема й ВПО.

Ми вирішили відновити улюблене місце тренувань для юних гравців. Дати друге дихання стадіону вдалося завдяки підтримці футбольного клубу «Баварія» (Мюнхен) та Баварської промислової асоціації 🇩🇪 за сприяння Посольства України в Німеччині.

👉 На стадіоні ми відновили пошкоджене поле, освітлення й табло, відремонтували внутрішні приміщення, облаштували нові мініполя, повністю відбудували трибуну.

Також вдалося додати стадіону яскравого акценту у вигляді сучасного муралу. «Більше ніж футбол» – така назва роботи українських художників, братів Сергія та Віталія Грехів. Під їхнім кураторством свої малюнки та автографи на муралі залишили також гравці місцевої дитячої футбольної команди «Фенікс».

Рада сьогодні познайомитися із цими стійкими юними спортсменами та їхніми тренерами. Назва «Фенікс» справді дуже їм підходить, адже після звільнення міста команда одразу повернулася до тренувань.

⚽️ Разом з нами до юних футболістів завітали кумири – гравці ФК «Динамо» Денис Попов, Володимир Бражко та Крістіан Біловар.

Всі ми сподіваємося й навіть упевнені: оновлений стадіон стане місцем цікавих матчів, численних перемог і дасть країні нових зірок футболу!
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
⚽️ Побувала на гостомельському стадіоні, раніше пошкодженому росіянами, а нині відновленому Фундацією. Зустрілася з художниками – братами Сергієм і Віталієм Грехами, які з дітьми з футбольної команди створили на стадіоні мурал.

Тепер тут гратиме у футбол іще більше дитячих та юнацьких команд. Дякую гравцям ФК «Динамо», що долучилися до поїздки, а партнерам проєкту – «Баварії» (Мюнхен) та Баварській промисловій асоціації – за фінансову підтримку та розуміння, як важливо повертати в громади життя.
2024/10/12 21:18:59
Back to Top
HTML Embed Code: