Telegram Group Search
Міністерство розвитку громад та територій України робить рейтинги заради рейтингів?

Я розумію, що Міністерство оперує інформацією, яку їм надали ОВА, але перед нами – абсолютно відірвані від реальності цифри, які свідчать приблизно про ніщо. Ця статистика ілюструє лише те, що представники кожного з регіонів взагалі не розуміють, що таке «безбар’єрність».

Чернівецька ОВА відкриває реабілітаційне відділення в 100-річній віллі, яка АПРІОРІ не може бути безбар’єрною, які б ви пандуси там не ставили. Чернівецький вокзал не може бути безбар’єрним на 100% хоча б тому, що його вбиральня знаходиться в підвалі, він не має високих платформ і перед ним знаходиться РОЗБИТИЙ ТРОТУАР!

Вулиці, що ведуть до лікарень? Де в Чернівцях доступні вулиці від зупинок до лікарень? На Головній? На Рівненській? На Фастівський? Ці цифри брались взагалі з голови, чи як?

Такі рейтинги мають робитись окремими аудиторами за однаковою та чітко прописаною методологією, а не запитами на ОВА. Як проаналізували вулиці у цьому «дослідженні» – взагалі незрозуміло. Одна вулиця може бути безбарє’рною 50 метрів, а далі – абсолютно недоступною. І як це відобразити у відсотках? Парки і сквери в багатьох випадках знаходяться на такому рельєфі, що доступними бути не можуть апріорі, незалежно від того, чи є в них пониження бордюрів на вході.

Я зосередився на Чернівцях, адже краще знаю місцевий контекст, але припускаю, що цифри з інших регіонів теж мають мало спільного з реальністю.

#Україна #доступність
☕️ На вулиці Адама Міцкевича у Чернівці відкрилась кав'ярня «Лінія»!

На стінах – роботи чернівецького художника-графіка Ореста Криворучка, автора герба та прапора міста, а також знімки фотохудожника Дмитра Вереги, котрі брали участь у міжнародному конкурсі у Франції близько 30 років тому.

#Україна #Буковина #Чернівці #ЗГХ
Брама будинку на вулиці Костя Левицького, 16 у Львові: до та після реставрації, закінченої минулого тижня ЛКП «Бюро спадщини» за програмою співфінансування.

#Україна #Галичина #Львів #реставрація #порівняння
Вулиця Романа Шухевича у Львові: невеликі зміни, які кардинально змінюють простір!

Усі роботи здійснює місцевий готельний бізнес за власний рахунок. Замість безкоштовного хаотичного паркування «ялинкою» на вулиці зʼявляться зручні паралельні платні паркомісця. Окрім того, передбачена висадка озеленення, у тому числі й дерев.

Часто медіа значну увагу приділяють масштабним реконструкціям вулиць, проте навіть невеликі зміни здатні суттєво покращити міський простір. У цьому випадку перепланування відбувається завдяки облаштуванню двох антикишень і зелених зон. В ідеалі — зміна радіусу повороту на перехресті з вулицею Князя Романа, але ця ділянка не увійшла у межі робіт.

#Україна #Галичина #Львів #паркування #ремонт
2025/02/03 09:25:45
Back to Top
HTML Embed Code: