Telegram Group Search
‼️У Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з родинами бійців 63-ої окремої механізованої бригади, що входить до складу Сухопутних військ Збройних Сил України.

З родичами полонених та зниклих безвісти Оборонців спілкувалися представники Коордштабу, командування Сухопутних військ ЗСУ та військової частини.

➡️Одне з питань стосувалося внесення додаткових відомостей про військовослужбовця до відповідних реєстрів, у разі коли члени сімей отримали таку інформацію з різних джерел. Варто зауважити, що про всі нові дані стосовно Захисника слід повідомити Координаційний штаб, зокрема через Особистий кабінет.

Також обговорили механізми комунікації родин з військовою частиною. Йшлося, серед іншого, про отримання окремих документів, у тому числі витягів з актів службових розслідувань та інформації про місце й обставини зникнення бійця. Слід зазначити, що військова частина може надати родичам лише ті документи, які не мають обмежень в доступі.
‼️Координаційний штаб в межах проєкту "Люди майбутнього" запрошує дітей, молодших братів та сестер військовополонених, цивільних незаконно позбавлених особистої свободи, зниклих безвісти внаслідок російської збройної агресії, дітей полеглих Героїв взяти участь у навчальному таборі в Карпатах.

➡️ІТ-Camp "Код майбутнього" пропонує пізнавальні тренінги, навчальні та розважальні заходи, творчі майстеркласи.

Вік дітей: 14-17 років

📌Місце проведення: с.Ясіня (Закарпатська область)
Дата: 4-9 жовтня.

🔹Проживання в готелі та харчування для учасників табору - безкоштовно.

🔹На дітей чекають найкращі ментори та тренери. Переконані, що табір принесе дітям велику кількість позитивних емоцій та користі.

Реєстрація на навчальний табір ІТ-Camp "Код майбутнього" - тут
‼️З ініціативи ГО «Берегині 77» у Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з родинами зниклих безвісти та полонених бійців 77-ої окремої аеромобільної бригади, що входить до складу Десантно-штурмових військ ЗСУ.

З учасниками зустрічі спілкувалися представники Коордштабу, Офісу Омбудсмана та військової частини.

➡️Обговорювали застосування наявних та пошук нових інструментів і механізмів, які використовує Україна для визволення наших Захисників із ворожої неволі, та процес формування запитів для продовження перемовин про наступні обміни.

Учасники зустрічі дізналися, які повноваження має Офіс Омбудсмана, як налагодити з ним продуктивну комунікацію, і які документи треба додавати до письмових звернень.

Представник військової частини відповів на численні запитання, які стосувалися конкретних випадків, ситуацій та військовослужбовців, пояснив, як і навіщо відбуваються службові розслідування, звідки береться інформація про перебування військового в полоні, і за яких умов ці відомості вносяться в Особистий кабінет.
‼️Представники регіонального центру Координаційного штабу у місті Вінниця провели зустріч з об'єднанням родин військовослужбовців Сил територіальної оборони ЗСУ.

З родинами також спілкувались представники командування 120 ОБрТрО, регіонального управління Сил ТРО «Південь» та Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

➡️ Одним із ключових питань зустрічі були алгоритми підготовки та проведення обмінів полоненими, пріоритетність важкохворих та поранених військовослужбовців. Також мова йшла про комунікацію з військовими частинами, зокрема порядок отримання родинами витягів із службових розслідувань.

Крім того, обговорили механізми пошуку інформації щодо зниклих безвісти та полонених, можливого місця їхнього перебування, умов утримання та стану здоров'я.

Наприкінці зустрічі, представники Координаційного штабу надали індивідуальні консультації та відповіли на запитання від рідних Захисників.
‼️Команда Східного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими спільно з Харківською субмісією МКХЧ провела у Харкові зустріч з родинами зниклих безвісти та полонених військовослужбовців.

На зустріч були запрошені представники Національної поліції України та ОТЦК та СП в Харківській області.

➡️ Під час зустрічі обговорили питання пошуку і повернення з полону зниклих безвісти та полонених військовослужбовців, зміни статусу у військовій частині в разі підтвердження країною-агресоркою перебування бійця у полоні, отримання витягу з реєстру безвісти зниклих за особливих обставин, а також процесу ідентифікації та репатріації тіл.

Родини також цікавилися питаннями виплат грошового забезпечення, соціальних гарантій, пенсійного забезпечення, отримання щорічної грошової допомоги від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Окремо обговорили механізми комунікації з правоохоронними органами та з офісом Омбудсмена України, а також роботу міжнародних організацій, які задіяні в процесі підтвердження перебування в полоні.

Представники Координаційного штабу надали особисті консультації, а також роз’яснили інформацію про порядок реєстрації Особистого кабінету, його функції та особливості.

Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь по допомогу до Східного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у м. Харків, вул. Космічна, 21, тел. 0 800 300 176 (лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00).
‼️Представник Координаційного штабу взяв участь в акції на підтримку зниклих безвісти та полонених Захисників, а також цивільних українців, що утримуються в російській неволі. Близько тисячі людей вийшли на Майдан Незалежності у Києві щоб нагадати про своїх рідних та близьких, які зникли безвісти чи потрапили в полон під час захисту країни від російської агресії.

➡️В мирній акції взяли участь сім’ї Захисників з різних частин Сухопутних військ, ДШВ, ТрО та інших підрозділів Сил безпеки та оборони. Учасники тримали в руках плакати з інформацією про своїх рідних та закликами про підтримку.

Представник Коордштабу виступив з промовою та підтримав родини зниклих безвісти Захисників, а по завершенні заходу надав індивідуальні консультації за запитами.
2024/09/21 23:37:17
Back to Top
HTML Embed Code: