Telegram Group Search
Перший рік на роботі я вирішила не мудрувати і записувала всі завдання (абсолютно всі, і домашні також) в один списочок в звичайному зошиті. Це було дуже зручно, бо я відмічала виконані завдання, а невиконані нагадували про себе кожного дня, коли я відкривала той списочок.
 
Така методика є зручною для поточних завдань, але із зустрічами, лекція, поїздками тощо такий список не працює, тому я активно почала користуватися Google Calendar. Десь пів року тому додала туди чоловіка і тепер він теж знає коли вся родина йде до перукарки. Вже подумую дітей додати, бо вони теж хочуть знати про наші плани наперед. В тому ж Google Calendar є функція Tasks, але вони чомусь не показуються на телефоні і вони дуже незручні, щоб їх переглядати.
 
Тому в мене виходить Google Calendar як портативний щоденник – я завжди знаю коли я можу призначити похід до лікаря через рік (так, тут записують і на через рік), або чи встигну я перебігти з одного корпусу в інший на дві різні зустрічі. А загальний список завдань – в зошиті.
 
Але коли ті зошити розмножилися (я туди записую не тільки завдання, але й зустрічі, конспекти лекцій тощо) і їх стало вже 4, то стало важче слідкувати за завданнями. В мене не було часу їх переписувати з одного зошита в інший, тому деякі завдання просто забулися… Мабуть, вони були не такі важливі, якщо забулися, але все одно шкода. Тому через рік роботи я вирішила змінити свою організацію…
Вирішивши змінити підхід у фіксації завдань, я спочатку звернулася до електронних помічників. Думаю: все й так на компʼютері, то й завдання можуть там бути!
 
Знову начиталася купу всякої інфи про ці штуки і вирішила спробувати Evernote. Безкоштовна версія не ахті, звичайно, але й купувати те, що може мені не сподобатися, я не буду. Мене причарував той факт, що тут можна зберігати все: є і календар (синхронізується з Google Calendar), і список завдань (згрупувати можна як душа забажає – по дням, по темам, по кольорам), і папки, куди можна підвʼязувати вордівські доки, таблиці, посилання на сайти тощо.
 
Короче, почала експериментувати і не сподобалося… Так, добре, що можна в одну папку скинути абсолютно все (нотатки, посилання, файли, відео тощо), але в безкоштовній версії тільки 1 (Карл!) папка :) Календар мені не сподобався, бо вже звикла до лейауту гуглівського, а завдання теж потрібно постійно відкривати якось окремо… Короче, не задовольнив мене цей Evernote, хоча я його ще не видалила і думаю, може, колись повернуся до нього :)
 
Другим експериментом для мене став Memtime. Програма, що відслідковує скільки часу ти витрачаєш в яких програмах на компі. При чому, що можна встановити проміжок часу (я зробила 5 хвилин) і воно дуже точно фіксує все, що ти робиш в цей час на компі. Блін, виявилося, що я могла 2 години відповідати на імейли в Outlook, або 2 години дивитися відосики на YouTube, щоб знайти що показати студентам про юдаїзм!

Ця програма допомогла мені зрозуміти, що майже кожну хвилину свого робочого часу я реально працюю! Раніше в мене було враження, що я довго сиджу в соцмережах. Нічого подібного! Соцмережі – це лише вишенька на торті. Коли я побачила, що часто працюю більше 8 годин на день, або працюю без перерви на обід, то мені аж жалко себе стало :) Короче, Memtime мене не організував, але хоча б дав зрозуміти, що я повинна відпочивати! І цей відпочинок не якесь там guilty pleasure, а заслужена мною штука!
 
Зʼясувавши, що електронні щоденники не підходять такому динозавру, як я, та будучи переконаною, що писати ручками краще, ніж друкувати на компі, я знову почала дивитися інтернет в пошуках нової системи організації своєї роботи :)
В жовтні цього року мій вибір зупинився на організації завдань за допомоги Post-It notes :) По-перше, це красиво. По-друге, це кольорово. По-третє, це весело!
 
Я знайшла методу, де ти на стіну клеїш ті стікери і відповідно бачиш the big picture :) При чому у відео рекомендували пріоретизувати завдання по кольорам (типу, червоні – дуже важливі і треба зробити зараз, а зелені – можуть почекати). А ще по дням тижня. Стікери легко клеїти туди, куди хочеш. Ну і взагалі їх можна тусувати в просторі як завгодно.
 
Коли я окрилена прийшла до свого офісу, то зрозуміла, що три з чотирьох стін покриті тканиною, і на них ні фіга стікери не тримаються :) Єдина нормальна стіна – в мене за спиною, і клеїти туди стікери не має жодного сенсу. Тоді я вирішила, що стікери я буду клеїти на кольоровий картон, який я розділила по дням тижня! Оце інновація!
 
Я купила собі різних стікер-ноутс на Амазоні. Думала якусь систему зробити за кольорами (як у відео й говорили), але то ж треба ще памʼятати як я то всьо поділила, то я вирішила не паритися і писати все робоче на зірочках та стрілочках, а домашнє – на сердечках.
 
Отже, вже два місяці я працюю за цією системою. Мені поки що подобається! Дійсно, весело і кольорово :) Особливо мені подобається клеїти біля компа вже виконані завдання. Таке собі фізичне задоволення – типу «я це зробила!». Навіть вже думаю купити собі прозору вазу і туди скидати виконані завдання.
 
Ще є кілька багів з цією системою. Її незручно додому носити, бо в сумці стікери можуть відклеїтися… З іншого боку, я не беру роботу додому :) Лежать собі стікери на роботі і не заважають мені відпочивати :) Інший баг – не можу ніяк вирішили як саме писати завдання на стікерах. Тобто завдання «підготуватися до пари» буде явно дуже довгим і мандрувати із дня в день. Крім того, до такого завдання ще треба зробити «перевірити тести», «виставити оцінки в програмі», «прочитати статтю», «зробити PowerPoint» і ще 100-500 завдань… Оце не можу вирішиити чи все писати на одному стікері, чи кожне завдання на іншому стікері…
 
Сьогодні я перерахувала всі виконані стікери, і їх виявилося 300! От знову ж таки гарний мотиватор! Стає дуже фізично зрозуміло скільки я всього зробила за 2 місяці! :)
 
Цікаво дізнатися а як ви організовуєте свій час? Чим користуєтеся? Як винагороджуєте себе за зроблену роботу? Поділиться своїми техніками в коментарях!
Вчора побачила, що Центр гендерної культури (Харків) в рамках своєї великої кампанії до 140-річчя жіночого руху в Україні підготували список із 140 цікавих книжок. Оскільки я цікавилася гендерною проблематикою, будучи в Україні, то я вирішила, що потрібно і з вами поділитися цим списком.

Спочатку я так надихнулася: вау! 140 книжок українською мовою про видатних жінок! Але коли я той список завантажила (див. наступний пост), то трохи розчарувалася.

По-перше, українських книжок, насправді, небагато. Добра половина списку - англомовні книжки, до яких в багатьох з нас ніколи не буде доступу. Чому тоді тільки 140? Можна 140 англомовних назбирати тільки за останній рік. По-третє, оформлення файлику. Ну, common on, ми в 21-му столітті живемо і не навчилися прибирати зайві рядки з таблиці. І чому таблиця? Короче, як завжди, задумка - крута, але реалізація...

Дивлячись на цей список, я бачила, що багато книжок (українською) я прочитала, деякі - лежать в Києві і чекають поки я їх прочитаю (really?), а на деякі я навіть робила огляд на нашому сімейному каналі! Тому далі буде ще й список з відео-оглядами кількох книжок, які згадані у цьому списку!

Приємного перегляду та читання!
Відео-огляди книжок про фемінізм, гендер та жінок на каналі КаКаШыБыЗы:

📗 Н. Малиновська "Жіночий емірат?"
📔 "Бунтарки: Нові жінки і модерна нація" за ред. Віри Агеєвої
📘 "Феміністки не носять рожевого"
📕 О. Кісь "Жінка в традиційній українській культурі"
📙 І. Левчук "Протоутерки змін" (ця книжка не увійшла у список 140 книжок, хоча безпосередньо стосується теми жіночого руху і лідерства)
📗 М. Богачевська-Хомяк "Білим по білому" (моє перше відео на каналі)
📢 Друзі, у нас нове відео!
Рівно 8 місяців тому ми опублікували останнє відео на нашому YouTube каналі. Ми були заклопотані, та й місце на телефоні закінчилося, щоб відосики записувати :) Але ми подолали ці перешкод і готові знову ділитися з вами цікавими фактами та ідеями про релігію!
🎥 Нове відео: "Чому чоловіки більш схильні бути атеїстами, ніж жінки?"
У ньому ми розбираємо причини різного рівня релігійності між чоловіками та жінками, аналізуємо кілька популярних теорій і шукаємо відповіді на запитання, які точно зацікавлять кожного.
Дякуємо, що ви з нами! ❤️ Переходьте за посиланням, дивіться і діліться своїми думками.
🔗 https://youtu.be/sKZelKNhuxM
Продовжуючи тему тайм менеджменту.
Вчора натраапила на прекрасеу інфографіку. Тут є і про "жабу", і про "помодоро" :)
📢 Нове відео на нашому YouTube-каналі!
Друзі, ми підготували для вас огляд цікавої книги 2022 року, присвяченої автохтонним релігійним традиціям. 📚 Ця книга містить 84 розділи, які досліджують унікальні релігійні практики з усього світу, їхній зв’язок із природою, історією та культурою.
У новому відео з серії Релігія за 5 хвилин ми розповідаємо, чому ця праця важлива і що з неї можна дізнатися.
Долучайтеся, дивіться та діліться враженнями! 🌟
🔗 https://youtu.be/ONxJ6PGhO0s
📢 Нове відео на нашому YouTube-каналі!
Друзі, ми розуміємо, що зараз всі зайняті приготуваннями до Нового року: покупки, кухня, святковий настрій. 🎉 Але якщо вам захочеться трохи відволіктися, ми підготували для вас цікаве відео!
Цього разу говоримо про книгу, яка знайомить із академічними підходами до вивчення Єврейських писань Старого Завіту. 📖
У новому відео з серії Релігія за 5 хвилин розглядаємо:
Загальну структуру книги: 450 сторінок, 83 глави та 10 розділів, які охоплюють теми, проблеми, персонажів, історію, археологію та багато іншого.
Чому слово "тора" пишеться з маленької літери?
Чому ім'я Бога Ягве в цьому англомовному тексті пишеться без голосних?
Долучайтеся, дивіться та діліться своїми думками! Нехай святкові турботи будуть приємними, а час для себе — пізнавальним. 🌟
🔗 https://youtu.be/saYh1fbQr_A
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Вітаємо всіх підписників з Новим Роком! Нехай 2025 буде мирним та щасливим!
Дякуємо за те, що ви з нами на цьому каналі!!!
Поцікавилася які відео були найпопулярнішими на нашому Ютуб каналі :) Про мормонів, про юдеїв та про сатанізм :)
​​🎥 Дивіться нове відео про збірку інтерв'ю "Пережити війну: релігійні виміри"!

Це унікальна збірка інтерв'ю з десятьма лідерами різних релігійних громад України. Ці розмови було проведено в межах проєкту "Релігія в огні", метою якого є документація руйнування та пошкодження релігійних об'єктів в Україні в наслідок воєнних дій.

Я пишаюся тим, що брала участь у створенні цієї збірки!

У відео я розповідаю про те як війна вплинула на релігійні громади, змінила їхню діяльність та поставила перед ними нові виклики. Команда проєкту "Релігія в огні" також виокремила ключові тенденції цих змін, які я також згадую у відео.

👉 Дивіться відео тут: https://youtu.be/7Pt6BSFelwU
2025/01/16 07:54:18
Back to Top
HTML Embed Code: