Telegram Group Search
Дональд Трамп послабити Росію та завершити війну в Україні – Як розбити Євразійську вісь?

На The Atlantic Ніл Фергюсон і Гаррі Халем написали статтю про те, як Трамп може досягти миру в Україні.

Незважаючи на допомогу Заходу, українська армія перебуває на межі виснаження. Російські війська продовжують наступ, а перспективи довгострокового опору без додаткової підтримки є примарними.

США мають значний інтерес у збереженні незалежності України, оскільки це запобігає подальшій агресії Росії у Східній Європі. Втрата України може поставити під загрозу країни Балтії, Польщу та навіть Румунію.

Росія не використовує переговори для досягнення реальних компромісів, а лише як інструмент для затягування часу, зміцнення позицій і розколу союзників. Тому Трампу слід уникнути сценарію, за якого припинення вогню стане лише паузою для Росії, а не реальним вирішенням конфлікту.

Польща, Фінляндія та країни Балтії, мають бути активно залучені до переговорів, оскільки вони демонструють високу відданість підтримці України.

Також США мають застосовувати вторинні санкції проти китайських компаній, які співпрацюють з російською військовою промисловістю.

Початок переговорів не повинен зменшувати тиск на Росію, а навпаки, має посилювати його. США мають використовувати чотири основні напрямки: посилення тиску на Близькому Сході, руйнування євразійських партнерств Росії, підтримка європейської оборони та протидія Китаю.
Сігай
Дональд Трамп послабити Росію та завершити війну в Україні – Як розбити Євразійську вісь? На The Atlantic Ніл Фергюсон і Гаррі Халем написали статтю про те, як Трамп може досягти миру в Україні. Незважаючи на допомогу Заходу, українська армія перебуває на…
Для цього Трампу слід зробити наступне:

Збільшити поставки зброї, далекобійних засобів, для проведення ефективних контратак і ударів по російській території. Забезпечити ресурси для української армії, щоб вона могла утримувати свої позиції та завдавати втрат російським військам.

Розширити санкції режиму, включаючи нові обмеження для російської економіки.

Застосувати політику максимального тиску на Північну Корею (Трамп це вміє), яка постачає Росії артилерійські снаряди та військову допомогу. Запровадити санкції проти Грузії через її нещодавнє повернення до проросійської політики та посилити підтримку опозиції в Білорусі для ослаблення режиму Лукашенка, ключового союзника Москви.

Трамп має працювати на зменшення впливу Ірану, який допомагає Росії обходити санкції та підтримує її у війні. Використовувати Ізраїль для обмеження співпраці Росії та Ірану, що ускладнить військові операції Москви. Після Колапсу Асада, слід ослабити російську присутності в Сирії, яка є логістичним хабом до Африки, що підірве доступ Росії до її ресурсів.

Також Трамп має підтримати міжнародні ініціативи для обмеження доступу Росії до ключових економічних і дипломатичних платформ, паралельно розширюючи міжнародну підтримку України.
Forwarded from Новинач
Трамп став людиною року за версією Time
Пан виражає невдоволення, що Цукерберг задонатив гроші на кампанію Трампа, але не виражав невдоволення, коли адміністрація Байдена тисла на Meta, щоб блокувати інформацію про Хантера Байдена.

Також пан невдоволений, що Time назвало людиною 2024-го року людину, яка рік тримала увагу всього світу на політичному процесі в США (інших розваг мільярд), спровокувала кризу лідерства у партії опонентів і перемогла, коли опитування ставили на опонентку.

)
Forwarded from Бабель
Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вдруге поспіль очолила рейтинг Forbes «100 найвпливовіших жінок світу».

Вона стала першою жінкою на посаді президентки Єврокомісії. І цьогоріч її переобрали.

На другому місці опинилася президентка Європейського центробанку Крістін Лагард. На третьому — Джорджа Мелоні, яка стала першою жінкою — премʼєр-міністром Італії. Саме Мелоні запровадила політику щодо таких питань, як міграція та права ЛГБТК+. Цього року видання Politico визнало її найвпливовішою людиною Європи.

До цьогорічного рейтингу Forbes також потрапили співачка Тейлор Свіфт, Бейонсе та телеведуча Опра Вінфрі.

@babel
Сігай
Ох уж цей непрофесійний Трамп! Тримайся Америка, ми з тобою ❤️ Ото були ж професіонали Обама, Байден💪🏻 Ох уж цей Трамп🫠
“They claim this makes it impossible for me to get things done in Washington.I’ve got news for them: Washington doesn’t work.”

Excerpt From
Crippled America
Donald J. Trump
https://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewBook?id=0
This material may be protected by copyright.
"Демократи закликають Байдена обмежити повноваження Трампа щодо можливостей США здійснювати ядерні удари" - The Daily Wire

Двоє демократів у Конгресі закликали президента Джо Байдена підтримати законопроєкт, який обмежує повноваження президента віддавати наказ про превентивний ядерний удар. Сенатор Ед Маркі та конгресмен Тед Ліу, автори законопроєкту "Акт про обмеження першого застосування ядерної зброї", зазначили, що президент може віддати такий наказ лише за схвалення Конгресу або у відповідь на ядерний напад.

"Відмова від ініціювання ядерного удару без дозволу Конгресу зробить систему безпечнішою," — написали вони, наголосивши на необхідності законодавчого контролю для запобігання рішенням "однієї помилкової людини."

Критики законопроєкту звинуватили авторів у подвійних стандартах, спрямованих проти Дональда Трампа. "Вони не заперечували проти запуску ядерної зброї Байденом, але тепер хочуть обмежень?" — заявив Марк Гемінгвей з RealClearInvestigations.
🇫🇷 Новим прем'єром Франції став лідер центристської партії «Демократичний рух» Франсуа Байру, повідомили у Єлисейському палаці.
Влітку президент Франції Еммануель Макрон зустрічався з лідерами французьких партій.

Він відстоював свої заяви про можливість відправлення сухопутних військ в Україну, заявивши, що «ми не можемо дозволити собі встановлювати собі обмеження перед обличчям ворога, який не встановлює обмежень».

Новий очільник французького уряду, Франсуа Байру, повністю підтримав позицію президента.
"Тулсі Габбард має труднощі у завоюванні підтримки сенаторів перед боротьбою за підтвердження" - The Hill

Тулсі Габбард має труднощі під час зустрічей із сенаторами, що ускладнює її підтвердження на посаду директора національної розвідки. Джерела повідомляють, що її підготовка та досвід викликають занепокоєння серед законодавців.

Крім того, її зустрічі з Башаром Асадом і підтримка Путіна щодо війни в Україні додають проблем у здобутті підтримки. Також виникають питання щодо її позиції по FISA Section 702, який дозволяє США проводити спостереження за іноземцями.

Однак деякі сенатори, зокрема Марквейн Муллін, вважають, що Габбард може зібратися та виконати завдання, якщо швидко підготується.
Патрони, байміекоффіри та спонсори на Ютуб отримали передчасний доступ до відео про стратегічну автономію Європи. У відео намагання відповісти на кілька важливих питань.

Що це за ідея “Стратегічної автономії Європи”? Які виклики та ризики перед нею повстали? Чи зможе Європа стати незалежною від США та інших світових гравців? Які кроки Євросоюз вже почав робити? І головне для нас – чим Україна може бути корисною для цієї “Стратегічної автономії Європи”? Спойлер – багато чим.

На додаток до відео спонсори, патрони та байміекоффіри впродовж вечора отримають доступ до 50-хвилинної розмови з Георгієм Рябцуном, головний редактор каналу 12 зірок, коментарі якого активно використовуються в основному відео. (Підписатись на “12 зірок” можна тут: https://www.group-telegram.com/XIIsterne)

Отримати завчасний доступ до цих відео можна підтримавши вихід нових відео. За це ви також отримаєте доступ приватної спільноти, і звісно доступ до більш ніж години унікального контенту про падіння комунізму в Європі (Чехословаччина, Угорщина, Німеччина, Доктрина Трумена, Берлінський мур).

📹Спонсорство в Ютуб: https://www.youtube.com/channel/UC82Og8iAxpmExsykm2nHyTA/join
🎨Патреон: https://www.patreon.com/denyssihay.com
☕️Байміекоффі: https://www.buymeacoffee.com/denyssihay.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Реальне фото. Інфа сотка
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Donald J. Trump
Президент Аргентини Мілей приїхав до Італії, щоб взяти участь в маніфестації «Атрею», яку Мелоні започаткувала наприкінці 1990-Х років.

Це івент для консервативної молоді, який з масштабуванням фігури Мелоні також стає чимось більше.

Так от, Мілей приїхав і на додачу, отримав від Мелоні італійське громадянство, тому що має італійське коріння.
Номінований (але ніхто інший на цю посаду і не претендує) на посаду спецпредставника по Україні і рф Кіт Келог в ефірі фокс Ньюз каже: війна України та рф через декілька місяців буде завершена. Вони втомились вбивати один одного.

І анонсував візити до України та росіі для уточнення переговорних позицій.
Гарантії безпеки обговорюються, але це зброя, гроші, демократія (натяк зрозумілий?) та відсутність корупції. І от, миротворчі місії.

Звісно, вони намагаються трохи переграти самих себе у прогнозах щодо завершення війни, недооцінці України, тому занадто самовпевнено кажуть про це, але вже зараз вимальовують свої вихідні позиції, з якими нам треба працювати (а не казати в ефірі Карпяку про те, що ми ще можемо подзвонити і вмовити Байдена запросити нас в НАТО просто зараз. І це про реалістичні, а не завищені очікування щодо наших західних партнерів, які допрацьовують свій термін)

https://youtu.be/QN_SQgqcQNQ?si=sH8jflt8GmI31ThC
2024/12/30 19:24:33
Back to Top
HTML Embed Code: