Telegram Group Search
#БЕБ
Ярослав Железняк:
Коротше, конкурс на БЕБ все на сьогодні.
1) прийшли різко за годину до співбесід українські члени комісії - говорять, дууууже важливо щоб СБУ ще раз глянули.
2) міжнародні експерти: так вже дали лист що все ок.
3) українські: нііііі…а раптом що. Треба чекати.
4) міжнародні: ну ок, проводимо, а там нададуть - розглянемо.
5) українські: ні. Не можна. Треба чекати, а то раптом що.
6) міжнародні: ок, скільки чекаємо?
7) українські: ніхто не знає. Зайняті СБУ. Але точно треба чекати.

Голосують:
✔️Три міжнародники за продовження
✖️Три українських експерти - проти.

Але тут закон писав я - і тому в разі рівної кількості голосів- голос міжнародних вирішальне! Його можна ухвалити через 24 години.

Все на сьогодні.

P.S. Що добре: це було так тупо і відкрито зроблено, що все зрозуміло.
15🦄7🤷6🤣4🥱2👍1
#БЕБ
Що відомо про керівника детективів НАБУ Скомарова, який претендує на посаду голови БЕБ?
 
Верховний Суд відмовився закривати справу, в якій проходить сестра керівника детективів НАБУ Олександра Скомарова — Аліна Данченко. Вона, працюючи на митниці, була учасницею злочинного угрупування «короля контрабанди» Альперіна та завдала збитків державі на 64 млн грн.
 
Скомаров, який зараз претендує на посаду голови Бюро економічної безпеки, намагався взяти сестру на поруки, що цілком логічно.

Але під час конкурсу в НАЗК йому нагадали про цей конфлікт інтересів:
як детектив НАБУ він мав доступ до справи, в якій фігурує його родичка, та міг впливати на її хід.
 
Так, Верховний Суд повернув справу про контрабанду на розгляд суду першої інстанції. Зокрема судді відмовили в закритті провадження та участі підозрюваних у засіданнях в режимі відеоконференції. Це стосується і підозрюваної у контрабанді сестри Скомарова.
 
Це вже не перший «родинний» корупційний скандал із Скомаровим. Раніше він приховав російське громадянство та бізнес в ОРДЛО батька. Про це детектив зобовʼязаний був повідомити керівництво НАБУ та конкурсну комісію БЕБ, на керівника якого він претендує. І це саме по собі нонсенс — як може претендувати на цю посаду набушник із таким корупційним шлейфом?
 
За час роботи в НАБУ родина Скомарова зі скромною зарплатою обзавелась нерухомістю та віп-автівками.
Але при цьому
він встиг проплатити безглузді інтервʼю з бездоганною репутацією своєї персони.
25🤬17🤷‍♂3👍3🔥2🥱2
Forwarded from Середич.info
📌у екс-керівника Чернігівської податкової Людмили Слотюк можуть конфіскувати в дохід держави активи на суму 8,4 мільйони гривень

📌
слідством встановлено, що посадовиця набула власність автомобіль Volvo XC 90 2020 року випуску вартістю 1,9 млн грн, квартиру столичному у ЖК «Crystal Park Tower» за 3,7 млн грн та три машиномісця вартістю 2,2 млн грн кожен в цьому ж елітному житловому комплексі без підтверджених законних доходів або заощаджень, які могли б пояснити такі придбання.📑

📌різниця між вартістю майна та законними доходами склала понад 8,4 млн грн.
САП просить Вищий антикорупційний суд ухвалити рішення про стягнення цих активів до державного бюджету ⚖️
👍248🦄6
#НКЦПФР
Журналісти Антикора проаналізували декларацію заступника керівника Офісу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Максима Рівтіна та його офіційної дружини, чим доповнили наш допис.

У розділі нерухомості Рівтін задекларував три об’єкти: земельну ділянку площею 2,5 тис. кв. м у селі Колонщина (Київська область), придбану у 2020 році за 62 тис. грн; квартиру площею 85,9 кв. м у селі Чайки, яка належить його дружині Ганні Єфімовій (вартість – 775 тис. грн); та частку в київській квартирі на 49,4 кв. м, яку він ділить з братом та матір’ю.

Сім’я також володіє трьома автомобілями:
Hyundai Tucson 2017 року випуску, куплений Рівтіним за 955 тис. грн;
Volkswagen Jetta 2015 року, що належить дружині (оцінка – 500 тис. грн);
Volkswagen Touareg 2024 року, придбаний матір’ю чиновника, але яким Рівтін користується безплатно (вартість – 3,44 млн грн).

У декларації також вказано про володіння двома акціями компанії Apple та трьома державними облігаціями України.
Окрім цього, Рівтін задекларував шість торгівельних марок, одну з яких він поділяє з Євгенієм Абрамовим.
Сукупний дохід Рівтіна за 2024 рік склав 678 тис. грн, з яких 130 тис. грн – зарплата в НКЦПФР.
А ось його дружина задекларувала 7,4 млн грн, здебільшого від підприємницької діяльності та продажу нерухомості, зокрема 2,2 млн грн – від Василя Присяжнюка.

Рівтін зберігає готівкою 200 тис. грн і 25 тис. доларів, тоді як його дружина – 24 тис. доларів, 30 тис. євро готівкою та ще 45 тис. євро – на рахунку в італійському банку UniCredit S.p.A.

Радимо нашим колегам сфокусувати увагу на ще одній квартирі Максима Рівтіна та паркомісця за адресою м.Київ, вул. Лейпцизька, де він проживає зі своєю підлеглою Єлизаветою Ревіло - директорка департаменту НКЦПФР.
Ця інформація в декларацію не потрапила.

Ну а автомобіль VOLKSWAGEN TOUAREG R line 2024, придбаний мамою чиновника за гроші постраждалих вкладників «Фрідом фінанс Україна», вже відомий на всю країну.
Кредит мамі видав Скай Банк, де власником є Тимур Турлов, який перебуває під санкціями РНБО з жовтня 2022 року.

Турлов і є власником санкціонованої Фрідом Фінанс Україна, яка під носом НКЦПФР заблокувала і не повернула активи вкладників на 3,5 млрд грн.

Голові комісії Руслану Магомедову про цей факт кожного разу нагадують на податковому комітеті ВР України, але він ігнорує законодавство.

Можливо тому, що також має аналогічний автомобіль виданий йому в кредит від Скай Банку?

Тепер черга дійшла і до Максима Рівтіна, який під новий рік через Скай банк Турлова отримав у кредит автомобіль VOLKSWAGEN TOUAREG R line, як у свого шефа.

Для тих хто не знає - Скай банк не працює з фізичними особами.

Взагалі, подарунки під новий рік отримали всі топ-чиновники НКЦПФР. Так, Керівник апарату Михайло Янчук відправився кататися на оленях в Фінляндію, оформивши фейкове відрядження, а Єлизавета Ревіло (директорка департаменту НКЦПФР) пригнала з салону новенький Пежо за 1,5 млн грн та без досвіду роботи отримує саму велику премію на весь апарат(щомісячно).

Тож, подарунки є у всіх, за виключенням вкладників Фрідом Фінанс Україна, які досі чекають на повернення своїх коштів, перетворених за допомогою Скай банку в автомобілі чиновників НКЦПФР, тої самої комісії, яка створена для того щоб допомагати людям.
 
28🤬5👍2🥱2🔥1
#ГУДПС_Сумської_області
Ношкалюк Ірина - десантована з посади начальника управління контролю за підакцизними товарами Волині в ГУ ДПС Сумської області на посаду заступника начальника податкової.
Ношкалюк буде відповідати за акцизний напрямок?
Як і її шеф - Сергій Ткачук, вона перекинута на Сумщину тимчасово.
Її рідна область - Волинська.
В селі Боратин (біля Луцьку) топ-податківець Сумщини володіє земельною ділянкою та житловим будинком на 280 метрів.

Але амбіції у пані Ірини досить серйозні. Пересувається Ірина Віталіївна на LAND ROVER DISCOVERY 2015р.в. Звісно, автомобіль оформлений на родичку - Ношкалюк Галину, оскільки його вартість, для колишнього начальника відділу, у розмірі 1 млн гривень - «недосяжна ціль».
Зарплата Ношкалюк в Головному управлінні ДПС у Волинській області складала 540 тис гривень на рік.
Станом на 31 грудня 2024 Ірина Віталіївна спромоглася відкласти більше 30 тис USD)
22💩6👍1🥱1
#фінанси #валюта
Валютні обмеження НБУ: ситуація на контролі у МВФ
Поточні обмеження НБУ забороняють компаніям купувати іноземну валюту, якщо вони не проводять ЗЕД, зокрема не імпортують товари та послуги до України.
Проте бізнес та громадяни, з метою уникнення валютних ризиків та диверсифікації своїх активів, знайшли можливість придбати валюту попри відсутності імпортних контрактів.
Так, цілком законно, бізнес обходить обмеження НБУ.

В основі схеми лежать облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), номіновані в євро та доларах:
експортер, який отримав валютну виручку, замість того, щоб продати її на міжбанківському ринку через свій банк, вирішує купити за неї валютні ОВДП, за якими невдовзі має відбутися погашення.
Після цього експортер продає ці ОВДП на позабіржовому ринку за гривню. Однак, в таких угодах використовується дещо вищий, ніж на міжбанківському ринку, курс. Різниця між курсами може сягати 30-50 копійок за кожен долар чи євро.
Ці валютні облігації купують небанківські фінансові компанії, які мають брокерські ліцензії (як правило на баланс інвестиційних фондів). Надалі вони перепродають валютні ОВДП за гривню суб’єктам, які прагнуть купити іноземну валюту в обхід обмежень НБУ. Цей продаж так само відбувається поза біржею.

Коли приходить час погашення ОВДП, ці суб’єкти – великі компанії та фізичні особи – отримують гроші від Мінфіну у валюті, у якій були випущені облігації. Всі учасники ринку задоволені цілком законною схемою, всі - крім НБУ.

Наслідки:
По-перше, експортери продають валютну виручку за допомогою ОВДП за вищим, ніж ринковий, курсом у звʼязку з значним попитом.
По-друге, через бажання експортерів додатково заробити на продажі валютних ОВДП, зменшується пропозиція доларів та євро на міжбанківському ринку.
По-третє, компанії, які в умовах поточних обмежень не могли б купити валюту, обходять цю заборону, а фінансові посередники заробляють на операціях з перепродажу ОВДП.

За даними НБУ, середньомісячні обсяги всіх угод з купівлі-продажу валютних ОВДП у 2025 році становили 486 млн дол. та 196 млн євро відповідно. При цьому кількість операцій з ОВДП, номінованими у євро, цьогоріч виріс у понад три рази – з 58 млн євро у 2024 році.
Серед компаній, які брали участь у схемах з валютними ОВДП, є доволі відомі імена. Зокрема, "МХП", "Київстар", "Кернел" та інші.

Усі ці компанії – експортери, які купили облігації за іноземну валюту, однак потім продали їх на позабіржовому ринку за гривню, ймовірно, за завищеним курсом фінансовим посередникам.

НБУ заборонив банкам продавати валютні облігації за гривню ще у березні 2022 року. Проте заборонити проводити такі операції небанківським компаніям там не можуть, оскільки їхню діяльність регулює всім відомий НКЦПФР.

НБУ неодноразово звертався до НКЦПФР з пропозиціями унеможливити подібні операції. Зрештою, така вимога перекочувала з міжвідомчих документів до меморандуму з МВФ.

У лютому 2025 року з’явилася зовсім пряма вимога МВФ – обмежити позабіржові операції на вторинному ринку для небанків та їхнє виконання тільки через Розрахунковий центр. Її виконання вже декілька разів зривалося за строками.

За чутками, саме за це голова НКЦПФР Руслан Магомедов може залишитися без посади. Також цьому незворотному процесу (втрата репутації Магомедова) посприяло неповернення коштів клієнтам «Фрідом Фінансів Україна», потенційного конфлікту інтересів, а також зволікання з проведенням перевірки членів комісії.
26👎1🦄1
#ДПС #Кадри #Нампишуть
Сьогодні всі в шоці. Особливо, прифронтові міста. Скоротили вислугу до 30% та суттєво зменшили матеріальну допомогу.
Що наступне? Оклади? Мені ось цікаво, всім тим, що сидять у Києві, дійсно байдуже на людей?
Ви коли почнете відстоювати інтереси працівників?
Всім зрозуміло, що керівникам байдуже на зарплатню, хоча вона разів в 10 вище, ніж у головного інспектора. Хоча саме головні інспектори на районах наповнюють бюджет. Р.Кравченко- виконуючий роль «розмовляючої голови», я вас запрошую завітати до Харкова, Запоріжжя, до Сум та Херсону, зняти свій образ і провести з нами кілька днів. Може тоді у вашій голові поміняється ставлення до людей, якими ви, так кажучи, керуєте. Хоча, красуватися у фейсбуці багато розуму не треба. Ось так вони всі відстоюють права людей, ось так вони на всіх плювати хотіли. Які там надбавки прифронтовим містам, вони ще обдеруть людей. Сором всій «дирявій» структурі во главі з керівництвом.
248💯89👍52🤯9🥱5🦄2
#ДПС #Нампишуть #Кадри
Добрий день, Законом України «Про державний бюджет на 2025 рік» передбачено, що матеріальна допомога не у розмірі середньомісячної заробітної плати і вислуга не більше 30 відсотків стосується органів, що пройшли класифікацію, тому поширення цієї норми на ДПС не відповідає законодавству, так як класифікацію в ДПС не проводили.
152👍46🤣23🖕10👏5
Руслан Кравченко:
Місцеві бюджети України демонструють стійку позитивну динаміку. За 5 місяців цього року надходження до місцевих бюджетів зросли на 18,4 % порівняно з відповідним показником минулого року.

Загалом надійшло за січень – травень майже 201 млрд грн.

Основні джерела наповнення:

🔹податок на доходи фізичних осіб – 112,1 млрд грн (+ 20,2 % до показника минулого року);
🔹єдиний податок – 35,4 млрд грн (+ 13,5 %);
податок на прибуток підприємств – 17,7 млрд грн (+ 21,1 %);
🔹податок на майно – 22,4 млрд грн (+ 14,8 %);
🔹акцизний податок з вироблених в Українi пiдакцизних товарiв (продукцiї) – понад 1 млрд грн (+ 64,7 %);
🔹туристичний збiр – 132 млн грн (+ 33,8 %);
🔹екологічний податок – 749,8 млн грн (+ 3,9 %).

Спільно з громадами системно працюємо над підвищенням ефективності адміністрування податків. Адже це фінансові ресурси, які мають піти на реалізацію стратегічних проєктів – інфраструктурних, освітніх і соціальних програм.
🤡3416🦄5😇2
#ДПС #РРО #перевірки
Руслан Кравченко:
Державна податкова служба виявила масштабні порушення на ринку електроніки та техніки.

З початку року вже провели понад 2 тисячі перевірок роздрібної торгівлі технікою та електронікою. Порушення — масштабні. На порушників вже накладено понад 228 млн грн штрафів.

Перевіряємо як великі мережі, так і онлайн-майданчики. Основні порушення — продаж товарів без фіскалізації чеків, обліку залишків товарів та документів, які підтверджують походження товару, використання спеціального програмного забезпечення, яке формує підроблені чеки.

Під час більшості фактичних перевірок здійснювали хронометраж господарських операцій. При цьому виторги на торгових об’єктах зростали в рази.

В одній невеликій відомій мережі електроніки розкрили схему з ухилення від сплати податків.

Вона вже тривалий час під пильною увагою податківців. Торік для ведення діяльності мережу подрібнили на ФОП. Податківці виявили 25 суб’єктів господарювання-платників єдиного податку 2 групи. У 2024 році вже проводили 35 фактичних перевірок, наклали понад 300 тис. грн штрафів. За результатами досліджень матеріали передано до БЕБ. Відповідно до наявних даних, за зазначеними фактами БЕБ розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень.

За оперативною інформацією у 2025 році ця мережа, придбана власниками більшої мережі магазинів електроніки (до речі, нещодавно її також викрито на ухиленні від сплати податків). З травня 2025 року господарські об’єкти перереєстровуються на юридичну особу.

На сьогодні триває 14 фактичних перевірок. Вже фіксуємо продаж товарів без чеків, обліку та документів. Мережа буде оштрафована.

Крім того, у Києві виявили підприємця, який також продає електроніку без РРО/ПРРО у магазині техніки та через Інтернет-магазин, також, без належного обліку товару.

На Рівненщині – в одному з магазинів відомої мережі магазинів техніки також зафіксований продаж побутової техніки без належного обліку товару.

Але штрафи – це не основна мета. Завдання - максимально вивести ринок з тіні. Щоб всі його учасники працювали в рівних умовах та сплачували належні податки.
🥱1714🔥3
#ДПС #РРО
Державна податкова служба кардинально змінює підходи до контролю за бізнесом. Головне нововведення 2025 року — відеофіксація всіх перевірок через нагрудні камери інспекторів.
За словами голови ДПС Руслана Кравченка, це рішення захищає як підприємців, так і податківців. Відеозапис стане доказом під час судових спорів і знизить корупційні ризики.

Статистика перевірок за рік
З початку року податкові інспектори провели 16,5 тисячі фактичних перевірок по всій Україні. Результат:
• Виявлено порушень на 692,3 млн грн
• Основний фокус — розрахункові операції
• Перевірка легальності працевлаштування

Хотілося б почути думку з приводу камери від бізнесу та податківців.
Присилайте коментарі та ваш погляд нам в бот @ViyB1Bot
🤡42🙈86🦄1
#податки
Які суми можна переказувати без ризику щоб не отримати штраф від податкової.

Ліміти на карткові перекази:
З 1 квітня 2025 року Национальной банк України скасував попередній ліміт у 150 000 грн на місяць, який діяв для переказів з картки на картку між фізичними особами. Тепер офіційно дозволено переказувати будь-які суми без обмежень з боку НБУ.
Банки самі можуть встановлювати власні ліміти (наприклад, 50 000–100 000 грн), залежно від підтвердження джерел доходу або рівня ризику клієнта. Тому, хоча офіційний ліміт НБУ знято, але у вашому банку можуть діяти індивідуальні обмеження.
Однак це не означає, що всі такі операції повністю звільнені від податкових зобов’язань. Питання податків залишається актуальним, і саме податкова служба контролює, які перекази вважати доходом, а з яких можна не платити податки.

Податки не нараховуються, якщо гроші надходять:
1. Від родичів першого ступеня споріднення.
Йдеться про батьків, дітей, подружжя. Такі перекази вважаються подарунками від близьких родичів і не обкладаються податками — незалежно від суми. Тобто, якщо мати переказує сину 100 000 грн — це не вважається доходом і не оподатковується.
2. Як повернення боргу.
Якщо вам повертають гроші, які ви колись позичили, це не є доходом. Але щоб уникнути проблем із податковою, бажано мати підтвердження — розписку або договір позики, де зазначено суму і дату.
3. Якщо ви самі переказали кошти між власними картками.
Це не вважається операцією між двома особами, а значить — податок також не нараховується.
4. Якщо підприємець-ФОП переказує кошти із підприємницького рахунку на особисту картку.
У такому разі оподаткування не застосовується, але лише якщо ФОП дотримується правил ведення обліку та сплачує податки згідно зі своєю системою оподаткування.

Податкові зобов’язання виникають у таких випадках:
1. Якщо ви отримали переказ як подарунок від не родича.
За законом, подарунки від не близьких родичів оподатковуються за загальною ставкою:
– 18 % — податок на доходи фізичних осіб (ПДФО);
– 5 % — військовий збір.
2. Якщо податкова розцінить ваш регулярний дохід як «підприємницьку діяльність без реєстрації».
42🦄4😁1
Forwarded from Середич.info
📌Вищий антикорупційний суд арештував детектива першого відділу детективів управління захисту економіки у сфері надання фінансових послуг Департаменту детективів Бюро економічної безпеки Артема Мацієвського ⚖️

📌Альтернативою йому визначили заставу в розмірі 4,24 млн грн. У разі її внесення Мацієвський вийде з-під варти і на нього покладуть такі обов'язки: прибувати за першою вимогою; не відлучатися із Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з підозрюваними та іншими особами; здати на зберігання закордонні паспорти

📌нагадаю, 5 червня НАБУ і САП викрили екс детектива БЕБ і слідчого поліції Київщини на вимаганні неправомірної вигоди в розмірі 150 000 доларів США у керівника компанії 🫰

📌За даними слідства, саме стільки коштувало непритягнення до кримінальної відповідальності та розблокування рахунків підприємства. Особи тиснули на підприємця, переконуючи його у неминучості підозри, вироку і конфіскації майна

📌Після початку розслідування обох звільнили з посад.
Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України

📌Експоліцейському (ред: Владислав Біликов) також повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України. За даними слідства, він без передбаченого законом дозволу придбав та зберігав вогнепальну зброю та боєприпаси, які були виявлені та вилучені під час обшуку

📌отакі-от бувають детективи 👀🤯
26🥱3
Forwarded from Середич.info
⚡️дуже цікавий Інсайд прилетів сьогодні з найвищих кабінетів ⬇️

📌так, джерела підказують, що головний податківець України Руслан Кравченко сьогодні як ніколи близький до того, щоб стати Генеральним Прокурором України 👀

📌мої співрозмовники із високих кабінетів підказують, що однією із головних вимог перед призначенням на цю посаду є зобовʼязання на підписання нових підозр одіозним Нардепам та екс-Президенту. І, схоже, Руслан Андрійович наче прийняв відповідне рішення 👀

📌Верховна Рада засідає з вівторка наступного тижня, тому чекати на перевірку цього Інсайду лише кілька днів

📌принагідно нагадаю, що в квітні цього року Руслан Кравченко так відповів на запитання про ймовірність свого призначення на посаду Генпрокурора ⬇️

«— Зараз вакантна посада генерального прокурора. Вам було б цікаво спробувати себе на цій позиції?

— Без коментарів. Ініціатива щодо цієї посади – за президентом: він подає подання, а парламент голосує »



📌запасаємось поп-корном 🍿
39🤡16😁7👍2🤬2🥱1
#ДПС #Кадри
Сьогодні відбулись обшуки у колишнього очільника податкового комітету Верховної ради України Ніни Южаніної.

Южаніна - діючий депутат, досвідчений фінансист та особистий аудитор колишнього Президента України.
24🤬10👍8🥱5👎2
#податки
ДБР повідомило про підозру екснардепу від забороненої партії у несплаті податків на понад 4млрд гривень

Працівники ДБР у взаємодії з СБУ повідомили про підозру колишньому народному депутату кількох скликань Вадиму Новинському, обраному від забороненої проросійської партії «Опозиційний блок», який раніше також входив до складу «Партії регіонів».

Йому інкримінують ухилення від сплати податків, що призвело до ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 ККУ).
За даними слідства, після набуття громадянства України у 2012 році він продовжив свою підприємницьку діяльність в України, ставши податковим резидентом. Всупереч вимогам податкового законодавства він не задекларував отримані за кордоном доходи та не сплатив податок у сумі понад 4,3 млрд грн.

Зокрема, ексдепутат отримав інвестиційний прибуток у розмірі понад 25 млрд грн від продажу інвестиційних активів — акцій іноземних компаній, які здійснювали діяльність на Кіпрі.
33💩7😁4🦄2
#податки
Ніна Южаніна:
Національний банк перетворюється на карально-фіскальний орган.

Велика кількість громадян вже відчули наслідки встановлених НБУ обмежень щодо переказів коштів з власних банківських рахунків та необхідністю доведення банку легальності отримання коштів, навіть коли банк і так це бачить.

Вже з наступного тижня в податковому комітеті починається розгляд законопроекту 13233, яким, зокрема, вдвічі збільшуються штрафи за невиконання банками вимог НБУщодо посиленої перевірки клієнтів банків та їх операцій.

Не говорячи вже про створення єдиного реєстру банківських рахунків та сейфів усіх громадян.  

Наступним кроком стане запровадження тотального контролю за продажем громадянами власних вживаних речей в мережі Інтернет  (законопроект 13232), а вже сьогодні фінансові установи встановлюють ліміти на отримання грошових переказів.

На цьому тижні НБУ надіслав до податкового комітету законопроект про створення спеціального реєстру, при включенні до якого (за критеріями НБУ) фізичній особі буде обмежено доступ до банківської та фінансової системи.

Далі продовжувати?

P.S. А на слайді ☝️ілюстрація псевдодосягнень НБУ!
20😢12😁6🤮6🤬2🦄2👀1
2025/07/14 21:36:46
Back to Top
HTML Embed Code: